PDA

View Full Version : "Малък" проблем...



Tiristor
06-20-2007, 20:19
Без заобиколки и глупости.....МНОГО СЪМ ЗЛЕ С МОМИЧЕТАТА!Вече не знам какво да правя :cry: !Не само,че всичко ми е скапано,ами и това!Моля някой да помогне,защото не издържам вече!Все търся момиче...ако има желаещи да се представя ЛС !

sasha_90
06-20-2007, 20:21
Все търсиш момичета?
Ако наистина толково усилено търсиш ще намериш.

Sladkata_Nansi
06-20-2007, 20:26
Любовта идва, когато най-малко я очакваш ;)

Uptown_soldier
06-20-2007, 20:29
Без заобиколки и глупости.....МНОГО СЪМ ЗЛЕ С МОМИЧЕТАТА!Вече не знам какво да правя :cry: !Не само,че всичко ми е скапано,ами и това!Моля някой да помогне,защото не издържам вече!Все търся момиче...ако има желаещи да се представя ЛС !

Ето, (http://www.lover-bg.com/)ако ти помогне пиши.

fantasigirl
06-20-2007, 20:30
Ne se otkazvai,rano ili kusno 6te se poqvi i tvoeto momi4e.Nali znae6 kazvat 4e za vseki vlak si ima putnici.Ako moje6 izlizai s pove4e momi4eta,za da moje6 da se otpusne6 i da ob6tuva6 po svobodno s tqh,ako li ne nakarai nqkoi priqtel da te zapoznava s pove4ko momi4etai taka...Uspeh i ne se ot4aivai!!! :)

06-20-2007, 20:31
Аз също съм така, ако има желаещи самотни, но красиви и умни момичета - да ми пишат на ICQ номер 359483453 ще им изпратя и снимка.

Tiristor
06-20-2007, 20:43
Без заобиколки и глупости.....МНОГО СЪМ ЗЛЕ С МОМИЧЕТАТА!Вече не знам какво да правя :cry: !Не само,че всичко ми е скапано,ами и това!Моля някой да помогне,защото не издържам вече!Все търся момиче...ако има желаещи да се представя ЛС !

Ето, (http://www.lover-bg.com/)ако ти помогне пиши.Ще го опитам!Благодаря!ICQ включено(и ЛС също) за желаещи!

MoHuTo
06-20-2007, 20:47
Не се отчайвай, любовта ще дойде при теб, точно тогава, когато най-малко я очакваш. :wink:

Ceballos
06-20-2007, 20:47
dokato prodaljava6 da si misli6 4e si zle s momi4etata niama da si hvane6 priatelka stegni se izlizai pi6i s momi4eta po internet m na4ini ima no ne se zatvariai v sebesi i da zapo4va6 da si misli6 takiva gluposti 4e ne te biva ,biva te vseki go biva az moita priatelka ia namerih tia pisa malko po gore cunki milo Nansi {} , i ti sa6to 6te nameri6 tvoeto momi4e ,moje i to da te nameri :) samo se otpusni i vsi4ko 6te se slu4i ot samosebesi :)

Tiristor
06-20-2007, 20:52
dokato prodaljava6 da si misli6 4e si zle s momi4etata niama da si hvane6 priatelka stegni se izlizai pi6i s momi4eta po internet m na4ini ima no ne se zatvariai v sebesi i da zapo4va6 da si misli6 takiva gluposti 4e ne te biva ,biva te vseki go biva az moita priatelka ia namerih tia pisa malko po gore cunki milo Nansi {} , i ti sa6to 6te nameri6 tvoeto momi4e ,moje i to da te nameri :) samo se otpusni i vsi4ko 6te se slu4i ot samosebesi :)Де да беше толкова лесно....

06-20-2007, 21:16
Все търсиш момичета?
Ако наистина толково усилено търсиш ще намериш.
Напротив.
Жената е като сянката- гониш ли я-тя бяга от тебе.

ако и обърнеш груб и тръгнеш нанякъде -и тя тръгва след тебе.

