PDA

View Full Version : Слаби момчета



06-20-2007, 13:07
Искам да провокирам дискусия на тема какво е отношението на съвременното момиче към слабите момчета, т.е. по-кльощавите. Не казвам грозно анемични, а тези, които не се занимават с фитнес или активно спортуване, и нямат за цел да трупат мускули.
Намирам се в момента в една чужбина (без да уточнявам коя) и отделно тук срещам хора от цял свят, и да ви кажа никъде го няма този български образ на мачото с мускулите, никой не се снима на аватара си полугол с опнат бицепс. Даже има държави и култури, където е по-добре да си слаб.
Ясно ми е, че всяка тийнейджърка гледа най-напред повърхностните неща, но защо слабите момчета трябва да бъдат толкова пренебрегнати - ами те също са хора и имат качества. Просто фитнесът не им е приоритет. Смешно ми е да чета как момичетата тук искат само "мускОлести", а момчетата се хвалят, че изглеждат "много добре" и даже "ходят на фитнес". Това сериозно ли е критерий, и защо в другите държави не мислят така? Аджеба ние ли сме по-прости, или те?

Destroyfashion
06-20-2007, 13:14
много добро обяснение :smt023

Cvetito_master
06-20-2007, 13:30
4estno kazano az ne si padam po mn myskyslesti mom4eta....nz prosto ne me kefqt.sq hybavo e da imat nekfi myskyli ama 4ak put tolko..... :smt016

06-20-2007, 13:33
ами моята вика 4е съм бил "само жила и хуй"
:-D :-D :-D и много се кефи на това определение

i love you
06-20-2007, 14:30
МИ мен пък въобще не ми харесват мускулистите пичаги ,нз направо ми се повдига от тях като ги гледам.Аз си харесвам слабите ,стройните,високите и добре сложените...иначе не става :-D,за мен не е важно да имат адските мускули и да ходят на фитнес... тфа е въпрос на личен вкус.Щото тия с мускулите в повечето случаи са някои надувковци ,които само мислят как да заякнат за да направят впечатление на някое момиче и в същото време да нямат нищо в главата...

koalka
06-20-2007, 14:31
Според мен слабите момчета пък въобще не са пренебрегнати, толкова виждам, които си имат приятелки.В тази възраст повечето даже не тренират, пък си имат гаджета. :wink:

Pepon
06-20-2007, 15:18
Идеалния вариант според мен е да си като волейболист,е не два метра но 180-185 на ръст и едно добре сложено тяло,без двуметрови обиколки на бицепса...щото на много мускули верно и много тестостерон,ама се получава зрителна измама и им изглеждат по-малки,щото и аз съм ходил на фитнес и...смях... :smt044 :-D :-D :-D :-D!!!А и горе описаните индивиди са гаранция за ген от високо качество...

TuZAra
06-20-2007, 15:25
без двуметрови обиколки на бицепсаТи добре ли си ве

06-20-2007, 16:07
Ами голямо значение не придавам дали е слаб ако се държи с мен добре и се разбираме що пък не аз попринзип си падам по волейболисти-такива тела, но и слаби момчета харесвам

malkoto_sladur4e
06-20-2007, 16:08
Няма значение кой е по-слабичък и т.н. Важна е душевната красота и много други неща! :wink:

fire_magic
06-20-2007, 16:11
Няма значение кой е по-слабичък и т.н. Важна е душевната красота и много други неща! :wink:
ednaj da si prava... :smt011

Nobody
06-20-2007, 16:13
Пренебреганти?!? Нима аз съм пренебрегнат, е аз не знаех, както и да е :) Смятам, че да имаш мускулесто тяло не е чак толкова лошо :P Аз лично съм си хилка откъдето и да ме погледнеш, харесвам се такъв, но това не означава, че не мога да приема, че някой се харесва с по-развито тяло(колко е без значение :)). Това че някои мацки се кефят на мускулестите мъжаги си е тяхна работа, никой няма право да ги съди. Ти спомена, че хилавките момчета не ходят на фитнес. Защо смяташ така, аз си спортувам и отделно си ходя, просто подобрявам физическите си показатели. Нямам за цел за максимално малко време да натрупам максимално висока маса и да пия креатин, "просто протеини" или каквото там ти дойде. Но това е един добър начин да поддържа някакво ниво на форма, както и да просперираш. Всеки пак не смята, че е хубаво да си баш хилка като мен например :) Винаги е хубаво човек да се променя към нещо по-добро. Без значение дали става дума за физиката му или за интелекта му :)

vvs_go
06-20-2007, 20:11
ne smqtam 4e obrazyt e ma4o obrazyt e stegnat i oformen tova iskam az da postigna

