PDA

View Full Version : Заспива и хърка ужасно....



06-20-2007, 20:12
е вече почва да ми писва.за какво ми се обажда?да отида в тях да се изчукаме брутално и да заспи веднага...и като му кажа да се събуди той веднага почва с оправданията си изморен съм миличко,днес цял ден не съм спрял да работя,спряха ми тока днес и всичко свързано с работата му.не казвам че всяка вечер е така,но просто стане ли така адски много се нервя и му казвам че това е края вече,че не ми се живее такъв еднообразен живот и че е много нагъл,но на другия ден пак му звъня,той ми звъни-вдигам му.не стига че само вечер се виждаме за по 2-3 часа,а той ще ми заспива веднага като си свърши работата :( (между другото и хърка) :twisted:

sasha_90
06-20-2007, 20:16
Ми зарежи го като ти е писнало.

lovers
06-20-2007, 20:19
Еее ти си си виновна!Звана му!Ми престани зарежи го!Не му звани кажи му писна ми от тебе ала-бала.Това е решението!

06-20-2007, 20:25
идиотка. мислиш само за себе си.

аз съм мъж, работя рядко, 4-5 дни в месеца. Приятелката ми работи като за двама по 3 нощи всяка седмица, и да, хърка, като заспи. А заспива веднага, понякога няма сили даже да се изчукаме.
Но я Обичам и бдя над съня и, и сутрин като се събудя се измъквам тихичко и правя кафе ,
през деня пазаря, чистя, готвя,рисувам, а вечер като се прибере и правя масаж на краката, на ръцете врата или на каквото най и е схванато,
и тя ме Обича, защото когато намериме време
да хвърлим за малко проблеми и бреме
я водя по тайни пътечки в гората
или пък превръщам в космически кораб кревата
и пътуваме двамата, пък ако ще и да хърка.. за мене това е най-сладкото мъркане! :smt006

miss fatty
06-20-2007, 20:31
zaebi go toq po tvoito obqsnenie se vijda 4e po cql den ne se vijdate a nakaq te ebe edno hubavo i pak taka.zna4i e s tewe samo zaradi ebaneto :D

KaTinCeTy
06-20-2007, 20:46
Abe vzemi se stegni i kogato te potursi sledva6tiq put prosto mu vdigni telefona i go razkarai kvo tolkova filosofiq ima, da ne e posledniq muj na zemqta slu4aino ta da nemoje6 da go ostavi6 :P

06-20-2007, 23:19
идиотка. мислиш само за себе си.

аз съм мъж, работя рядко, 4-5 дни в месеца. Приятелката ми работи като за двама по 3 нощи всяка седмица, и да, хърка, като заспи. А заспива веднага, понякога няма сили даже да се изчукаме.
Но я Обичам и бдя над съня и, и сутрин като се събудя се измъквам тихичко и правя кафе ,
през деня пазаря, чистя, готвя,рисувам, а вечер като се прибере и правя масаж на краката, на ръцете врата или на каквото най и е схванато,
и тя ме Обича, защото когато намериме време
да хвърлим за малко проблеми и бреме
я водя по тайни пътечки в гората
или пък превръщам в космически кораб кревата
и пътуваме двамата, пък ако ще и да хърка.. за мене това е най-сладкото мъркане! :smt006

Typ PEDERAS!

BAYO
06-20-2007, 23:37
идиотка. мислиш само за себе си.

аз съм мъж, работя рядко, 4-5 дни в месеца. Приятелката ми работи като за двама по 3 нощи всяка седмица, и да, хърка, като заспи. А заспива веднага, понякога няма сили даже да се изчукаме.
Но я Обичам и бдя над съня и, и сутрин като се събудя се измъквам тихичко и правя кафе ,
през деня пазаря, чистя, готвя,рисувам, а вечер като се прибере и правя масаж на краката, на ръцете врата или на каквото най и е схванато,
и тя ме Обича, защото когато намериме време
да хвърлим за малко проблеми и бреме
я водя по тайни пътечки в гората
или пък превръщам в космически кораб кревата
и пътуваме двамата, пък ако ще и да хърка.. за мене това е най-сладкото мъркане! :smt006


Е тфа е геройско. Такива ви признавам !!!! БРао [-o< :mrgreen:

bungle
06-21-2007, 07:31
идиотка. мислиш само за себе си.

аз съм мъж, работя рядко, 4-5 дни в месеца. Приятелката ми работи като за двама по 3 нощи всяка седмица, и да, хърка, като заспи. А заспива веднага, понякога няма сили даже да се изчукаме.
Но я Обичам и бдя над съня и, и сутрин като се събудя се измъквам тихичко и правя кафе ,
през деня пазаря, чистя, готвя,рисувам, а вечер като се прибере и правя масаж на краката, на ръцете врата или на каквото най и е схванато,
и тя ме Обича, защото когато намериме време
да хвърлим за малко проблеми и бреме
я водя по тайни пътечки в гората
или пък превръщам в космически кораб кревата
и пътуваме двамата, пък ако ще и да хърка.. за мене това е най-сладкото мъркане! :smt006


Прекрасно. :)

BeBsItO
06-21-2007, 07:35
:roll: abe q se zamisli ot kav zor 6e go tarpi6 taka???? nali znae6 4e kato e izmoren 4ovek izob6to mu ne e do sex....taka 4e da ne ti se opravdava s tva kolko mn raboti tempodobni

MoHuTo
06-21-2007, 07:39
Ами щом като е уморен, ти какво очакваш.Ако не ти харесва - зарежи го.Какво се чудиш.. :::

malkoto_sladur4e
06-21-2007, 07:41
Хаххаахаха :) По-опасно нещо не бях чела.Ами чеоввека може наистина да е изморен от работа бе момиче.Хах....как не ги разбирате тия неща ей #-o Момчетата работят,изморяват се.....а ние само се чудим кво да прайкаме. =P~ [-X П.С. И моя хърка :-$ 8-[ Ама не ми пречи де :wink:

koalka
06-21-2007, 08:24
Не бързай да го обвиняваш, работата определено изтощава.

Leksi23
06-21-2007, 08:33
мъжка му работа..кво да се прави :-s :-$

idealnata_t
06-21-2007, 08:41
офффф боже има толкова мн яки мом4ета 4е ми е писнало някои да се оплакваОО АМА МЕН ТОИ НЕ МЕ КЕФИ о боже има мн намери си някои др

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-21-2007, 09:18
Ххахахахахах темата ебавка ли е ? :smt005

radito
06-21-2007, 10:53
Не бързай да го обвиняваш, работата определено изтощава.
а като изтощава толкова много как така винаги е готов за секс?

malkoto_sladur4e
06-21-2007, 11:00
Ами работа+секс след това,какво очакваш????Ест,че ще е изморен! 8)

06-21-2007, 20:00
е чак пък да го оставя за това нещо,а и то не е всяка вечер...в седмицата да стане 2-3 пъти.през другото време е купон голям.днес например от 12 часа сме заедно до сега.къде ли не сме отишли и с кой ли не сме се срещнали \:D/ просто съм си такава.недоволствам и нареждам за най малкото.ама да го оставя след 1 годишна връзка точно заради това е мега тъпо.не мислите ли?

sexy_for_you
06-21-2007, 20:04
Еее ти си си виновна!Звана му!Ми престани зарежи го!Не му звани кажи му писна ми от тебе ала-бала.Това е решението!

S_L_A_D_U_R_K_A
06-21-2007, 20:25
Ем какво се оплакваш тогава като се случва рядко, ще го изтърпиш човешко е, пък ако толкова те мъчи остави го, ама е тъпо според мен затова!!!