PDA

View Full Version : Moderated:Случвало ли ви се е да ви тормозят нахалници?



06-20-2007, 20:26
uffff ide mi da se grumna :(
predi mnogo vreme 1 momche me haresa i po kusno ze puk che se vliubi i ne me ostai namira cqlo lqto. zvune6e po 19 puti na den, prez 1 chas po vsqko vreme na denono6tieto. a beshe naqsno che ni6to nqma da stane poneje a hodeh s ngov blizak priqtel ama toi produljava... sq sme samo priqteli i ot kakto izminaha onezi tejki meseci s negoviq tormoz. za poslednite 6 meseca stanahme super blizki i izlizame postoqnno, po cql den sme 2mata. super dobar priqtel mi e, bih ubila za nego. sega toi zamina s brat si za franciq za 2 sedmici i mi zvani vseki den po 2 pati. pi6e mi smsi vecherno vreme i to nqkvi deto hich ne sa samo kato za priqteli... dneska ze che mi napisa i che me sanuval nqkvi tqakiva gluposti! ni6to ne otgovorih i daje posle kato se obadi ne spomenahme sluchaq. predi 2 minutki poluchih drug sms - citat ot nqkva pesen. znam che e chalga ama me murzi da go pi6a na google da vidq texta 6tot tva sa okolo 5 normalni sms-a......................
e sq kajete mi ne e li prekaleno? kakvo iska da mu kaja, kakav znak iska ot men za da razbere che nqma da trugnem?! toi go znae, no prodaljava da se nadqva... ne moga da povqrvam che ima tolkova nastoqtelni hora!!

sluchvalo li vi se e na vas da ste tolkova nastoqtelni i... nahalni!?

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилника!

BebeTooOoo
06-20-2007, 20:33
Само недей да се самоубиваш заради това :-D
По темата : Значи случвало ми се е същото нещо и е адски неприятно и досадно.Но пък ще ти кажа моя съвет , пък ти решавай сама какво да правиш.Най - добре като се върне от Франция го помоли да излезете.В такава ситуация разговорът е задължителен.Неможе по този начин да те притиска.Нека веднъж завинаги да осъзнае , че неискаш да бъдете нищо повече от приятели и да не храни напразни надежди.Кажи му го в очите.Какво толкова?Нека малко се осъзнае.Кажи му , че това негово отношение не ти е приятно и искаш да спре.Бъди директна като вече толкова време не го е разбрал.Айде успех :wink:

Kianna
06-20-2007, 20:50
Спокойно,като ти дойде акъла ти ще го искаш,а той теб-не. :-D

06-20-2007, 20:57
za kvo da go iskam - za da hodim 3 sedmici i posle da ne se pozderavqvame po ulicite? na taq vazrast rqdko se sluchva nqkoi da e v dobri otno6eniq s biv6iq/ta si... i da go iskam i da ne go iskam pak ne bih napravila ni6to po vaprosa. kakto vijda6 stava vupros za ddrugo.

MoHuTo
06-20-2007, 21:25
Ами ако искаш веднъж завинаги да разбере, че няма да се получи нищо между вас му го кажи директно, защото така той ти звъни по хиляда пъти на ден, ти му вдигаш, той ти пише смс-и и по този начин се надява напразно.Кажи му истината в очите и дано се осъзнае :::

lovers
06-20-2007, 23:07
Ами ако искаш веднъж завинаги да разбере, че няма да се получи нищо между вас му го кажи директно, защото така той ти звъни по хиляда пъти на ден, ти му вдигаш, той ти пише смс-и и по този начин се надява напразно.Кажи му истината в очите и дано се осъзнае :::За пореден път съм сагласна с това момиче...Много еднакво мислиме изглежда :-D Сега по темата...Еми на скоро бях в подобна ситуация!Решението е да го резнеш!Много ще ти е гузно после но ще ти мине.Поне няма да ти досажда!

BAYO
06-20-2007, 23:19
Резни го бе... кфо му се чудиш ?!??! :-({|=

koalka
06-21-2007, 08:19
Наистина е доста нахален, явно не се разбира като след няколко месеца не си му обърнала внимание, но хора всякакви.Обади му се и кажи веднъж завинаги да престане и че няма да му обърнеш внимание.

radito
06-21-2007, 11:04
Какви знаци...направо му го кажи в прав текст! За какво ти е тая уста?! И само гледай да не стане така че ти да го търсиш после!

mechtaq_za_teb
06-21-2007, 12:33
Спокойно,като ти дойде акъла ти ще го искаш,а той теб-не. :-DXaxax po4ti vinagi stava taka :-D Kofti...
Ta po temata:I na men mi se e slu4valo,no mom4eto vze 4e se otkaza.Qvno oba4e pri teb e po-razli4no i toi e dosta nastoqtelen.Spored men trqbva da mu go kajesh direktno i qsno,4e nqma da se polu4i mejdu vas,zashtoto go imash samo za priqtel.Smqtam,4e sled edin hubav razgovor toi shte te razbere nai-nakraq. :)

SpOrTs_GiRl
06-21-2007, 12:50
Той се е правил на твой приятел само, за да се сближи с теб. :? .. Имах подобен случай, който продължава и в момента.. Същата история като твоята.. Трябва да поговорите на дъъъъъъълго и широко.. и да му обясниш, че каквото и да става го искаш за ПРИЯТЕЛ.. но не и за нещо повече.. и т.н. ти си знаеш.. но трябва да проведете този разговор и да му кажеш всичко.. иначе той в момента си мисли, че го харесваш.. и се самозалъгва. Успех ! [-o<

DeviL_AsS
06-21-2007, 13:59
Излезте,кажи му всичко каквото имаш да му казваш,да спре да ти досажда.Ако не престане-резни го.

sladi4ka_qni4ka
06-21-2007, 14:52
Emi mom4eto mn te haresva...prosoto nqkoi den go nakari da si pogovorite mn dobre.. i mu kaji 4e nqma da stane ni6to seriozno mejdu vas i 4e iskash da si ostanete samo priqteli.