мом4ета, дето все си търсят гадже и само за това мислят изглеждат от4аяно, а никоя уважаваща себе си мацка не се занимава с от4аяни типове. :smt006 :smt016

06-20-2007, 21:18
dokato prodaljava6 da si misli6 4e si zle s momi4etata niama da si hvane6 priatelka stegni se izlizai pi6i s momi4eta po internet m na4ini ima no ne se zatvariai v sebesi i da zapo4va6 da si misli6 takiva gluposti 4e ne te biva ,biva te vseki go biva az moita priatelka ia namerih tia pisa malko po gore cunki milo Nansi {} , i ti sa6to 6te nameri6 tvoeto momi4e ,moje i to da te nameri :) samo se otpusni i vsi4ko 6te se slu4i ot samosebesi :)Де да беше толкова лесно....
Ти не си ли от едни друг форум относно ГТ?

Tiristor
06-20-2007, 21:19
Все търсиш момичета?
Ако наистина толково усилено търсиш ще намериш.
Напротив.
Жената е като сянката- гониш ли я-тя бяга от тебе.

ако и обърнеш груб и тръгнеш нанякъде -и тя тръгва след тебе.

мом4ета, дето все си търсят гадже и само за това мислят изглеждат от4аяно, а никоя уважаваща себе си мацка не се занимава с от4аяни типове. :smt006 :smt016Аз не че мисля само затова,защото си имам работа!Но като си свърша работата...пак!За отчаяният тип като мен,дано онези лекции да помогнат!

06-20-2007, 21:19
Е нали уж мъжът трябва да "ловува" жени, а пък казваш, че трябва да я чакаш? Последно?

Tiristor
06-20-2007, 21:21
dokato prodaljava6 da si misli6 4e si zle s momi4etata niama da si hvane6 priatelka stegni se izlizai pi6i s momi4eta po internet m na4ini ima no ne se zatvariai v sebesi i da zapo4va6 da si misli6 takiva gluposti 4e ne te biva ,biva te vseki go biva az moita priatelka ia namerih tia pisa malko po gore cunki milo Nansi {} , i ti sa6to 6te nameri6 tvoeto momi4e ,moje i to da te nameri :) samo se otpusni i vsi4ko 6te se slu4i ot samosebesi :)Де да беше толкова лесно....
Ти не си ли от едни друг форум относно ГТ?Аз съм в 5 форума(с този),в един глобален модератор!Не знам за кой,обаче става въпрос!Относно другият гост...Не съм казвал това!

06-20-2007, 21:33
Един съвет от мен. Аз спазвах следното правило, когато бях щастлив - като дете и сега пак започнах и пак съм щастлив: "По малко мисли за живота, повече го живей.".

BAYO
06-20-2007, 23:29
Ми то живота не се мисли, а се живее, простата логика. То друг филм неа . А за търсенето ... търси , леко хормоните са ти откачили главата от раменете, мислиш малко повече или много повече с долната, ма сичко си е до време. Ш' видиш.

Levane
06-20-2007, 23:32
Без заобиколки и глупости.....МНОГО СЪМ ЗЛЕ С МОМИЧЕТАТА!Вече не знам какво да правя :cry: !Не само,че всичко ми е скапано,ами и това!Моля някой да помогне,защото не издържам вече!Все търся момиче...ако има желаещи да се представя ЛС !
Който Търси намери рано или късно ;) няма нужда се притесняваш както е на картинката ти за секи влак си има патници ;)

key_of_hell
06-21-2007, 13:40
ne znam na kolko godini si i kolko zle misli6 4e si, no sum po4ti sigurna, 4e bi mi haresal kato 4ovek, e imam si priqtel de, ama iskah da kaja, 4e ako si estestven i ne se pravi6 na ne6to, koeto ne si momi4etata 6te te haresvat!
USPEH!

SaYoNaRa
06-21-2007, 16:03
Спреш ли да си търсиш момиче, то само ще дойде

koalka
06-21-2007, 18:08
Първо трябва да промениш това песимистично мислене, защото така ама наистина нищо няма да излезе. :wink:

Tiristor
06-21-2007, 18:26
Тriple-sss,тези лекции,не ми помагат по никакъв начин :( .Какво да направя,хора?Може и да има някой дето ме харесва,по ум(който не е малък по-доста теми и сфери),сега по външност не мога да се определя,нещо средно!Помогнете,ставам банален,ама.....

Reed
06-21-2007, 19:15
Може проблема да ти е в обличането,прическата,погл еда..абе абсолютно всичко-дори и да не го осъзнаваш.За теб може тфа да е готино,но за момичетата сигурно не е. :)
П.П-на колко си?...щом говорим вече за проблем...
Честно казано бих ти казала аз кфо мисля по въпроса и как можеш лесно да си хванеш гадже,но ще ме помислят за прекалено повърхностна :lol: айде със здраве..