PDA

View Full Version : Споделям само...



Гери Сф.
06-20-2007, 12:52
Здравейте! Искам да споделя моята стара история, преследваща ме още! Който иска нека чете, мисля че не е нещо различно от много теми, просто искам да споделя на някой. След 7-ми клас кандидатствах в ново училище. Хората бяха страхотни и като всяка малка дрисла исках да си хвана някой батко... Забих се с един-нищо не се получи, просто той беше женкар и ме нарани, но важното е че и до ден днешен сме в много добри отношения! Имах някакви незначителни флиртове... Но ето че един от тези, се случи на три пъти....третият път свърши в леглото! Толкова бях хлътнала, чувствах се готова и наистина беше така. Всичко стана неочаквано, в такъв смисъл че аз с него не ходех, само със забивките си останахме! Много го харесвах...той може би също щом легна с мен! Един ден ми каза (преди да сеслу4и) че не иска да бъде с мен, защото не е искал да ме нарани след 1,2 седмици, че е решил той да ми е първият, за да не ме наранят психически други мом4ета с които е могло да се случи това. Както и да е, той не ми е дал никаква надежда за нас, за което му благодаря :) Всичко мина перфектно, без никакви гафове, без болка...прекрасно беше...Но ето 4е аз все още не мога да го забравя...След него ходих с едно мом4е 4 месеца...не спах с него...неможах..не искам с друг да съм в толкова близки отно6ения както съм с него... Това беше, един път преспах с мом4е...не искам пове4е с други...не искам..Доста ме привли4ат физи4ески, но никой не ме накра да се чувствам така както се чувствах с него! Проблема е че сега той иска пак, аз също но ме е страх да не ме боли така както ме боли като се сетя за него! Той търси истинската любов, но не знам както да направя за да му я дам.Той ми каза че 6те е насре6та винаги за каквото и да е... Сега в момента искам само него...Ох не знам! Даже ми е странно че пиша във форум...не знам, не искам да изпадам в по-големи подробности...да ви кажа може би пиша за6тото искам да полу4а надежда от вАс хаха, което е глупаво! Хайде няма да ви занимавам пове4е, мерси на тези дето про4етоха тази тъпа и безмислена лапешка история! Приемам всякакви обиди и нецензурни мнения, може би те ще са най-правилните за този слу4ай! ЧаО за сега.

koalka
06-20-2007, 14:24
Явно не иска да има никакви други отношения с теб, освен сексуални.Харесва може би само тялото ти, но за да имате връзка трябва нещо повече.Говори с него, пък каквото стане.