PDA

View Full Version : Тъй, тъй, тъй



cherinka
06-20-2007, 16:36
Защо разделяте хората на мускулести и немускулести.
Абе, забелязала съм, че във форума винаги обсъждаме две крайности.
Смешно е, бе, спрете се.

Кльощав, некльощав, слаб, дебел, нормален, футболист, нефутболист, фешън, нефешън, чалгар, нечалгар, зубър, незубър, курва, некурва, курвар, некурвар - за всеки влак си има пътници.

Не разбирам защо всички ги оплювате, при положение, че и вие все попадате в някоя от тия графи.

Защо еди си къде било еди си кво, защо в нашата страна не е като в другите..
Извинявайте, някакъв проблем ли имате?
Като не ви харесва в България, моля изнесете се.

Нужно ли е нещо като не ви харесва и твърдите, че не ви пука за него, нужно ли е да го коментирате? -Значи ви пука, и то доста.

Във всяка една тема като се зададе въпрос ЗАЩО еди си кво и половината постове са "ами аз хресвам тва" "аз харесвам така, онъка".
Абеееее, хората питат ЗАЩОО, КАК, КАКВО и как да се справят с проблемите, а не какви са вашите вкусове и предпочитания (е, и такива теми ги има).

Оф, не знам какво повече да добавя..

malka_sladuranka
06-20-2007, 16:42
Мммм може да избиват комплекси бе кака... :-D

Бтв и аз съм забелязала тези неща които казваш... :-s

vikipf
06-20-2007, 16:43
Права си... !
Наистина прави впечатление това разделяне... На мен лично ми писна... Един бил един къФ си.. Друг бил не знам си кво... Все не може да ви се намери угодия... Все нещо няма да ви е наред... Всеки е такъв какъвто иска да е. Защо тряабва да се съобразява с другите? На мен лично ми писна някой да ми показва грешките и да ми посочва с пръстче кво не ми е нред. Да казва " Оправи си това и това . И го направи така и така." "Ти си такъв и онанъв. Не те харесвам така Бъди нз си къв.." Тъпо е... И повечето такива мнения идват от агресията породена не от 1 или 2 фактора...

Josefinne
06-20-2007, 16:47
Е , че какво лошо, животът е изграден от крайности. В крайна сметка всичко може да се сведе до въпрос с отговор "да" и " не" , или си или не си. Като кажеш какъв си, трябва да кажеш и защо си такъв. Като кажеш какво не харесваш - казваш и защо не го харесваш. Тва, че има мнения , които приключват с "Не ми харесва" или " Аз пък не съм такъв!" си е друг проблем ( проблемът за мързеливото писане с цел достигане на ранг "Супер потребител" с 15600 мнения, които се състоят от 10 думи на кръст :)

malka_sladuranka
06-20-2007, 16:53
[color=indigo]Е , че какво лошо, животът е изграден от крайности.... [color] Ами.. според мен лошото е, че даден юзър иска съвет за нещо... Примерно "Имам РД ще правя купончи кажете новите чалги" От там милион постове колко е гадна музиката. Ами ОК.. Нека е гадна, ама човека иска хелп, а ако го интересуваше кой какво мисли щеше да пусне тема "Какво мислите за джангъра?"
Или пък съм забелязала, че постоянно се бъзикат с това момче Гангста Зоун.. Ами ОК, свлечен е. Харесва му явно. Иначе не виждам нещо да му има на момчето, ама не... Всички трябва да му обсъдят гащите на Еко или Фубу.. И разни такива... :?

vikipf
06-20-2007, 16:57
[color=indigo]Е , че какво лошо, животът е изграден от крайности.... [color] Ами.. според мен лошото е, че даден юзър иска съвет за нещо... Примерно "Имам РД ще правя купончи кажете новите чалги" От там милион постове колко е гадна музиката. Ами ОК.. Нека е гадна, ама човека иска хелп, а ако го интересуваше кой какво мисли щеше да пусне тема "Какво мислите за джангъра?"
Или пък съм забелязала, че постоянно се бъзикат с това момче Гангста Зоун.. Ами ОК, свлечен е. Харесва му явно. Иначе не виждам нещо да му има на момчето, ама не... Всички трябва да му обсъдят гащите на Еко или Фубу.. И разни такива... :?
Ето това е наистина глупавото.. Че хората винаги са с някакви предрасъдъци... !