Shadow_Walker
06-20-2007, 20:23
По въпроса...персонажи от типа "мускулест надут мачо" ме нервят.Даже са смешни."Фитнеса, протеинчето, бицепса...ох толкова съм готин" :lol: Но всеки сам си избира...
Аз съм кльощав...не напълнявам :| иначе правя разни упражнения, но просто искам хармонично тяло...все ми е тая кой колко е як и колко му е голям...мускула :lol:

jane_17
06-20-2007, 20:36
Abe...nz kakvo da kaja! AZ mai 6te sum edinstvenata tuk, koqto 6te za6titi mom4etata s muskuli....Az li4no mn im se kefq... Ne moga da si izkrivq du6ata prosto...drugo si e da te pregurne 1 golqm i edur sladur...s 1 takiva golemi ruce.... :smt007 Vikaite mi povurhnostna ako iskate, no...za men tva e adski sexy!!!!!!!!!! Estestveno sum protiv "proteinovite" mom4eta.. Na tqh prosto im li4i, i izglejdat kato podut balon :) Puk i ot taq gadost im izlizat pupki i.... e adski protivno!!!!!
Za tva mom4eta... ne si ograni4avaite hranata, qjte na volq i... ne propuskaite da sportuvate!!!!! Basketbol, voleibol, fitnes .... nqma zna4enie :)

06-20-2007, 20:43
Abe...nz kakvo da kaja! AZ mai 6te sum edinstvenata tuk, koqto 6te za6titi mom4etata s muskuli....Az li4no mn im se kefq... Ne moga da si izkrivq du6ata prosto...drugo si e da te pregurne 1 golqm i edur sladur...s 1 takiva golemi ruce.... :smt007 Vikaite mi povurhnostna ako iskate, no...za men tva e adski sexy!!!!!!!!!! Estestveno sum protiv "proteinovite" mom4eta.. Na tqh prosto im li4i, i izglejdat kato podut balon :) Puk i ot taq gadost im izlizat pupki i.... e adski protivno!!!!!
Za tva mom4eta... ne si ograni4avaite hranata, qjte na volq i... ne propuskaite da sportuvate!!!!! Basketbol, voleibol, fitnes .... nqma zna4enie :)
Ами да, и аз не ги харесвам, защото съм слаб ими отнемат мацките. Но те получават всички мацки, защото Бог им се отплаща за невероятните усилия, които полаган да са в добра физическа форма. Аз съм толкова мързелив и непостоянен, че най-дългото ми вдигане на гирички е било 2 седмици всеки ден по 20 вдигания.

`Death`Whore``
06-21-2007, 06:04
Ами да, и аз не ги харесвам, защото съм слаб ими отнемат мацките. Но те получават всички мацки, защото Бог им се отплаща за невероятните усилия, които полаган да са в добра физическа форма. Аз съм толкова мързелив и непостоянен, че най-дългото ми вдигане на гирички е било 2 седмици всеки ден по 20 вдигания. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

06-21-2007, 06:46
Abe...nz kakvo da kaja! AZ mai 6te sum edinstvenata tuk, koqto 6te za6titi mom4etata s muskuli....Az li4no mn im se kefq... Ne moga da si izkrivq du6ata prosto...drugo si e da te pregurne 1 golqm i edur sladur...s 1 takiva golemi ruce.... :smt007 Vikaite mi povurhnostna ako iskate, no...za men tva e adski sexy!!!!!!!!!! Estestveno sum protiv "proteinovite" mom4eta.. Na tqh prosto im li4i, i izglejdat kato podut balon :) Puk i ot taq gadost im izlizat pupki i.... e adski protivno!!!!!
Za tva mom4eta... ne si ograni4avaite hranata, qjte na volq i... ne propuskaite da sportuvate!!!!! Basketbol, voleibol, fitnes .... nqma zna4enie :)
Ами да, и аз не ги харесвам, защото съм слаб ими отнемат мацките. Но те получават всички мацки, защото Бог им се отплаща за невероятните усилия, които полаган да са в добра физическа форма. Аз съм толкова мързелив и непостоянен, че най-дългото ми вдигане на гирички е било 2 седмици всеки ден по 20 вдигания.кефиш =D>
Пс: мене 3седмици

06-21-2007, 07:09
Различни хора, различни разбирания. Момче съм и ходя на фитнес без да взимам протеини креатин и т.н Правя го за да се чувствам добре, защото мисля, че е по - добре да съм по - здрав в ръцете примерно. Грозно е имам приятели по 2 метра, които са супер слаби и определено не искам да
изглеждам като тях

