PDA

View Full Version : Към Ниго



Силви
06-20-2007, 12:31
Хай ,така искам да попитам ,за някакви упражнения за намалямане на прасците тъй като при мен са молко по-големички,и малко кофти се получава сега лятото.Та какви упражнения са нужни за тази област от тялото и кой ще помогнат най-много.
Ще съм адски благодарна ,ако отговориш на въпросчето ми :wink:

Decu
06-20-2007, 12:55
Аз имам същия проблем и наистина ще съм много благодарна на всеки, който предложи нещо ефикасно [-o<

06-20-2007, 16:06
toi e kazval veche dosta pyti mislq - s myrzeluvane! ili po tochno s dylgo i bavno tichane ;}}

Ниго
06-20-2007, 16:20
toi e kazval veche dosta pyti mislq - s myrzeluvane! ili po tochno s dylgo i bavno tichane ;}}
Именно!!!! Тялото не подържа мускули, които не са му нужни. Мързела е най-лесното. Иначе погледнете маратонците и вижте какви слабички крака имат. Продължителните нискоинтензивни натоварвания намаляват обема на мускулите.
Размера на прасеца се влияе също от останалата част на тялото . слаб човек с големи прасци няма. Естествено не може да стене по-малък отколкото ви е генетично заложено.

Мускул да се намали с упражнение е кажи-речи невъзможно. Коремните преси не намаляват корема, клековете не намаляват задника.

Ако си мислите, че имате големи прасци, понеже не ви пасват във високи обувки не е вярно. Просто производителите на обувки са в голяяма грешка.

&lt;black soul&gt;
06-20-2007, 16:37
...Мускул да се намали с упражнение е кажи-речи невъзможно. Коремните преси не намаляват корема, клековете не намаляват задника....
:shock: :-D да бе, значи аз съм некъв мутант... щото аз точно така си намалих дупето и коремната област преди година. [-X

Tomoffffff
06-20-2007, 17:00
fa6ta6 edna 6tanga ili 2 te6ki giri i zapo4va6 da se povdiga6 na prasti ;)

Ниго
06-20-2007, 18:25
...Мускул да се намали с упражнение е кажи-речи невъзможно. Коремните преси не намаляват корема, клековете не намаляват задника....
:shock: :-D да бе, значи аз съм некъв мутант... щото аз точно така си намалих дупето и коремната област преди година. [-X
А сигурна ли си, че не е от увеличения разход на енергия. Ако си си гурна си открила и "доказала" точковата редукция и имаш възможноста да станеш милионерка. Възползвай се!