PDA

View Full Version : Вярвате ли на шибаните астролози?



06-20-2007, 21:05
как може някакви тъпи хора да ми определят как да се държа, как толкова милиони хора ще пасват точно на само 12 зодии? Вярвате ли на шибаните астролози? Аз вече не. Преди не се интересувах от астрология, после - да. Но видях, че пишат само тъпотии за моята зодия, които описват друг човек, не мен:


Как да завладеете мъжа Лъв на Вашите мечти?

Нужно е само да убедите лъва, че точно вие сте дамата на неговото сърце. Дръжте се самоуверено! Покажете му, че обичате сладкия живот, добрата храна, танците и театъра..

Как ще ме впечатли, кото аз НЕ обичам театъра?!


Лъвовете обичат да драматизират, затова привидната роля, която играят може в един миг да се превърне в тяхна действителна същност.

Драматизирам? Никога! Аз изобщо не обичам фалша и не играя роли. И не понасям хора - палячовци - тези, които драматизират са такива.


Един Лъв би направил всичко, за да плати цената на ръкоплясканията и да блести в светлините на прожекторите.

Извинете, ама аз не съм луд...


Подобно на лъва, който ако не сполучи да улови жертвата си при първия скок, не я напада повторно, и те не обичат да повтарят своите опити.

Моля? Аз винаги действам три пъти, ако и третият е неуспешен - отказвам се.


Лъв е проницателен

Аз да не съм някой гадател?


Разточителен е и на средства - нали казахме вече, че той е владетелят - the one and the only. Царствеността му личи навсякъде - често в разточителна пищност - не обича да купува евтини неща, колко и практични да са те - винаги иска и търси най-доброто вино, храна, място, заведение, купони. Неговите купони също доста често са запомнящи се.

Не е вярно, пестелив съм, все гледам по-евтинкото.


Всъщност Лъв обича публика и никак не е стиснат.

Ква публика, бе тъпи астролози такива? това да не ви е скапан театър?!


Лъвът, често е душата на компанията

Каква душа бе? каква компания? Аз не съм палячо...

emilythestrange
06-20-2007, 21:08
НЕ ВЯРВАМ мнОго ясно ДА МРАТ!!!

`Death`Whore``
06-20-2007, 21:12
Да...за мен пише много крайни неща...че съм наистина извратена и че съм много комуникативна :shock:

Blacklisted
06-20-2007, 21:12
Tц.

06-20-2007, 21:12
Ами да, нека мрат. Ако си забелязала, в моя пост има разни цитати от астрологични описания на хората от моята зодия. Да, но аз никога не съм се държал така... тъпо. Винаги съм бил съвсем различен от описаното. Държах се така саво от 7 до 11 клас, но това беше временнен период и тогава бях най-нещастен. Как ще ми докажат, че наистина съм Лъв? Кво като съм роден на 25 Юли? Зодията, чието описание най-много пасна на моето описание е това на Телеца.

cherinka
06-20-2007, 21:16
Как може да кажеш, че не вярваш в нещо, което неразбираш.

Повечето неща в нета са фалш.
Понякога има само съвпадения.

Хората наистина не могат да се разделят в 12 графи.
Всеки е роден на различно място, по различен начин, в различно време (епоха, век, година, месец, дата, час, минута, СЕКУНДА, СТОТНА)
и както всички знаете, никога звездите, планетите и слънцето не са в едно положение за всеки човек.
Ето единствено по това може да се определи същността на един човек.
А зодиите (12) те са ОБЩО казано за всяка една!

Glezanka
06-20-2007, 21:18
Песимистично настроена съм към тези неща :P

krasivata_luvica
06-20-2007, 21:24
като не ти харесва не си задължен да ходиш при тях :wink:

krasivata_luvica
06-20-2007, 21:25
Как може да кажеш, че не вярваш в нещо, което неразбираш.

Повечето неща в нета са фалш.
Понякога има само съвпадения.

Хората наистина не могат да се разделят в 12 графи.
Всеки е роден на различно място, по различен начин, в различно време (епоха, век, година, месец, дата, час, минута, СЕКУНДА, СТОТНА)
и както всички знаете, никога звездите, планетите и слънцето не са в едно положение за всеки човек.
Ето единствено по това може да се определи същността на един човек.
А зодиите (12) те са ОБЩО казано за всяка една!



подкрепям =D> :wink:

hamilcar
06-20-2007, 21:36
Не вярвам. Измислици.