Nobody
06-21-2007, 07:14
Различни хора, различни разбирания. Момче съм и ходя на фитнес без да взимам протеини креатин и т.н Правя го за да се чувствам добре, защото мисля, че е по - добре да съм по - здрав в ръцете примерно. Грозно е имам приятели по 2 метра, които са супер слаби и определено не искам да
изглеждам като тях
\:D/

`Death`Whore``
06-21-2007, 07:18
Разбира се, че висок и кльощав мъж не изглежда добре. Но 1.80 например и слаб на мен лично ми харесва.

06-21-2007, 07:22
Разбира се, че висок и кльощав мъж не изглежда добре. Но 1.80 например и слаб на мен лично ми харесва.
180 не е ли висок?

key_of_hell
06-21-2007, 07:26
Haresvam vsqkukvi mom4eta nqma zna4enie dali 6te sa s muskuli, bez muskuli, s kafqvi, zeleni, sini ili kakvito i da bilo o4i, nqma zna4enie dali sa visoki ili niski!Vsi4ko e vupros na peivli4ane podhod i intelekt!Edinstvenoto koeto ne haresvam na muskulestite "fashion super guzar4eta" e 4e kato4eli fitnesa im izpiva mozuka!Stranno no fakt!E ima razbira se i izkliu4eniq!Abe vuprosa e da ne se durji tupo i e stra6en drugoto nqma zna4enie!

lovers
06-21-2007, 07:42
Евала за тва изказване! :smt038 Сега...хаха аз някое момче като ми каже че ходи на фитнес и си хвали какъв релеф направил ми става многооо смешен! :-D :-D :-D

06-21-2007, 07:43
Haresvam vsqkukvi mom4eta nqma zna4enie dali 6te sa s muskuli, bez muskuli, s kafqvi, zeleni, sini ili kakvito i da bilo o4i, nqma zna4enie dali sa visoki ili niski!Vsi4ko e vupros na peivli4ane podhod i intelekt!Edinstvenoto koeto ne haresvam na muskulestite "fashion super guzar4eta" e 4e kato4eli fitnesa im izpiva mozuka!Stranno no fakt!E ima razbira se i izkliu4eniq!Abe vuprosa e da ne se durji tupo i e stra6en drugoto nqma zna4enie!
Ами те всички момчета са тъпи, без значение дали ходят или не на фитнес. Ти умен мъж виждала ли си?

VerryBerry
06-21-2007, 07:44
abe ''zlatnata sreda''sa nai dobre-nito prekaleno debeli,nito mn mar6avi :smt023

`Death`Whore``
06-21-2007, 07:45
1.80 е нормална височина за мъж. Висок е 1.90-2 метра.

06-21-2007, 07:47
Аз пък съм 181 см и съм много слаб - 60 и няколко килограма, а трябва да сам 81!

Пример за нормални килограми при мъж:

170 см - 70 кг
175 см - 75 кг
181 см - 81 кг

`Death`Whore``
06-21-2007, 07:50
Еми, такъв си...мъжът ми също трябва да е повече...ама се намират извратенячки като мен, които харесват такива :P

BeBsItO
06-21-2007, 07:56
az pak ne mislq 4e ''MUSKOLESTITE'' SA THE BEST ILI NE6TO PODOBNO. dale4e sam ot mislata 4e horata trqbva da se ocenqvat 4rez tozi kriterii.moje bi 1 voto vpe4atlenie...ama de a znam. zna4i da poqsnq gadjeto mi ne e hilka ama izob6to daje...v sa6toto vreme ne e i opt oniq 300 kg movite kultoristi

Iv4eTy
06-21-2007, 09:23
Мен лично не ми харесват някви напомпани... с големи мусколи... те изглеждат чак грозно. Не ми харесват и прекалено клощавите. Едно момче не с много мусколи, а с добре сложено тяло е много по-привлекателно отколкото един напомпан като животно..

CaRaMel_lipS
06-21-2007, 09:28
Аз лично предпочитам средното телосложение, нито слаб, нито дебел , да има заформени мускули, но не да изпъкват по цялото му тяло.Мисля че, добре оформеното тяло е златната среда.

06-21-2007, 10:26
Айде пак обърнахте темата на "Едно си баба (бебе) знае, едно си бае"... Не ви питах какви мъже харесвате и какво мислите за мускулестите, а защо слабите са пренебрегнати? И защо това е критерий?
Металягите да си мълчат, там е ясно, че и слаб върви (стига да е с дълга коса и в черно, например). Те са твърде малко обаче.
Май DeathWhore добре е обобщила, че такива мъже се харесват само от "извратенячки"... :? :?

