PDA

View Full Version : мръсотийки...



ледено момиче
06-20-2007, 12:56
здравейте.аз съм момиче,на 16 съм и имам приятел от доста време.онзи ден,докато му духах,той изведнъж поиска да му говоря мръсотии,а аз даже не знаех как да почна.мога ли да ви помоля да ми помогнете малко,защото следващия път когато ме помоли не ми се иска пак да не знам как да реагирам.

предварително се извинявам ако вече има такива теми.

boss``
06-20-2007, 12:59
кажи му, че са те учили да не говориш с пълна уста :roll:

lamzzzercho
06-20-2007, 13:00
еми елемтарното! например много ти е готин на вкус или незнам как така да му говориш мрасотийки докато му духаш! докато те чука да ама докато му духаш! все едно му лижеш задника и му говориш колко му е готин и как приятно му мерише :lol:

fire_magic
06-20-2007, 13:04
здравейте.аз съм момиче,на 16 съм и имам приятел от доста време.онзи ден,докато му духах,той изведнъж поиска да му говоря мръсотии,а аз даже не знаех как да почна.мога ли да ви помоля да ми помогнете малко,защото следващия път когато ме помоли не ми се иска пак да не знам как да реагирам.

предварително се извинявам ако вече има такива теми.
кайи му че му е много вкусен...

kokokoko
06-20-2007, 13:05
emi parvo si predstavi nqkoi intimen akt zapochni s sablichaneto sled tova s celuvkite sled tova s pregradkite , posle moje da mu kajish kak iskash da nasochish glavata mu m/u krakata si i kak iskash da pusne eziche po klitora ti posle kak ti pak shte blijish chlena mu kak shte go poglushtash celiq i nekvi takiva , sled tova kak toi shte pronikne vav vlajanata ti vagina i nekvi takiva nujno e mn fantaziq pochnesh li nqma spirane vse shte ti idvat nekvi i shte mu stane qko :)

boss``
06-20-2007, 13:08
emi parvo si predstavi nqkoi intimen akt zapochni s sablichaneto sled tova s celuvkite sled tova s pregradkite , posle moje da mu kajish kak iskash da nasochish glavata mu m/u krakata si i kak iskash da pusne eziche po klitora ti posle kak ti pak shte blijish chlena mu kak shte go poglushtash celiq i nekvi takiva , sled tova kak toi shte pronikne vav vlajanata ti vagina i nekvi takiva nujno e mn fantaziq pochnesh li nqma spirane vse shte ti idvat nekvi i shte mu stane qko :)

да добре докато му духа да му разправя как иска да го целува....ако искаш умряла пишка в устата си му го кажи :wink:

shadow4e
06-20-2007, 13:12
Ееее, нямаш ли въображение. Не е трудно, използваш изразите, които ти допадат и от които ням да те е срам после да го погледнеш в очите /че една приятелка така малко прекали- под "прекали" имам предвид, че премине грланицата, която тя смяташе за допустима и се чувстваше кофти после/.

Тааа, можеш да му говориш " Много обичам да го усещам толкова твърд в устата ми, да я изпълва цялата; обожавам да засмуквам главичката/ да го поемам целия; много е възбуждащо еди си кво и тн и тн".

Luciferian
06-20-2007, 13:14
здравейте.аз съм момиче,на 16 съм и имам приятел от доста време.онзи ден,докато му духах,той изведнъж поиска да му говоря мръсотии,а аз даже не знаех как да почна.мога ли да ви помоля да ми помогнете малко,защото следващия път когато ме помоли не ми се иска пак да не знам как да реагирам.

предварително се извинявам ако вече има такива теми.
Как говориш с пълна уста? :lol:

Нали знаеш поговорката - Голям х*й лапни, голяма дума не казвай, защото с пълна уста не се говори! :-D

shizzle
06-20-2007, 13:21
Слушай shadow4e! Че не искам да почвам, да не взема да осъмна, още пишейки по темата :)

K*I*F*L*I*4*K*A
06-20-2007, 13:43
еми например нещо от сорта на "оооо дааа,дааа само така (пъшкането е задължително както и тихия мръсни6ки глас :-D също трябва да го гледа6 перверзно в о4ите)и после следват репликите:"искам те целия от горе...до там,нали се досеща6,ако не ще ти покажа.Бавно ще прокарам ръцете си по влажното ти и потно тяло,леко ще целувам устните ти,после ще се насо4а надолу..и...надолу..(движиш се бавно към пениса му,след това го оближи плажно,без да бърза6 :wink: )
и...да ти кажа вси4ко зависи от теб самата-ако не може6,не го прави :-D
но ако си сигурна в себе си-давай моми4е,подлуди го :smt007

shadow4e
06-20-2007, 13:45
Хммм, аз много си падам по тези неща, но тук не е мястото :) Нека спазваме благоприличие :wink:

06-21-2007, 16:23
Е, няма ли да разкажеш дали този път си се справила? :)

Д-р Дава Клецам
06-21-2007, 21:55
здравейте.аз съм момиче,на 16 съм и имам приятел от доста време.онзи ден,докато му духах,той изведнъж поиска да му говоря мръсотии,а аз даже не знаех как да почна.мога ли да ви помоля да ми помогнете малко,защото следващия път когато ме помоли не ми се иска пак да не знам как да реагирам.

предварително се извинявам ако вече има такива теми.
Здравейте, Ледено Момиче!
Като виден доктор и логичен човек, мога да ви кажа, че ще ви е малко трудно да му говорите мърсотии, докато му духате на момчето. Всъщност, мога да ви уверя, че ще ви е доста трудно да говорите каквото и да било, докато му духате! Можете да пробвате като лапнете една краставица и се опитате да говорите глупости. Практикувайте го всеки ден и от клиниката ви гарантираме, че ефекта няма да закъснее и съвсем скоро ще можете да говорите, докато "духате"! А за това какво трябва да говорите, можете да се посъветвате с Д-р Муки, той е най-младият в скромната ни клиника и говори толкова глупости, че не можем да му смогнем!

Мед. сестра Гроздова
06-21-2007, 22:11
Ако докато духате, можете да пеете, рецитирате, и свирите на някакъв друг освен неговия инструмент, значи можете и да говорите. Просто се упражнявайте редовно -- практиката ще ви научи добре.

Haresvam
06-22-2007, 23:48
здравейте.аз съм момиче,на 16 съм и имам приятел от доста време.онзи ден,докато му духах,той изведнъж поиска да му говоря мръсотии,а аз даже не знаех как да почна.мога ли да ви помоля да ми помогнете малко,защото следващия път когато ме помоли не ми се иска пак да не знам как да реагирам.

предварително се извинявам ако вече има такива теми.

Обичам да говоря мръсотийки, понякога на ушенце, преди секс или докато го вкарвам ба-а-авно придържайки тялото и 8)

ледено момиче
06-26-2007, 09:25
благодаря на всички.момчето беше много очаровано от мен и каза че съм се справила блестящо.много мерси

06-26-2007, 09:29
абе хора норнално ли е да имам три тестиса и освен това имам половин пенис

killer_machine
06-26-2007, 15:07
Кажи ах ти долен мръсник искам да му чукаш както майкати е чукала бащати докато те е правела... Искам да ме чукаш като вятъра в косите на баща ти когато те е раждал на полето! Разцепи ми дупето каубой! Начукай ми го както аз навремето го начуквах на сестра ти!

krem4et0
06-26-2007, 15:08
благодаря на всички.момчето беше много очаровано от мен и каза че съм се справила блестящо.много мерси
След този отговор от страна на авторката считам темата за приключена.