PDA

View Full Version : Nqma s koi da izlizam



user_nick
06-20-2007, 16:09
Ot skoro se premestih ot edin grad v drug i sega mi e kofti.Tuk v kvartala nqma s kogo da izlqza navun, s koi da se zabavlqvam, s koi da sportuvam i taka natatuk.A puk sam da izlqza nqkude i da sku4aq po ulicite ne mi haresva ili puk da obikalqm da tursq s nqkogo da se zapoznavam..

user_nick
06-20-2007, 16:13
Ami az v u4ili6te nqmam blizuk 4ovek s koito da izlizam za6toto ne gi poznavam mnogo i zatova

find_m3
06-20-2007, 16:21
Кой клас си и в кой град си се преместил?

user_nick
06-20-2007, 16:23
V 10 i v st.zagora...

Christian
06-20-2007, 16:52
Оооо от там има супер хора. Просто бъди контактен и им покажи, че си пич. Т'ва е и ще видиш как ще се оправи всичко. Бъди такъв, какъвто си.. Не е желателно да си сдухан нито пък много отворен, бъди нормален :)

sexa_na_kompleksa
06-20-2007, 17:11
Еми като се опознаеш с учениците си ще започнеш да излизаш с тях.Попитай ги за скайпа им - там ще ви е по-лесно да се сприятелите.Виж някой който по така ти допада и го питай дали иска да излезнете да те разведе малко из града,защото нямаш мн приятели и така :-) И щом казваш,че искаш да спортуваш - отивай.Там също мжое да намериш някой със сходни интереси :wink:
Не се притеснявай,ще си намериш компания :-) Успех !

06-20-2007, 18:02
И аз нямам. Оф, писна ми от "актриси" и "актьори" и всякакви такива отрепки. Също ми писна от хора, които са прекалено емоционални и избухливи. Нормално е да избухваш от време на време, но често? Също така ми писна от зубъри и от аутсайдери. Също и от хора, които се оплакват или пък хвалят. Обичам нормални хора, които нито се оплакват постоянно, нито постоянно се хвалят за най-малкото. Обичам свестните...

06-20-2007, 19:49
И аз нямам. Оф, писна ми от "актриси" и "актьори" и всякакви такива отрепки. Също ми писна от хора, които са прекалено емоционални и избухливи. Нормално е да избухваш от време на време, но често? Също така ми писна от зубъри и от аутсайдери. Също и от хора, които се оплакват или пък хвалят. Обичам нормални хора, които нито се оплакват постоянно, нито постоянно се хвалят за най-малкото. Обичам свестните...
... no qvno te ne te obi4at