PDA

View Full Version : Защо момчетата си падат по КУРВИ



анонимно
06-20-2007, 13:26
Не мога да разбера какво е това нещо...в моето даскало най-известните и красиви момчета т.нар. ,,Гъзари,, ходят с момичета които са дебели,грозни и много тъпи!Те казват на гаджетата си че външно не ги харесват а не разбирам защо ходят с тях изобщо! :shock: Аз съм си писала с тези момчета по чата (тея които ме кефат)но те само ми казват хубава си и тфа е или ме карат да им пращам разголени мои снимки(но аз отказвам)....не мога да разбера какво искат от мен да направа за да стана на някои от тях гадже! :shock: а пък моми4етата дето ходят с тях са ултра ултра грозни :shock: веднъж един от тях викаше на приятелката си 4е ще и сложи кашон на клавата и така ще може да я е*е :lol: аз за мен тфа е отвратително поведение!още пое4е 4е тяхните моми4ета са суперзлобарки и се снимат доста разголени на снимките

Mainata ti
06-20-2007, 13:28
Първо 4е мом4етата си падат по секса и това им е целта. Определено са с тях само заради секса! Според мене де, не налагам мнението си на никой :)

06-20-2007, 13:41
awe tiq mom4eta si padat po tqh shtoto im puskat vednaga za da ne gi ostavqt .. spored men tva e unizitelni e mnogo dlolno ... awe napravo kurvensko!!!!

06-20-2007, 13:45
съгласна съм с вас!но почти всички са такива! :shock: неразбирам как ще правиш секс с човек които не те кефи =;

koalka
06-20-2007, 13:47
Може би, защото не им е усилие да получават секса, който искат. :wink:

SouL^*DiViNe
06-20-2007, 13:48
Защо ли..ами,защото тези момичета-тип ``курва`` както ти се изрази,по-лесно ще им пуснат.Всички знаем,че на днешната младеж само секса й е в главата..но МОЛЯ ТЕ не ставай една от тях,бъди такава каквато си-различна :wink:

06-20-2007, 13:58
Е да ама аз много харесвам едно момче от тази ,,група,, а пък досега сериозни връзки не съм имала а съм на 15 год :mrgreen: и не знам как да го накарам да ми обърне внимание ако стана като онези момичета тогаа сигурно ще ме забележи ама и на мен не ми се иска да ставам такава :?

Cvetito_master
06-20-2007, 14:08
Защо ли..ами,защото тези момичета-тип ``курва`` както ти се изрази,по-лесно ще им пуснат.Всички знаем,че на днешната младеж само секса й е в главата..но МОЛЯ ТЕ не ставай една от тях,бъди такава каквато си-различна
_________________
Напълно подкрепям това мнение!!!

misspurple
06-20-2007, 14:37
Зависи за кви години говорим :?
Около 16те никой не мисли за сериозни връзки,пубертета тресе всички..
Според мен момчетата разделят момичетата на такива за секс и мацки,забелязала съм го..и малко се страхуват да тръгнат с някво готино момиче,защото не знаят как да се отнасят с нея..докато с 1вия вид каквато и простотия да кажат не се забелязва особено ..

w0sh
06-20-2007, 14:47
Търсите очевиден отговор......
По-лесно е да спраскаш курвата.

Polin4eto
06-20-2007, 14:49
Малее, в нашто даскало колко такива има! Оставяй ги ония тъпанари, намери си някой свестен! Оня ще ми мисли само как да ме вкара в леглото и аз ще го обичам! А стига бе!
М/у другото, Mainata ti, подписа ти е супер як!
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=20472

Valserp
06-20-2007, 14:49
Не мога да разбера какво е това нещо...в моето даскало най-известните и красиви момчета т.нар. ,,Гъзари,, ходят с момичета които са дебели,грозни и много тъпи!Те казват на гаджетата си че външно не ги харесват а не разбирам защо ходят с тях изобщо! :shock: Аз съм си писала с тези момчета по чата (тея които ме кефат)но те само ми казват хубава си и тфа е или ме карат да им пращам разголени мои снимки(но аз отказвам)....не мога да разбера какво искат от мен да направа за да стана на някои от тях гадже! :shock: а пък моми4етата дето ходят с тях са ултра ултра грозни :shock: веднъж един от тях викаше на приятелката си 4е ще и сложи кашон на клавата и така ще може да я е*е :lol: аз за мен тфа е отвратително поведение!още пое4е 4е тяхните моми4ета са суперзлобарки и се снимат доста разголени на снимките

Хахах, я пак се замисли какви момчета харесваш... :smt005

Sam90
06-20-2007, 14:56
Може би, защото не им е усилие да получават секса, който искат. :wink:
мн точно казано....

06-20-2007, 14:58
Момчетата, които ходят с подобни момичета не са по-малко боклуци от тях. Не си струва да хвърляш някакви емоции :wink:
А и си на 15- имаш време за "сериозни връзки" Не получавай комплекси затова, че не си толкова забелязвана в момента. И твоето време ще дойде и тогава ще си много по-ценена и обичана от тези твои съученички в момента. :smt006

tuzaro
06-20-2007, 14:58
аз пък не си падам по такъв тип момичета даже като почнат да се натискат ме дразнят много :roll: по добре е да има някой с който да си лафиш не само за секс

NightSky
06-20-2007, 15:01
Може би, защото не им е усилие да получават секса, който искат. :wink:
Съгласна съм. Обикновено те не могат да получат каквото искат от момичета с принципи и ценностна система. :-)

malKa_i_SlaDka_pIsAnKaAa
06-20-2007, 15:19
da vi kaja 4esno ne mislq 4e vsi4ki momi4eta,koito se obli4at i izglejdat kato kurvi vsa6tnost sa kurvi.nqkoi prosto podrajavat na drugi ili prosto se opitvat da se haresat na pi4ovete.a ne smqtate li 4e to4no tova tarsqt sega mom4etata??? :-s

MalKa_i_SlaDka_pIsAnKaAa
06-20-2007, 15:33
v daskalo si imame dosta kurvi4ki,oba4e kato gi opoznae6 razbira6 4e sa savsem obiknoveni momi4eta s nai obiknoveni jelaniq i me4t O:) i vse pak ima nqkoi koito sa palni glupa4ki :smt011

quickJO_mod
06-20-2007, 15:37
Ама че и въпрос! Защото ни интересува само секса, за тва!

lqlqlqlq
06-20-2007, 18:10
Ама че и въпрос! Защото ни интересува само секса, за тва!

Аз ли съм объркан,или другите,или пък съм много малък,но мене като момче въобще не ме интересува това :-k

PLAMENKO
06-21-2007, 05:47
щот и те са едни курвички за тва :-D :-D :-D

geTeTo_uCKa_JoinT
06-21-2007, 05:52
Защото и те са к*рви :-D

06-21-2007, 16:20
ами не знам дали правите разлика между "кучките" и "курвите" - по курвите си падат само за една нощ, по кучки си падат принципно,защото момчетата много обичат да се изявяват като много храбри,които ще спасят и ще помогнатна кучката вече да не бъде кучка и ще бъдат много велики,защото да промениш някого значи,че си много важен..може и да не съм права,но напоследък имам такива наблюдения