PDA

View Full Version : Iznevqra?



sladka_slivka
06-20-2007, 15:53
4udeh se kak mislite koq iznevqra e po tejka sexsualnata ili emocionalnata?Za men i 2te sa ednakvo gadni i se nadqvam nikoga da ne gi izpitam!Da izneveri6 zna4i da predade6 4oveka do sebe si i spored men nezavisimo kva e iznevqrata bolkata i posledstviqta sa ednakvi i v 2ta slu4aq.Mislq 4e az li4no ne bih prostila ako mi izneverqt bilo to sexualno ili emocionalno.E...kajete vie kakvo mislite...? :? :? :?

Elche
06-20-2007, 15:58
Аз не мога да си представя кво значи " има 2 вида изневери"- изневярата си е изневяра и това е. Проблема е, че мъжете например са склонни да обичат и да държат на една жена, но да си легнат с друга. При жените го няма тва нещо. Начи мъжката изневяра е по- тежка, а не емоционалната или физическата. :-D

`Death`Whore``
06-20-2007, 16:00
От личен опит ви казвам - емоционалната изневяра е много по-лоша.

malkoto_sladur4e
06-20-2007, 16:10
Дано да не разбера какво е да ти изневерят защото няма да го превижея психически!Това е най-гадното нещо което може да направи приятеля ми.Все едно толкова време за него аз съм била нищо и само се е подигравал с мене,това е изневярата за мен!

Mainata ti
06-20-2007, 16:31
Човек не изневерява на нещо, което обича истински! Всяка изневяра боли, независимо дали има даже видове изневери...[/b]

koalka
06-20-2007, 16:34
Може би бих простила, а може би не, не ми се е случвало и не знам как бих реагирала в дадената ситуация.

За мен сексуална и емоцианална изневяра няма.Едно и също е.Щом е бил с даденото момиче примерно, ми е изневерил и емоционално.Пожелал я е, искал е да бъде с нея, предпочел я е.Разлика между двете изневери не виждам.Освен, че ако изневери емоционално, няма да го има физическия контакт.

honda^
06-20-2007, 16:39
Spored men puk si ima emocionalna i seksualna. I azli4no sum sklonna da prostq seksualna, no ne i emocionalna. Az ne moga da si predstavq priqtelq mi da e s men, a malko po-kusno s drugo momi4e [-X

`Death`Whore``
06-20-2007, 16:44
И според мен има разлика. Бившият например нямаше доблестта да ми каже, че не иска да е с мен, и се сваляше с някаква. Не е правил нищо с нея, но е имал чувства към нея. Това е емоционална изневяра и обида. И неуважение. А ако е просто физическо преживяване /което за мен е безсмислено, но приемам, че би могло да се случи/, е много по-различно. Пак би ме заболяло, но не толкова.

sladka_pleven4anka
06-20-2007, 16:49
emocionalnata

SpOrTs_GiRl
06-20-2007, 16:49
Ако найстина го обичам.. може би бих простила.. :?

Nadelina
06-20-2007, 17:06
И според мен има разлика. Бившият например нямаше доблестта да ми каже, че не иска да е с мен, и се сваляше с някаква. Не е правил нищо с нея, но е имал чувства към нея. Това е емоционална изневяра и обида. И неуважение. А ако е просто физическо преживяване /което за мен е безсмислено, но приемам, че би могло да се случи/, е много по-различно. Пак би ме заболяло, но не толкова.

=D> =D> =D> Imenno tova se opitvam da obqsnq na vsichki ot toq forum otkakto vlizam.. Evala ti pravq na tia dumi! I btw vse si mislq che predi ne misleshe taka.. ama eto sega si proumqla istinata... I oshte neshto iskam da kaja otnosno edin dr post malko po nagore.. Beshe napisano che myja e sklonen da obicha i da dyrji na edna jena no da si legne s druga.. I za jenata e normalno.. Pone za men e! ...

`Death`Whore``
06-20-2007, 17:08
Доколко е нормално не знам...зависи от много неща...

Иначе аз се развивам. :-D Някои хора ми влияят прекалено много.

