PDA

View Full Version : Как разбирате...?



Pitanka
06-20-2007, 13:16
Когато се сваляте с някого, как разбирате за какво Ви иска? Имам предвид - за чисто сексуални преживявания или за нещо повече? По-скоро за момичетата...Знам, че всеки случай си е уникален, но да приемем, че момчето не си разкрива намеренията, познавате се отдавна, намеци и силни флиртове има, но друго - не.
Има ли нещо, по което можете да познаете кога един човек има сериозни намерения? Аз лично напълно се оплетох... :oops: :lol:

Cvetito_master
06-20-2007, 13:38
emi zavisi ot mn ne6ta

ninsy
06-20-2007, 13:52
ба ли му мамата нищо не им разбирам на тия момчета :? .. кфото излезе :-D

06-20-2007, 14:48
Мерси за отговорите... :lol:
Ясно, че си зависи от хората и така нататък, в моя случай става дума за един мой доста добър приятел, който си имаше приятелка тип "ултра сериозна", когато се запознахме. Накратко - аз вдлъбнах по него с доста бърза скорост :-D (нещо, което не ми се беше случвало, не съм много-много по бързите впечатления), но с месеци не правех нищо, защото все пак не исках да им се меся. Цялата тази история прерасна в някакви Ужасно Силни Чувства от моя страна, той почна да се закача с мен, но нищо повече. Той взе, че изчезна за 3-4 месеца, не се обаждаше, не излизахме, после пък се оказа, че приятелката му го скъсала, след още 3 месеца се чухме наново и пак почнахме да си излизаме, да си пишем с часове на ден и т.н. - както преди, но държанието му е едно такова особено...Аз (въпреки че не стоях сама през цялото това време) не можех да си го избия от главата, а сега ми е още по-сложно, защото не мога да му разбирам действията. Пък не искам да проваля всичко - и познанството ни, и...другото, което може да е плод на въображението ми.
Благодаря, че ме изслушахте. :-D

misspurple
06-20-2007, 14:51
Еми ако има някви по-сериозни намерения към теб,ще флиртува 1-2 пъти,а след това ще започне да си говори с теб на някви темички,ще си сменяте телефоните,ще излизате..и ей такива,по-сериозни нещица

Valserp
06-20-2007, 14:51
1 дума - "опит".

cherinka
06-20-2007, 15:25
Нее, хора, по-скоро
смисъл
То това се усеща, бе!
Дори да е някакъв окоравял лъжец, 6-тото ни чувство ни подказва какво иска от нас.
То по-скоро това усещане се появява при момичета, които са усвоили това чувство.

Един съвет - ВИНАГИ, АМА АБСОЛЮТНО ВИНАГИ, КОГАТО РАЗГОВАРЯТЕ С НЯКОГО (ДАЛИ МАЙКА, БАЩА, БРАТ, СЕСТРА, БАБА, ДЯДО, ЛЕЛЯ, МОМЧЕ, МОМИЧЕ, ПОЗНАТ, НЕПОЗНАТ) ВИНАГИ ГО ГЛЕДАЙТЕ В ОЧИТО ДО КАТО ВИ ГОВОРИ, И ДОКАТО ВИЕ МУ ГОВОРИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Pitanka
06-20-2007, 15:33
...

Да, така е, съвсем права си :) Но не е ли вярно също, че има хора, които не можеш да разчетеш? Поне за мен има такива, колкото и да ги гледам в очите.
Друг е въпросът, че интуицията ми клони към нула... :roll:

cherinka
06-20-2007, 15:40
...

Да, така е, съвсем права си :) Но не е ли вярно също, че има хора, които не можеш да разчетеш? Поне за мен има такива, колкото и да ги гледам в очите.
Друг е въпросът, че интуицията ми клони към нула... :roll:
Ами, ако седите и си обменяте по някое и друго изречение на всеки 5 минути, нормално интуицията ти да клони към нула.
Просто всичко става с разговори - и то не само да чуваш какво ти говори, но и да слушаш! Чрез формировката на думите в едно изречение, хората показват същността си. Това не се разбира! То се усеща! Дори понякога и подсъзнателно...

Nobody
06-20-2007, 15:52
Ако можеше да разчетеш какво мисли и чувства всеки един човек във всеки един момент живота несъмнено щеше да е скучен. А и има неща, които е по-добре да не знаеш :) По-добре просто да се изгубиш в едни очи, отколкото да знаеш какво могат да ти кажат те за притежателя им ;) Ако искаш да имаш нещо повече с този човек - ПРОБАЙ! След като ти толкова си луднала по него, значи не сте просто приятели, значи няма какво толкова да загубиш освен да съкратиш пътя си към истината.

Аз във всеки ми пост ще си отбелязвам, че никой не трябва да ме слуша, аз съм само за СПАМ разделите :)

malkoto_sladur4e
06-20-2007, 16:14
Оф Боже!Няма как да се разбере от 1-2 сваляние.Трябва да си доста време с този човек и да разбереш тънкостите на характера му за да си отговориш и на тоя въпрос.

cherinka
06-20-2007, 16:17
Оф Боже!Няма как да се разбере от 1-2 сваляние.Трябва да си доста време с този човек и да разбереш тънкостите на характера му за да си отговориш и на тоя въпрос.
Ем, така е.
Простите и ограничени хора не разбират какво стои пред тях от "1-2 сваляния"...

pitanka
06-20-2007, 16:31
Аз, бидейки прост и ограничен човек, ще взема да отбележа, че този човек го познавам от повече от година и ми е, малко или много, близък. Всичките му мимики, привични движения, кодове на речта, погледи и така нататък съм ги наизустила, сигурно. :)
Но какво да правя, като веднъж се държи така, сякаш едвам се удържа да не ме награби, както си вървим на улицата, а на следващия ден е саркастичен, студен и напълно отсъстващ от пейзажа?
Не съм ясновидка, че да предусещам какво има предвид, а това е човек, когото не искам да загубя с необмислени действия.
Достатъчно ясно ли се изразих?

06-20-2007, 18:15
Ami da ti kaja i az se namiram v takova polojenie...Neznam haresva li me ili ne.S edni deistviq pokazva 4e ima ne6to kam men a v drugiq moment se darji totalno razli4no...I az go poznavam ot blizo dve godini ve4e no ne go razbiram...

06-20-2007, 18:41
nIKOI NE moje da kaje kak se razbira tova...vseki put e razli4no,as li4no razbiramm po tfa-ako mom4eto ot 1 den te celuva nastoi4ivo i grubo,ako burza prekaleno mnogo zna4i namereniqta mu sa seksualni,a kogato toi za nikude3 ne burza i leko dava vsi4ko ... togava ve4e trqbva da opitate,za6toto 6te izleze ne6to na vsqka cena! :smt008