Sam90
06-21-2007, 11:32
Не знам кои са ти другите държави, но в цял свят себеподдържането е похвално нещо. Не можеш да ме убедиш, че момичетата в чужбина не харесват по-добре сложени момчета. Навсякъде се гледа външния вид. Не казвам, че това е хубаво, а че е така. В крайна сметка, обаче, никой не те кара да бъдеш такъв. Вярно е, че повечето момичета харесват мускулести момчета, но това си е техен избор и не можеш да ги съдиш за това.... по-скоро може да те е яд, защото ти не си такъв ;)

Master_88
06-21-2007, 11:57
За пръв път чувам,че тези които не ходят на фитнес и са по-слаби са пренебрегнати

06-21-2007, 12:00
Защо да ме е яд, когато мога да стана такъв, ако пожелая? Задавам въпросите си не от яд, а защото ме интересуват много по-дълбоките психо-емоционални причини и поведенчески реакции... отдавна не съм на вашата възраст.
Не съм казал, че в чужбина гледат лошо на мускулести, казах само, че за тях това не е критерий и няма да пренебрегнат и слаби. Просто в техните изисквания (ако можем да ги наречем така) за външнен вид това с мускулите не играе роля, поне не толкова значителна.

Sam90
06-21-2007, 12:02
Ами и тук не биха зарязали някое момче само защото е слабо...малко са момичетата, които го правят.

vvs_go
06-21-2007, 12:08
Аз пък съм 181 см и съм много слаб - 60 и няколко килограма, а трябва да сам 81!

Пример за нормални килограми при мъж:

170 см - 70 кг
175 см - 75 кг
181 см - 81 кг dryn dryn 4i plqs

johnnyknoxville
06-21-2007, 14:05
Аз пък съм 181 см и съм много слаб - 60 и няколко килограма, а трябва да сам 81!

Пример за нормални килограми при мъж:

170 см - 70 кг
175 см - 75 кг
181 см - 81 кг dryn dryn 4i plqs
hm.. izwinqwai no shte si dam moito mnenie
MODELITE ne manekenite zashtoto po princip manekenite sa po slabi ot modelite tursenite mujki modeli pochwat ot 183-5 sm wisochina i se tursqt po slednite kriterii
za muj rustta-110=kg primer 185-110=75 kg ako ne gresha za jeni e
rustta-120=kg primer 170-120=50 kg

key_of_hell
06-21-2007, 14:17
Haresvam vsqkukvi mom4eta nqma zna4enie dali 6te sa s muskuli, bez muskuli, s kafqvi, zeleni, sini ili kakvito i da bilo o4i, nqma zna4enie dali sa visoki ili niski!Vsi4ko e vupros na peivli4ane podhod i intelekt!Edinstvenoto koeto ne haresvam na muskulestite "fashion super guzar4eta" e 4e kato4eli fitnesa im izpiva mozuka!Stranno no fakt!E ima razbira se i izkliu4eniq!Abe vuprosa e da ne se durji tupo i e stra6en drugoto nqma zna4enie!
Ами те всички момчета са тъпи, без значение дали ходят или не на фитнес. Ти умен мъж виждала ли си?

Kakto ima tupi muje, taka ima i tupi jeni- tova e za lipsata na mozuk, a za nali4ieto mu vaji su6toto, ako me razbira6!Ne e fenomen da sre6tne6 umen 4ovek vse o6te i silno se nadqvam da ne stane!A prez tova vreme se nadqvam tozi koito taka te e razo4aroval 4e da sloji6 etiket na mujete s nadpis "TUPACI" da porasne dostata4no, za da se seti 4e taka ne e interesen!

DeviL_AsS
06-21-2007, 14:24
Мен изобщо не ме впечатляват мускулите,даже са ми противни.Супер грозно ми е някъв с мускул колкото главата ми.Предпочитам некви слаби,кльощави момченца отколкото некъв мускулест питбул.

key_of_hell
06-21-2007, 14:33
Аз пък съм 181 см и съм много слаб - 60 и няколко килограма, а трябва да сам 81!