Nadelina
06-20-2007, 17:17
Men li imash predvid.. i po toa nachin mi napravi kompliment.. ili bifshia ti priatel?

`Death`Whore``
06-20-2007, 17:18
Говоря принципно...и бившия, и сегашния ми приятел в този случай. :)

koalka
06-20-2007, 18:41
И при физическата, и при емоционалната изневяра, ако за вас е различно, човека желае друг.Както ти казваш-лъгал те е, нямал е смелостта да скъсате, свалял се е с друга, а по-добре ли щеше да е и да е и физическа изневяра?Да те е лъгал и че е спал с нея.Все едно-за вас са две различни неща.
Но щом приятеля ми да кажем е спал с нея, значи, както казах я е предпочел пред мен в този случай.И не мисля, че секса дори и без чувства е просто един физически контакт.Колкото и да не изпитваш нищо, пак може да ти харесва, да те кефи повече от твоя човек.Което автоматично го прави и емоционална изневяра.Само ` дето и спиш с него.

Nadelina
06-20-2007, 18:57
Razbira se che she go kefi be koalka.. Za da legne s druga nqma da e nqkoq sluchaina namerena na ulicata a she e nqkoe sexy mace koeto da go privleche vynshno.. Jelae q.. No nishto poveche.. Izpitva nqkakvo sexualno jelanie i vyzbuda no ne i chuvstva.. I tova che edna nosht e bil s neq.. edna nosht pyrva i posledna.. i poveche edva li nqkoga shte se vidqt.. togava nqma ot kakvo da revnuvam dori... Da.. bi me zabolqlo che druga go e imala.. che druga go e pregryshtala.. che druga go e celuvala.. no drugoto e mnoogo po ujasno...

S_L_A_D_U_R_K_A
06-20-2007, 19:00
И двете, ама емоционалната повече [-(

`Death`Whore``
06-20-2007, 19:05
Когато нещо се прави зад гърба ти, изневярата става и емоционална.

Leksi23
06-20-2007, 19:25
Когато нещо се прави зад гърба ти, изневярата става и емоционална.
може би,
аз лично си мислех че мога да простя изневяра, но явно съм прекалено горда [-(

`Death`Whore``
06-20-2007, 19:27
Явно не обичаш достатъчно. :)

tedinkata_
06-20-2007, 19:30
NE proshtavam i dvete..ili triabva da sum prekaleno vlubena i bix prostila vednuj no ne i vtori pat

SwEeT_pAiN_F
06-21-2007, 12:27
Здравейте,
за мен и двава вида изневери са гадни. Но както една приятелка казва "Не ревнувам тялото а душата." Като се замисля найстина сексуалната изневяра не е толкова тежка. Защото някои момчета просто изчукват някоя.. а гаджето го обичат. Така че... а бе и двете са гадни и не ги пожелавам на никого!

sasha_90
06-21-2007, 12:47
Какъвто и "вид" да е изневярата тя пак си е предателство,от което мн боли.

06-21-2007, 12:55
i az ot opit 6te vi kaja 4e emocionalnata mnogo pove4e boli :smt010 :smt010 :smt010

Sam90
06-21-2007, 12:58
Хм...ако има на лице емоционална изневяра, значи е въпрос на време тя да се превърне във физическа. Когато усетиш, че другия не се интересува толкова от теб, колкото ти - от него, става лошо. Мисля, че каквато и да е изневяра е еднакво неприятна.
Разликата е, че сексуалната изневяра може да се получи неволно - под влианието на алкохол и т.н, за разлика от емоционалната.....

loving_you_
06-21-2007, 13:28
За мен сексуална и емоцианална изневяра няма.Едно и също е.Щом е бил с даденото момиче примерно, ми е изневерил и емоционално.Пожелал я е, искал е да бъде с нея, предпочел я е.Разлика между двете изневери не виждам.Освен, че ако изневери емоционално, няма да го има физическия контакт.

Напълно съм съгласна с теб.
А иначе - да - изнверявали са ми... И не можах да простя...