OtherDimension
06-20-2007, 21:40
Трудно е да се каже
хороскопи не чета, но наскоро прочетох част от една книга на Линда Гудман и ако трябва да съм честен, описанието на мъжете от моята зодия наистиа удивително съвпада .. с това което съм, със силните ми и слаби страни

KaTinCeTy
06-20-2007, 21:41
Na ejednevnite horoskopi ne vqrvam, mn rqdko poznavat kakvo 6te mi se slu4i i tova e sas sugurnost 4isto i prosto savpadenie :P Ina4e na tezi, koito predstavqt kato cqlo zodiata mi(rak) sa mn to4ni i po4ti vsi4ko savpada :)

vikipf
06-20-2007, 21:44
12-те зодии са твърде общи.. Но ако се направи цялостен хороскоп с час на раждане, място и т.н. наистина има "странни СЪВПАДЕНИЯ".. Аз вярвам че планетите и звездите влияят на живота ни.. Другото е дали астролозите ще го разтълкуват правилно..

RoyTheReaper
06-20-2007, 22:44
Бичи лайна. :twisted:

FearInMotion
06-20-2007, 23:01
да.като кажат ДНЕС ШЕ ПИЕШ ГРЕЕНА РАКИЪ...ВИНАГИ се случва деба. 8) 8)

Swinkenhoffer
06-20-2007, 23:12
аз пък ще ви кажа на вас, неверни, че има неща, които са съвсем правдоподобни за моята зодия и за още две... просто с тях съм се занимавала най-много. :evil: и съм сигурна, че ще открия други доказателства в полза на твърдението, че астрологията не е някаква си шашма. не говорим за долните вестникарски лайна, а за истинска и далеч по-сложна такава.

така че - сайлънс!

AliceSw
06-21-2007, 07:39
на хороскопите по телевизията и аз не вярвам, но все пак, ако си поставите за цел да наблюдавате двама човека от 1 зодия ще откриете прилики в характера, при това доста явно изразена

бтв, астрологията далеч не включва само 12-те зодии

06-21-2007, 08:26
на хороскопите по телевизията и аз не вярвам, но все пак, ако си поставите за цел да наблюдавате двама човека от 1 зодия ще откриете прилики в характера, при това доста явно изразена

бтв, астрологията далеч не включва само 12-те зодии

Какви прилики? Да ти приличам на Лъв:

как може някакви тъпи хора да ми определят как да се държа, как толкова милиони хора ще пасват точно на само 12 зодии? Вярвате ли на шибаните астролози? Аз вече не. Преди не се интересувах от астрология, после - да. Но видях, че пишат само тъпотии за моята зодия, които описват друг човек, не мен:

Цитат:
Как да завладеете мъжа Лъв на Вашите мечти?

Нужно е само да убедите лъва, че точно вие сте дамата на неговото сърце. Дръжте се самоуверено! Покажете му, че обичате сладкия живот, добрата храна, танците и театъра..

Как ще ме впечатли, кото аз НЕ обичам театъра?!

Цитат:
Лъвовете обичат да драматизират, затова привидната роля, която играят може в един миг да се превърне в тяхна действителна същност.

Драматизирам? Никога! Аз изобщо не обичам фалша и не играя роли. И не понасям хора - палячовци - тези, които драматизират са такива.

Цитат:
Един Лъв би направил всичко, за да плати цената на ръкоплясканията и да блести в светлините на прожекторите.

Извинете, ама аз не съм луд...

Цитат:
Подобно на лъва, който ако не сполучи да улови жертвата си при първия скок, не я напада повторно, и те не обичат да повтарят своите опити.

Моля? Аз винаги действам три пъти, ако и третият е неуспешен - отказвам се.

Цитат:
Лъв е проницателен

Аз да не съм някой гадател?

Цитат:
Разточителен е и на средства - нали казахме вече, че той е владетелят - the one and the only. Царствеността му личи навсякъде - често в разточителна пищност - не обича да купува евтини неща, колко и практични да са те - винаги иска и търси най-доброто вино, храна, място, заведение, купони. Неговите купони също доста често са запомнящи се.

Не е вярно, пестелив съм, все гледам по-евтинкото.

Цитат:
Всъщност Лъв обича публика и никак не е стиснат.

Ква публика, бе тъпи астролози такива? това да не ви е скапан театър?!

Цитат:
Лъвът, често е душата на компанията

Каква душа бе? каква компания? Аз не съм палячо...

Swinkenhoffer
06-21-2007, 08:45
^ от къде си ги намерил това? някви глупости, дето започват с как да завладеете мъжа Лъв... ъхъххъ, не знам кой нормален човек би им повярвал :lol:

http://horoskopi.hit.bg/index.html тука направо се учудих колко точно описание са дали на моята зодия (с някои малки изключения), и не само на моята... за китайския хороскоп вече не ми звучи особено верно, защото не откривам почти нищо общо между мен и описанието за Дракон. :shock:
http://www.astrogalaxy.info/asc.htm - тук пък можеш да си зяпаш асцендентът. отново мога да кажа, че имам доста сходства с моят - Рак.
8)

AliceSw
06-21-2007, 09:20
оффффф, не обичам, когато не ме разбират, съгласна съм че в тези хороскопи за зодията по принцип има мн малко истина, дори понякога никаква

сравни характера на двама твои приятели, които са 1 зодия - лъв, овен, близнци, каквото искаш - ще установиш, че характерите им мн си приличат, ама мн

ПС хороскопа даден от пор е доста добре направен

teenkopele
06-21-2007, 10:27
Не вярвам...но някои от гореспоменатите неща за лъва са верни.

malka_sladuranka
06-21-2007, 10:32
Според мен има нещо вярно...
Друг е въпросът, че повечето са шарлатани...