Пример за нормални килограми при мъж:

170 см - 70 кг
175 см - 75 кг
181 см - 81 кг dryn dryn 4i plqs
hm.. izwinqwai no shte si dam moito mnenie
MODELITE ne manekenite zashtoto po princip manekenite sa po slabi ot modelite tursenite mujki modeli pochwat ot 183-5 sm wisochina i se tursqt po slednite kriterii
za muj rustta-110=kg primer 185-110=75 kg ako ne gresha za jeni e
rustta-120=kg primer 170-120=50 kg

samo da vmetna 4e i za jenite e -110

pyx4eto
06-21-2007, 14:35
Не определям момчето по мускулите,а по отношението му към мен,колко държи на мен и какъв е самия тои.
Прекалено многото мусколи не са много приятна гледка... :roll:

johnnyknoxville
06-21-2007, 14:40
spored men ei toq pich ima mnogo dobro tqlo nito slab nito prekaleno muskolest ne sluchaino e model
http://img403.imageshack.us/img403/9066/hjohnle2.jpg
http://img258.imageshack.us/img258/7593/jjohndd0.jpg

06-21-2007, 14:44
Защо да ме е яд, когато мога да стана такъв, ако пожелая? Задавам въпросите си не от яд, а защото ме интересуват много по-дълбоките психо-емоционални причини и поведенчески реакции... отдавна не съм на вашата възраст.
Не съм казал, че в чужбина гледат лошо на мускулести, казах само, че за тях това не е критерий и няма да пренебрегнат и слаби. Просто в техните изисквания (ако можем да ги наречем така) за външнен вид това с мускулите не играе роля, поне не толкова значителна.
Пич, не виждам що дириш в този форум, след като си толкова запознат с чуждите култури и отдавна "си прехвърлил нашите години". Какво толкова ще научи такъв титан на "дълбоките психоемоционални причини и поведенчески реакции" в български тийн форум, съставен основно от момиченца, които не знаят дали са се напикали или им дошъл мензиса?

И за да не те оставям съвсем без отговор - навсякъде по света поддържаните хора се приемат добре. Не е задължително да ходиш на фитнес и да се зобиш като луд, но Е задължително да спортуваш поне в разумни граници и да поддържаш добрия тонус на тялото си. Това нещо пък не се постига само с лежанка и дъмбели, а и с работи като плуване, тичане, футбол, баскетбол и т.н. и т.н. Това че те мързи да си вдигнеш задника от компа и да се потрудиш, вместо да ми пишеш глупости за онеправданите "слаби момченца" не го оправдавай с "извратените" вкусове на родните жени.

Мисля, че бях достатъчно ясен. Или?

П.П. Лично за мен идеалът за тяло е този на древногръцките атлети. Хармонично, чисто, без анаболни изгъзици или мързелашка отпуснатост.

06-21-2007, 16:16
Освен неумение да участваш в дискусия, друго не показа. :roll:
Не се прави с "виж какво, пич", обиди, квалификации и "ясен ли съм?", ама какво да ви обяснявам.... Ще взема да отворя някоя нова тема в друг раздел: "Какъв е смисълът от Интернет форуми, след като не умеем да водим дискусии?" :roll:

06-21-2007, 16:17
А по принцип само тъпанарите участват в дискусии по тъпи теми и обичат споровете и скандалите. Няма ли вече нормални?

girl_in_black
06-21-2007, 16:28
Ми аз не харесвам муслулести момчета и също такива , които непрекъснато мислят за това как изглеждат и дали са "достатъчно готини" Моят приятел даже е по-слаб от мен ;-)

06-21-2007, 18:32
за да направиш нещо в залата се изисква воля и постоянство.
вия драги дами си правете сметката с какви искате да сте:
с безхарактерни хора,дето немогат/неискат да направят нещо за себе си от мързел и тн..
или с хора със силна воля :mrgreen:

`Death`Whore``
06-21-2007, 19:04
Предпочитам мъж, който се занимава с работа и там влага волята си, а не във фитнеса. И аз не съм перфектна - не тялото е важното.

06-21-2007, 19:10
Айде пак обърнахте темата на "Едно си баба (бебе) знае, едно си бае"... Не ви питах какви мъже харесвате и какво мислите за мускулестите, а защо слабите са пренебрегнати? И защо това е критерий?
Металягите да си мълчат, там е ясно, че и слаб върви (стига да е с дълга коса и в черно, например). Те са твърде малко обаче.
Май DeathWhore добре е обобщила, че такива мъже се харесват само от "извратенячки"... :? :?

