PDA

View Full Version : Help me с едно проблемче...



help me
06-20-2007, 15:50
zdraveite. az sam mom4e na 15 koeto nqma tolkova golemi problemi no sam si gi pravq takiva.imam mn nisko samo4ustvie imam se za grozen i za gaden i tova stana sled kato me skasa poslednoto momi4e s koeto bqh mn mi se sma4ka samo4ustvieto a vsa6nost imam hubavo tqlo obli4am se kakto trqbva i si imam po4itatelki. kajete mi kak da prevazmogna tova 4ustvo za6toto ve4e prerasna v depresiq

Elche
06-20-2007, 15:55
Пууу, аман от момчета къде се имат за грозни, тъпи, обратни и т.н. Никой тук не може да ти помогне, мойто момче- и не вярвам точно след като те е скъсало момичето да ти е паднало самочувствието- хората с си се раждат с ниско самочувстие. Аз например също имам горчив опит с момчета, обаче самочувствието си ми на макс 8)

06-20-2007, 15:57
Пууу, аман от момчета къде се имат за грозни, тъпи, обратни и т.н. Никой тук не може да ти помогне, мойто момче- и не вярвам точно след като те е скъсало момичето да ти е паднало самочувствието- хората с си се раждат с ниско самочувстие. Аз например също имам горчив опит с момчета, обаче самочувствието си ми на макс 8)
donqkade si prava no sled kato skasah s tva momi4e se imam za palen bokluk ina4e predi i moito samo4ustvie be6e na max

Nobody
06-20-2007, 15:58
На мен откакто ме заряза животното, имам още по-голямо самочувствие :lol: Все пак не е и от най-натрапчиво големите(надявам се :roll: :lol: ). Трябва да видиш какво не ти харесва у самия себе си и да го промениш. За мен в този живот има един основен принцип - Важно е как се чувстваш и колко пари имаш! Другото е без значение...

shivacheva
06-20-2007, 15:59
Eeeeee чакай сега малко-начи смяташ,че имаш ниско самочувствие,а пък сам казваш:"imam hubavo tqlo obli4am se kakto trqbva i si imam po4itatelki"!?!Как става тая работа?Или го имаш,или го нямаш...така като гледам си имаш достатъчно самочувствие,а пък и щом си имаш "почитателки",значи има за кво да те харесват-т.е. тва трябва да ти повдига самочувствието...поне според мен...премисли пак нещата,които казваш и прецени сам дали имаш самочувствие или се праиш,че нямаш... :-k Пък и това,че те е зарязяла някоя си,не трябва да те унищожава... :wink: [-X

UnaBletoLoVeU
06-20-2007, 16:04
Ако искаш ще ти дам скайпа на един, който има ОГРОМНО самочувствие, а реално погледнато няма кой знае какви качества. Може да ти е полезен със съвет :-({|=

help me
06-20-2007, 16:20
momi4eta vie bihte li haresali takova mom4e koeto e sladko i gotino no e s mn nisko samo4ustvie

Th3MaN
06-20-2007, 16:22
Е ти си казваш сам че имаш почитателки и че изглеждаш добре. Набий си го в главата! Само ти сам можеш да го направиш

MalKa_i_SlaDka_u4eNi4kA
06-20-2007, 16:26
mn zavisi ot tova i ti kakvi momi4eta haresva6,za6toto mn mom4eta taka kazvat ,no posle ne iskat da gi sajalqvat mn stranno sored men.edin moi priqtel neprekasnato mi se oplakvaa kato se opitam da mu pomogna kazva 4e ne mu trbva pomo6t i zatova i se qdosvam

koalka
06-20-2007, 16:36
Не трябва да позволяваш разделите с момичетата да ти смачкват самочувствието.Хич не е добре за теб.

06-20-2007, 16:51
Не трябва да позволяваш разделите с момичетата да ти смачкват самочувствието.Хич не е добре за теб.
em znam 4e ne e dobre no taka se slu4i 4e ve4e nqmam samo4ustvie nikakvo.....sma4kaha me totalno

06-21-2007, 06:18
Прережи си вените ?