Иначе това с общия хороскоп за всички зодии си е глупост, но ако отида примерно при човек който си разбира, да ми изготви личен хороскоп-в това вече съм склонна да повярвам...

quench
06-21-2007, 13:15
"нещото вярно" идва оттам, че когато се родиш под определен астрален знак, всички около теб се държат с теб такак, все едно очакват дадено поведение - дали го правят съзнателно или не, не е важно - но го правят; съответно, инстинктивната реакция ще бъде в отговор на постоянното "обработване" и ще проявиш дадени черти на характера

_donna_
06-21-2007, 13:35
хаха,защо изобщо си правите труда да обсъждате такива неща..

/не беше реторичен въпрос!/

emilythestrange
06-21-2007, 15:02
"нещото вярно" идва оттам, че когато се родиш под определен астрален знак, всички около теб се държат с теб такак, все едно очакват дадено поведение - дали го правят съзнателно или не, не е важно - но го правят; съответно, инстинктивната реакция ще бъде в отговор на постоянното "обработване" и ще проявиш дадени черти на характера
=D> =D> =D> =D>

по хороскопа говорят общи неща,които важат за всички хора!!!
така е и с индивидуалните хороскопи!!!
а характера ти зависи от това как си възспитан,пък и няма точно определение за характер:всеки е малко егоист,малко смоуверен,на моменти малко притеснителен и т.н....
и когато ти кажат:''ти си избухлив'' ти си казваш ''ами да,вчера се развиках на мама че ми пресоли супата'' :lol:
значи хороскопа действа!!звездите ми го говорят!!

а пък като ти кажат че ще имаш лош ден и настроението ти се скапва от сутринта.
да не говорин за съвпаденията от типа:''баба ми умря 'щото ми казаха да не си чеша лявото ухо днес а аз го почесах!!''
или''пишеше ми в хороскопа да не си вада зъб(на мен така ми пишеше веднъж в хороскопа на алена по би ти ви :lol: ) и аз като се прибирах и зат'ва си 'чупих крака''

П.П. :smt011 много зле,много зле

06-21-2007, 17:44
Как може да кажеш, че не вярваш в нещо, което неразбираш.
А как може някой, който си няма представа как точно ни въздействат небесните тела да ми казва, какво ми вещаят?

Никоя тъпа врачка си няма ни най-малка представа дали звездите по които гадане не са вече история (сиреч станали черни дупки, бели джуджета и тн.). Никоя тъпа врачка си няма и понятие с каква скорост се движи силата на гравитацията (бонус по-голяма е от тази на светлината).

"Погледа" в бъдещето е възможен в четвъртото измерение. За съжаление ние сме триизмерни същества и живеем в триизмерен свят, тоест предксазването на бъдещето е невъзможно. Промянат му още по-малко.

06-21-2007, 17:53
Мани ги тия боклуци,особено Алена как ме дразни! какво да кажа аз като съм козирог и ми пишат глупости, че сме студени, темерути,кариеристи,едва ли не без чувства! Какви са тия идиоти астролозите,нямат си друга работа!

LunaTriCk
06-21-2007, 18:18
не вярвам на шибаните астролози :lol:

Valar
06-21-2007, 18:20
Зависи кои..

Disrespect
06-21-2007, 18:32
малко :-)

Reed
06-21-2007, 18:57
Попринцип не вярвам.

RhytmiX
06-21-2007, 18:59
Po princip az drugo ne gledam osven alena i drugo ne praq drugo osven da gledam stari neini predavaniq za d aim pravq analiz-kritika ;) ( :-D se6' se)

sexy_momi4e
06-21-2007, 19:22
ami ne,tova sa pulni gluposti

_Gretka_
06-21-2007, 19:47
НЕВЯРВАМ
Тея само заемат страниците на списанията...и гледат как да земат паричките на наивните невинни хорица :smt011

koalka
06-22-2007, 07:09
За харектеристиката на дадената зодия(в моя случай Дева) има някои верни неща, но те са много общи.А в ежедневния хороскоп хич не вярвам.

06-23-2007, 12:28
На шибаните- неее :lol: Но вярвам, че времето и мястото, на което сме се родили определят живота ни, тоест вярвам, че няма нищо случайно.