PDA

View Full Version : Какво става с тая телевизия???



SpAcE_LaDy
06-20-2007, 17:11
Здравейте на всички! Искам да питам ако има някой, чиято кабелна ТВ да е към Евроком.. имате ли музикалната програма MCM??? питам, защото до преди няколко дни си я имах, а изведнъж изчезна и се появи ММ на нейно място.. #-o обожавам МСМ, заради нея гледам ТВ.. моля ви който е към евроком да ми каже дали я има тая програма.. за да разбера дали е нещо от самите доставчици.. знам ли.. ама май не е от телевизора, защото я търсих програмата на ТВтата в нас, ама я няма.. пренастроих си всичките канали на ТВто няколко пъти, ама не..
как мога да си я върна тая програма? моля ако знаете нещо кажете ми.. PLS
мерси предваре :) Дано някой знае нещо.. ?

teardrop
06-20-2007, 18:49
:-D
И аз я нямам. Не знам що. Дай наново да ти запише програмите, може да я намери.

GossipGirl89
06-20-2007, 20:20
Абе тия от Евроком са егати мошениците. При нас дигнаха месечната такса, а махнаха Диемите...После пак ги пуснаха ама късно-вкарахме си цифрова :smt005 Та нищо чудно са и тая програма така да са я спряли...

SpAcE_LaDy
06-22-2007, 23:09
Еми да, няколко пъти опретърсвам всички програми от-до на телевизорите вкъщи, ама я няма.. явно са я впряли.. а аз само нея гледах Е**ТИ тъпото.. а ако се обадя да попитам какво ли ще стане? или по-ок да не пробвам? какво мислите? супер мн я искам тая програма и ако не я пуснат скоро ще хвърчат глави.. явно не им е за 1ви път.. щом ти, GoLdEn`GirL.. казваш, че са спирали и диемите. бати тъпото..

А какви са цените на цифровите ТВ-та? я разяснете? по-изгодно ли е от кабентала? ила ли повече канали.. коя кцифрова е добра? и всякакви такива подробности.. и инсталирането в какво се състои примерно.. плс:) да го имам предвид..

няма ли някакъв начин да си върна МСМ??? дано д има.. без д се налага да се вдигат скандали в евроком

Jamalska
06-23-2007, 05:58
Хмм ние няколко пъти си сменихме доставчика май...сега вече нз на кой сме ама който и да е го мразя щото заради тия смотани Диеми и на мен ми махнаха МСМ-а...После що съм била зле по френски..ми как като нямам стимул хаха
Кфа е тая глупост Диема Фемили?!сапунки...дейба

SpAcE_LaDy
06-23-2007, 18:41
Хахахаа.. и аз искам да съм зле по френски.. а не д съм кръгла нула по френски :D:D:D е, аз дори не го уча, ама ти поне нещо знаеш хаха.. иначе тва със стимула добре го измисли.. ама тия тъпаци явно гледат кой канал го гледат най-много хора и го спират точно него и го слагат в цифровите пакети, само и само да печелят пари.. нещастниците.. поне ти от Евроком.. мое ли д ми пуснат ММ на мястото на МСМ, тва е обида з френската музика :D:D:D а Да.. Диема Family.. Романтика, ДКТЕ (детски канал за телевизионни елени) :lol: :lol: :lol:
простотия пълна.. пфу