Че не си до мен да ти покажа как викингите са доказвали колко достойни са за Валхала.

sexy_for_you
06-21-2007, 19:13
Няма значение кой е по-слабичък и т.н. Важна е душевната красота и много други неща! :wink:
веднъж да се съглася с malkoto_sladur4e :P аз не се кефя на мускулите,а на външния вид като цяло и характер мн ясно :P

`Death`Whore``
06-21-2007, 19:16
Знаеш ли, че когато поставиш думата в кавички, това означава, че И придаваш обратното И значение? #-o

И все още не разбирам защо във всеки пост, адресиран до мен, се обръща внимание само на това, че съм метълка. Не, мъжът ми не е с дълга коса до кръста и не носи черно. Метълът е просто музиката, която харесвам. Това, че слушам и обожавам класика, това какво ли би означавало? Хубаво, извратена съм, но явно съм от малкото хора, които не гледат перфектното тяло при избора на партньор.

06-23-2007, 09:25
Хубаво, извратена съм, но явно съм от малкото хора, които не гледат перфектното тяло при избора на партньор.

Евала.
Честно - ако нямаше мъж щях да те взема НА СЕКУНДАТА.
Гранция, че и ти щеше да ме харесаш :)

Valar
06-23-2007, 09:52
Хора,които правят подобни теми са комплексирани!
На света има високи,ниски,дебели и слаби обаче той продължава да съществува!
Идеално тяло няма,няма да има!
Девоиките дето пишат тук,че харесвали еди какви си колтуряги първо да застанат пред голямо огледало и да се огледат хубаво!
И чак след това да тръгнат да изискват.
Пък и от собствен опит знам,че момичетата не разбират и бъкел от тялото на мъжа и мусколите му!
Сещам се за чист пример от вчера когато на един столичен плаж една мадама добре обработена словестно от един мой познат му каза:
Тялото ти е перфектно без никакви сланини!
Въпростния младеж бе на 17 и тежеше 90 килограма като изобщо не бе виждал фитнес зала през живота си!
Преличаше на разплут плондир .

johnnyknoxville
06-29-2007, 16:35
Аз пък съм 181 см и съм много слаб - 60 и няколко килограма, а трябва да сам 81!

Пример за нормални килограми при мъж:

170 см - 70 кг
175 см - 75 кг
181 см - 81 кг dryn dryn 4i plqs
hm.. izwinqwai no shte si dam moito mnenie
MODELITE ne manekenite zashtoto po princip manekenite sa po slabi ot modelite tursenite mujki modeli pochwat ot 183-5 sm wisochina i se tursqt po slednite kriterii
za muj rustta-110=kg primer 185-110=75 kg ako ne gresha za jeni e
rustta-120=kg primer 170-120=50 kg

samo da vmetna 4e i za jenite e -110
:shock: izwinqwai,no otnowo nqma da se syglasq :lol: otnowo primer s adriana lima.. 176-110=66 KG ?! mislish li ?
Weight 51 kg (112 lbs) ami.. izwinqwai,no ne mislia che jenata trqbwa da e s kilogramite na muja:)
znachi jena 180 sm wisoka trqbwa da e 70 kg?uau.. to baq jenishte trqbwa da e .. ne e taka:) -120 e

06-29-2007, 17:00
мнозинзтвото са слаби, а никой не може да пренебрегне мнозинството :roll:

Lalalala
06-29-2007, 17:04
Аз пък съм 181 см и съм много слаб - 60 и няколко килограма, а трябва да сам 81!

Пример за нормални килограми при мъж:

170 см - 70 кг
175 см - 75 кг
181 см - 81 кг dryn dryn 4i plqs
hm.. izwinqwai no shte si dam moito mnenie
MODELITE ne manekenite zashtoto po princip manekenite sa po slabi ot modelite tursenite mujki modeli pochwat ot 183-5 sm wisochina i se tursqt po slednite kriterii
za muj rustta-110=kg primer 185-110=75 kg ako ne gresha za jeni e
rustta-120=kg primer 170-120=50 kg

samo da vmetna 4e i za jenite e -110
:shock: izwinqwai,no otnowo nqma da se syglasq :lol: otnowo primer s adriana lima.. 176-110=66 KG ?! mislish li ?
Weight 51 kg (112 lbs) ami.. izwinqwai,no ne mislia che jenata trqbwa da e s kilogramite na muja:)
znachi jena 180 sm wisoka trqbwa da e 70 kg?uau.. to baq jenishte trqbwa da e .. ne e taka:) -120 e

Аз съм 153 сантиметра. Колко трябва да тежа? 33 килограма? :)
Това са абсолютни условности. В общия случай може и да работят, но теглото зависи от доста неща, не само от височината.
Въобще, казаха го вече в темата - какво се притеснявате?! Важното е човек да полага усилия за доброто си здраве (оттам - и фигура), това да му стане навик, а после идват индивидуалните особености. Аз никога няма да съм манекенка - какво, да се затръшкам ли? :)