Josefinne
06-20-2007, 16:57
Не, че на мен са ми приятни офтопиците, които визираш, но това все пак е свободен форум. Като някой се изказва в предположената тема колко е гадна чалгата, може би просто намеква, че би дал предложение за друга музика, не точно за чалга... Не всъщност споря напразни, така е, че има бил хорица с ограничено мислене, които са за бройката постове.
Туко - що се антъкнах на една тема " Как се пише мотивационно писмо" и първият отговор ( което ме издразни доста) беше " Нямам никаква представа :roll: " :smt011 :smt011 ](*,) :smt011 :smt011 #-o

vikipf
06-20-2007, 17:01
Ама аз наистина не мога да разбера какво му е хубавото на безсмислените мненият.. Дори и 39485693486 бройки... :smt011 Ако искате да правите мнения влизайте в Фън фън фън.. Там се правят мненията.. там е забавлението... Ама не е нужно като някой пита нещо и не знаеш да се изтъкнеш с глупостта и тъпотата си и да напишеш че нямаш и най малка представа... ](*,)

malka_sladuranka
06-20-2007, 17:02
Не, че на мен са ми приятни офтопиците, които визираш, но това все пак е свободен форум. Като някой се изказва в предположената тема колко е гадна чалгата, може би просто намеква, че би дал предложение за друга музика, не точно за чалга... Не всъщност споря напразни, така е, че има бил хорица с ограничено мислене, които са за бройката постове.
Туко - що се антъкнах на една тема " Как се пише мотивационно писмо" и първият отговор ( което ме издразни доста) беше " Нямам никаква представа :roll: " :smt011 :smt011 ](*,) :smt011 :smt011 #-o Видях го този пост. :? И мен ме издразни.
А колкото до чалгата. Ако примерно съм решила, че на РД-то ми ще си направя чалга парти, ако ще 40страници да напишат, че музиката е гадна, пак ще го направя, само с разликата, че няма да са ми помогнали и ще са натрупали по 20поста от спор в темата..
Същото е и с момчето за което споменах. Те му се присмиват, а той продължава да се облича така. Резулат-нулев. Само дето постовете растът...

HopeLesss
06-20-2007, 18:00
Мен пък честно казано най ме дразни това, че примерно някой пита нещо и сбъркал да кажем една дума - вместо "компромат" написал "конпромат" и от 20 отговора, 15 са упреци към неговата неграмотност и само 5 свързани с темата. Съгласна съм, че наистина трябва да се поправят грешките, но в крайна сметка всеки може да сбърка.

Всъщност според мен проблема е в това, че всеки се причислява към дадена социална група - метъл, фешън, чалгар, емо. Щом един се смята за такъв, а друг го определи за друг, става големия скандал. Това е нещо като разделение и борба между групите, които всъщност ги създаваме самите ние. И се получава съревнование и доказване кой е по и кой е най... Не мога да кажа дали е глупаво или не. Всеки сам си преценява какъв да бъде и как да се държи с околните.

Само ще ти кажа, че това разделение винаги ще го има - бедни и богати, щастливи и нещастни, доволни и недоволни, слаби и дебели. Такъв е живота. Никога няма да сме еднакви и точно заради това се появяват злобата и комплексите :roll:

Sad but true :roll:

vikipf
06-20-2007, 18:03
Пък вземеш да не се отъцепиш от някоя група, ще те напсуват... Писна ми всичките ми приятлки да ме упрекват че не съм знаела каква съм.. "Не си такава, нбе си онакава..." Аз просто не искам да воювам с никого.... !!!! Но наистина май з анякои хора е по-лесно да живеят в постоянна борба...

