PDA

View Full Version : Писна ми да попадам все на неподходящи...



06-20-2007, 18:11
Явно си е мой проблема - нисък ми е критерият. Бих ходил с всяка, даже и за приятелите съм така - мъча се да намеря доброто и в хора, които не харесвам. И за кво? За да се изпокараме, защото сме различни. Прекалено съм либерален. Посъветвайте ме, дали да си завиша критерия и да престана да забелязвам и говоря с всяка?

Phenomenon
06-20-2007, 18:14
Точно там ти е проблема...не трябва да го показваш..изглеждаш лесен и достъпен ;)
Вдигни си криитериите ;)

06-20-2007, 18:16
Е, нали преди, като тук, във форума ви се хвалеха, че "не говорят и забелязват всеки.", вие казвахте, че се надуват хората. От скромен надут ли да стана? Защото май средата е трудно достижима.

Phenomenon
06-20-2007, 18:24
Тва не значи да си надут...вдигни си самочувствието...подрезвай им крилцата малко...не им бъди роб просто ;)

koalka
06-20-2007, 18:30
Може би си прав-вдигни си критериите.Не се хвърляй на всяка, а търси определен тип момиче, което ще ти харесва.

06-20-2007, 18:32
И ще престана да зяпам всяка по-млада и секси жена. Почват да се мислят за коя съм аз... 50 % ще зяпам, другите 50 % от готините жени - не, за да не се възгордяват.

lel
06-20-2007, 18:36
ima PRINCIPI i ideali v jivota :?

06-20-2007, 18:47
За приятелите също ли? Защото аз нямам свестни приятели от години, от както почнах "да говоря с всеки.". Всъщност сега имам само един приятел.

S_L_A_D_U_R_K_A
06-20-2007, 19:23
Няма нищо лошо в това да имаш самочувствие, но в границите разбира се! Занимавай се с момичета , които наистина харесваш и по този начин няма да и търсиш грешките и т.н! Не се хващай с всяка, и не трябва да ти писва, живота е пред теб и за съжаление това не са първите и последните хора, които ще те разочароват! Лято е забавлявай се :-({|=

06-20-2007, 21:38
Повечето тук мразят чалгата, но понякога е адски точна: "Цял живот измамници обичах и на тях накрая заприличах."

BAYO
06-20-2007, 23:27
Заеби я чалгата бе!!! Тя взаимства от живота, не живота от чалгата, тфа да ти е ясно. По темата друг е лафа ; С кфито се събереш , такъв ш' станеш. Подбирай си стоката, така да се каже най-общо. По-конкретно , вдигни си самочувствието малко, ма не литвай, че ще заприличаш на летяща маймуна :wink:

Levane
06-20-2007, 23:30
Явно си е мой проблема - нисък ми е критерият. Бих ходил с всяка, даже и за приятелите съм така - мъча се да намеря доброто и в хора, които не харесвам. И за кво? За да се изпокараме, защото сме различни. Прекалено съм либерален. Посъветвайте ме, дали да си завиша критерия и да престана да забелязвам и говоря с всяка?Проблематие щото си лесен щото постоянно конпромиси правиш на другите да им е добре и те те правят на каквото те пожелаят малко се стегни стани по недостапен ;)