P.S. Гаджето ми е 180 сантиметра на около 60 килограма. Много е слаб, но си го харесвам такъв :)

TheMaggie
06-29-2007, 17:05
Добро обяснение.Аз лично не си падам по много мусколести момчета,но да си много слаб също не е за предпочитане.На последното ми гадже китките му бяха тънки колкото моите,а аз изобщо не съм пълна (представете си колко слаб е.)..бях доста ужасена по едно време..

johnnyknoxville
06-29-2007, 17:06
ne ne triabwa da si taka.. kazwam che towa sa normalnite kilogrami za modeli koito tursqt ti nqma kak da si zaradi wisochinata inache da izglejdash dobre da trqbwa da si okolo 35 kg:) kazwam taka se wodi ne prawq nqkakwi zabelejki ..

Lalalala
06-29-2007, 17:17
ne ne triabwa da si taka.. kazwam che towa sa normalnite kilogrami za modeli koito tursqt ti nqma kak da si zaradi wisochinata inache da izglejdash dobre da trqbwa da si okolo 35 kg:) kazwam taka se wodi ne prawq nqkakwi zabelejki ..

Ясно :wink: Не се засягам тук ни на ръст, ни на кила, хаха
Иначе съм около 50. Била съм и към 40 (42, примерно) и бях болезнено кльощава. Затова ти давам пример - нито ориенталските стандарти за женско тяло са ми критерий, нито Рубенс, ако се сещаш. Просто костната ми структура е такава, мускулатурата ми е такава - изглеждам си порядъчно слаба и стегната на 45-47. Факт.
Познавам една мадама с манекенски ръст, която тежи 50 кила. Безспорно е слаба, но не изглежда добре, тялото й не е тренирано и стегнато. Частни случаи - колкото искаш, даже не знам защо се захванах със себе си като пример. :)
Идеята ми беше за слабите момчета...питали са ме как така ходя с моя приятел, какво намирам в него, след като е слаб като клечка. Просто човекът има такова обаяние и магнетизъм, че ми се е налагало да отблъсквам войнстващи орди от мадами от него, хаха...е, тези, които не гледат колко му тежи ланецът и колко му е трениран бицепсът.
За това става дума. Мъжественото мускулесто тяло е много приятна гледка, но тялото е маловажно. Има един физически показател, който наистина има значение - излъчването. Има ли го, проблем нямам с някое кило отгоре (или отдолу) :P

johnnyknoxville
06-29-2007, 17:30
take e ne e losho da si slab no e losho da si suh i da nqmash tam kudeto triabwa:)
relefnoto tqlo winagi shte e na moda :) w chujbina ne nai nashumqlata ne kato tukashnite 'guzari' deto gultochat himiq kato jiwotni i stawat kato teleta debeli i se misliat za mutri..

cS_LaMeRkA
06-29-2007, 17:52
Аз лично не харесвам мусколести... нешу не ме радват :smt005 :smt011, разбира се не и некфи кежувци :roll: и нешу важну никога не е била по важна за мен "опаковката" на човека от неговото "съдържание" :)

06-29-2007, 18:52
МускУл се пише, не го ли запомнихте?!

FiRe_LaDy
06-29-2007, 20:05
Mmmm nikoga ne sym si padala po muskolesti.Zaglejdam se ponqkoga po po qkichki ... no kato se zamislq sym hodila vse sys slabichki,bez muskuli ... tone e nqkakyv kriterii po koito si izbiram momcheto do men ... za men muskulite sa na posledno mqsto .... dori ne me interisuvat tolkova.

jane_
06-29-2007, 20:30
МускУл се пише, не го ли запомнихте?!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Tukmo se 4udeh koga nqkoi 6te napravi taq zabelejka!!!!! Mnogo negramotni hora v taq Bulgariq...boje.....

Guarana
06-29-2007, 21:49
предпочитам да си набраздявам мозъка с четене пред това да кисна в някой фитнес.

а и факторите са много - дали имаш тен, дали си обезкосмен, дали си красив, забавен и др.

има слаби, средно, нормално и според границите. според по-новата система (френската), изваждаш 110 от твоят ръст, толкова е нормалното ти тегло.

Shadow_Walker
06-29-2007, 21:53
предпочитам да си набраздявам мозъка с четене пред това да кисна в някой фитнес.

а и факторите са много - дали имаш тен, дали си обезкосмен, дали си красив, забавен и др.

