PDA

View Full Version : Mn obyrkano mi e vs



[obyrkah`se]
06-20-2007, 17:06
Situaciqta e takava, 4e predi okolo 3 meseca se zapoznah s edno mn gotino momi4e.. dopredi tova se zaribqvah s nai-dobrata i fr, no tyi kato neinata fr e po-golqmka ot mene (az 9, tq - 11 klas) i re6ih 4e nqmam 6ans s neq i se zafanah s drugata! Si4ko be6e perfektno, mn se obi4ahme, kazvahme si go napravo i kato se videhme, tq se spi4a6e :| Vse pak az opitvah da q predrazpoloja, dokato edna ve4er, na eno rd na neini fr-ki, tq me ostavi i otide pri kompaniqta si...sled tova mi kaza 4e 4uvstvata i sa iz4eznali i t.n...Mn mi be6e tejko, ama se opitah da si vyrna 4uvstvata, pravih kakvo li ne, ama bez uspeh! ot togava minaha 10 dena, tykmo q bqh prejivql poneje tiq dni imah dosta razl ne6ta za vyr6ene i ne mislih mn za neq! Dori pak se povyrnah kym neinata fr-ka s koqto o6te mislq 4e nqmam 6ansove golemi, ama se darji qko s mene, huu mi e da sym s neq pyk i mi e gadno da sym sam i ne moa se spra...neska oba4e ne6to pak me vry6ta kam starata...vidqh i i nicka v skype, bila "lonely"...nz...s koq ot dvete da deistvam i kakvo da pravq izob6to :-k 6toto taq deto e "lonely" me rezna ve4e ama ot dr strana sq dokato i e samotno, ako i pokaja 4e o6te mi puka za neq moj pyk da stane ne6to...nz..drugata pyk po-rqdko se 4uvame i vijdame i poneje e dosta golemi4ka (az na 15, tq na 18) se si mislq 4e nqaa smisal...ko da praq adjeba mi e vaprosa?!Znam 4e dylga stana temata, ama trqaa6e si4ko da si kaja, mersi!

06-20-2007, 18:03
Emi ti parvo re6i koq ot dvete haresva6 ili mai nito edna ot tqh ne haresva6 a se 4ude6 s koq 6te te varje???

;)ai sq
06-20-2007, 18:32
znae6 li?as sum f_4e i 6te ti kaja da re6i6 purvo s koq iska6 da si...ne moje taka i dvete da gi podkarva6...a ako si s ednata to drugata 6te znae,vse pak sa fr,taka kato xodi6 tu pri ednata tu pri drugata 6e te pomislqt za malko kurvar4e i togava i dvete 6e ti biqt 6uta...purrvo preceni s koq iska6 da si! :?

lovers
06-21-2007, 07:52
Тука само ти можеш да си решиш!Виж към коя са ти по-силни чувствата!Нали знаеш...Хвани си кака да те отрака! :wink: Успех! :P

koalka
06-21-2007, 08:08
С първата според мен нямаш шанс.Тя така и така ти е казала, че няма чувства и нещата не са, както преди.Трябва да се примириш.С другата....ми действай, ако мислиш, че изпитва някакви симпатии към теб, но първо си помисли дали тази разлика за теб няма да е проблем.

Iv4eTy
06-21-2007, 09:33
Ами според мен с бившата ти няма смисъл да се занимаваш. Това, че е самотна неозначава, че ще стане нещо. Щом няма чувства към теб дори и самотна едва ли ще и е хубаво с теб. Защото понякога е по-добре да си сам отколкото с някой когото не обичаш. По-добре се пробвай с другото момиче. :roll:

Nadelina
06-21-2007, 09:41
A spored men nqmash chuvstva kym nito ednata => nito ednata ne zaslujavash.. Chudish se s koq da pochnesh.. s ednata nqmam shans posle pyk obicham drugata.. sq pyk mi e mnogo hubavo s drugata ma ednata e samotna i iskam da i trepne pak... Mnogo si obyrkan samia ti bratle.. Vzemi si izqsni ti na samia sebe si kakvo iskash.. i togava deistvai...

06-21-2007, 10:18
Spored men puk i dvete momi4eta ne sa za teb. Shtom se chudish koq da si hvane6 tova ozna4ava che nito kym ednata ne izpitvash istinski chustva. Tova che po golqmoto momiche ti obrushta vnimanie ne oznachava che ima seriozni namereniq,a moje bi samo si igrae s teb.Zabravi i dvete!!!

sashoTo
06-21-2007, 10:18
]Situaciqta e takava, 4e predi okolo 3 meseca se zapoznah s edno mn gotino momi4e.. dopredi tova se zaribqvah s nai-dobrata i fr, no tyi kato neinata fr e po-golqmka ot mene (az 9, tq - 11 klas) i re6ih 4e nqmam 6ans s neq i se zafanah s drugata! Si4ko be6e perfektno, mn se obi4ahme, kazvahme si go napravo i kato se videhme, tq se spi4a6e :| Vse pak az opitvah da q predrazpoloja, dokato edna ve4er, na eno rd na neini fr-ki, tq me ostavi i otide pri kompaniqta si...sled tova mi kaza 4e 4uvstvata i sa iz4eznali i t.n...Mn mi be6e tejko, ama se opitah da si vyrna 4uvstvata, pravih kakvo li ne, ama bez uspeh! ot togava minaha 10 dena, tykmo q bqh prejivql poneje tiq dni imah dosta razl ne6ta za vyr6ene i ne mislih mn za neq! Dori pak se povyrnah kym neinata fr-ka s koqto o6te mislq 4e nqmam 6ansove golemi, ama se darji qko s mene, huu mi e da sym s neq pyk i mi e gadno da sym sam i ne moa se spra...neska oba4e ne6to pak me vry6ta kam starata...vidqh i i nicka v skype, bila "lonely"...nz...s koq ot dvete da deistvam i kakvo da pravq izob6to :-k 6toto taq deto e "lonely" me rezna ve4e ama ot dr strana sq dokato i e samotno, ako i pokaja 4e o6te mi puka za neq moj pyk da stane ne6to...nz..drugata pyk po-rqdko se 4uvame i vijdame i poneje e dosta golemi4ka (az na 15, tq na 18) se si mislq 4e nqaa smisal...ko da praq adjeba mi e vaprosa?!Znam 4e dylga stana temata, ama trqaa6e si4ko da si kaja, mersi!

mn qsno che i dvete ti tup li si

radito
06-21-2007, 10:22
ем тя тая 1-вата е казала, че няма чувства :roll: нз по-добре пробвай при по-голямата, може да ти излезе късмета :wink: успех!

malkoto_sladur4e
06-21-2007, 12:04
:smt013 Какво като си объркана???На някой пука ли му?!?!?Да му еба майката в дебелия гъз писна ми вече от недорасли копелдаци!Майка му да еба! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

sladi4ka_qni4ka
06-21-2007, 14:57
Emi 6tom ne stava s golqmata..dokolkota razbrah i malkata te e odrqzala ..namerisi nqkoq dryga