HopeLesss
06-20-2007, 18:06
Пък вземеш да не се отъцепиш от някоя група, ще те напсуват... Писна ми всичките ми приятлки да ме упрекват че не съм знаела каква съм.. "Не си такава, нбе си онакава..." Аз просто не искам да воювам с никого.... !!!! Но наистина май з анякои хора е по-лесно да живеят в постоянна борба...


Тия пуберски истории не са свързани с борба, а с опит да привлекат вниманието към себе си. Вече рядко може да се види истински бунтар, който се бори за идеите си, а не циври, че никой не го разбира, че само той е нещастен и че за 20-ти път не успява да си пререже вените с ключа за входната врата.

mesmer
06-20-2007, 18:21
Като цяло подкрепям мнението на @Josefinne.И на мен ми е смешен този смъкнатия, но това му харесва това ще си носи.Имах предрасъдък за малцинствата, но се запознах с няколко човека които ми промениха изцяло мнението, сега заедно ходим на кафе, дискотека, говорим си за всякакви теми.(в смисъл, че хората се променят.)
Различавам хората по това дали са слаби, метали, чалгари и тн.
Какво лошо има, като мога да съм приятел с тях?
Нека има негативни мнения във форума, нека има тъпи теми(та то без тях може ли?!?) нека има и тъпи отговри, хора с няколко стотин мнения-какво против, че са писали по 2 думи в мнение?(ето тук не разграничавам хората с по 1000 мнения и тези с 10).


mesmer

bulgarche
06-20-2007, 19:56
Кой знае какви псувни отнасяш от хората които четат темата ти :mrgreen:
Нормално е някой да определя другия, и то не в положителна насока. Всеки се старае да изпъкне пред другия, с нещо да покаже че е над него и още повече да го унижи.
Нали знаеш че всички сме перфектни, а останалите са "мишките"

Ice_Queen_
06-20-2007, 20:00
Защо разделяте хората на мускулести и немускулести.
Абе, забелязала съм, че във форума винаги обсъждаме две крайности.
Смешно е, бе, спрете се.

Кльощав, некльощав, слаб, дебел, нормален, футболист, нефутболист, фешън, нефешън, чалгар, нечалгар, зубър, незубър, курва, некурва, курвар, некурвар - за всеки влак си има пътници.

Не разбирам защо всички ги оплювате, при положение, че и вие все попадате в някоя от тия графи.

Защо еди си къде било еди си кво, защо в нашата страна не е като в другите..
Извинявайте, някакъв проблем ли имате?
Като не ви харесва в България, моля изнесете се.

Нужно ли е нещо като не ви харесва и твърдите, че не ви пука за него, нужно ли е да го коментирате? -Значи ви пука, и то доста.

Във всяка една тема като се зададе въпрос ЗАЩО еди си кво и половината постове са "ами аз хресвам тва" "аз харесвам така, онъка".
Абеееее, хората питат ЗАЩОО, КАК, КАКВО и как да се справят с проблемите, а не какви са вашите вкусове и предпочитания (е, и такива теми ги има).

Оф, не знам какво повече да добавя..

О дарлинг,не съм ти скивтала темата..
Така не съм чела другите мнения ,но..
Защо тук във форума всички се делят на такива и такива(дебели,ниски,високи и т..н.) ..еми малко е трудно да се определят всички детайли,пък и на всеки му е по-удобно да е или красив или грозен..Хах,няма луд който да тръгне,еми аз съм среден на ръст и т.н.(тва не го обясних както исках,но нвм..)
И за тва че вс си казват техните предпочитания..Нз,за мен тва е просто опит за налагане на мнение и показност на знания и ...МОЗЪК :smt005 :mrgreen:

Shadow_Walker
06-21-2007, 08:49
Ае какво се правите всички на супер загрижени и разбиращи.Както и в темата, пусната от machoka и тук ще кажа-оставете хората да си живеят живота.Да не сте бог, че да ги съдите?!

Valar
06-21-2007, 16:29
Избиват комплексчета!
Други пък се опитват да се надъхат тук което от своя страна еее.. жалко! :-D