има слаби, средно, нормално и според границите. според по-новата система (френската), изваждаш 110 от твоят ръст, толкова е нормалното ти тегло.Мналиии...
и високите 110 см 0 килограма ли трябва тежат?!

Vladokaaa
06-29-2007, 22:17
И аз не съм як и това е минуса в случая защото мацките дето са тука гледат само дали имаш хубаво тяло ако имаш само ти се лепат ко немаш (finger) :-D :-D :-D много са злее бе кво немам бицепси 40 и не ме искат тапа работа ама не ми дреме

Manenkoto
06-30-2007, 06:28
Аз лично предпочитам по слабичките, високите и т.н. Но момчето с което сега хода си трупа мускули не се е зарибил толкова много чак да е нек'ва планина с мускули :-D

06-30-2007, 10:25
Не мисля че слабите момчета са пренебрегвани , ще дам пример със себе си -> 1,87 на 63 кила , но избощо не мога да се оплача от липса на интерес към мен от нежния пол :smt018 Не казвам че така съм перфектен , даже изобщо , но пак не и съм за изхвърляне :smt102

mil4eto_
06-30-2007, 11:38
Ами не мисля,че са пренебрегнати.Аз поне никога не съм ходила с някои "мачо".
Не мисля,че всичко е само във мускулите-до голяма степен хората,които ходят на фитнес или се занимават с някакъв спорт се грижат повече за външния си вид.
Според мен има и много момчета,които мислят,че липсата на мускули е основният им проблем в отношенията с момичетата и вместо да обърнат повече внимание на характера и на поведението си блъскат неуморно във фитнеса,за да станат "мачовци",но за съжаление това не решава проблема. :?

lookatme
07-03-2007, 10:51
слаб и висок -муцка само дето никой такъв не си пада по мен.... :-D ема кво и по-пълнички съм си харесвала ,но по темата направо ме отблъскват такива снимки дето са си щракали мускулченцата и такива.отврат! :smt028 но съм забелязала и аз ,че повечето такива как се наричат....ъъъ... бе фръцли наистина си падат по мачо менчовци

coldspagetti
07-03-2007, 18:38
Искам да провокирам дискусия на тема какво е отношението на съвременното момиче към слабите момчета, т.е. по-кльощавите. Не казвам грозно анемични, а тези, които не се занимават с фитнес или активно спортуване, и нямат за цел да трупат мускули.
Намирам се в момента в една чужбина (без да уточнявам коя) и отделно тук срещам хора от цял свят, и да ви кажа никъде го няма този български образ на мачото с мускулите, никой не се снима на аватара си полугол с опнат бицепс. Даже има държави и култури, където е по-добре да си слаб.
Ясно ми е, че всяка тийнейджърка гледа най-напред повърхностните неща, но защо слабите момчета трябва да бъдат толкова пренебрегнати - ами те също са хора и имат качества. Просто фитнесът не им е приоритет. Смешно ми е да чета как момичетата тук искат само "мускОлести", а момчетата се хвалят, че изглеждат "много добре" и даже "ходят на фитнес". Това сериозно ли е критерий, и защо в другите държави не мислят така? Аджеба ние ли сме по-прости, или те?

Ми хубаво разсъждаваш ,и аз съм на твоето мнение че слабите момчета са готини. По тази логика обаче защо момчетата не харесват момичета с отпуснати коремчета и големи дупета ,а непременно някоя кака със залепен корем ,мускули и джанти?
Всичко е много индивидуално! Ти ако говориш за мнозинството :-D да се оправят ...

cokaina_
07-03-2007, 18:43
Аз нямам нищо против слабите. Харесвам Всякакъв тип момчета. Не знам защо но тялото е едно от последните неща в които се заглеждам.
Първо гледам ОЧИТЕ ... това грабва най-напред... :D

coldspagetti
07-03-2007, 18:45
...ми ако не ги виждаш от коса или пъпки ?! ко праим тогава?

cokaina_
07-03-2007, 19:10
БЯГАМЕ!!!! :smt005 :smt005 :smt005

Everything is love
07-06-2007, 22:01
Аз мисля че момичетата които гледат само мускулите са от същата партия на момчетата които гледат само в огромните силиконови гърди. Мисля че и двете не са нещо, с което можеш да се похвалиш, въпреки че някои го правят... Аз лично не ходя на фитнес ама един клечо от класа ми ходи с мечтата за голям бицепс. Незнам какъв му е проблема ама май доста му се подиграват задето е клйощав... така че е хубаво да си в златната среда, където съм и аз. :-D