PDA

View Full Version : Проблем



MiKr0
06-20-2007, 21:55
Значи аз съм момче,имам си гадже,но ме превлича една приятелка на гаджето ми.Ние с приятелката и сме големи приятели и незнам какво да правя,а и неискам да късам с гаджето си.Дайте предложения какво да правя.

SaYoNaRa
06-20-2007, 21:57
Ами щом вече си станал приятел с приятелката на гаджето си, най-вероятно ще те отреже и като каже на гаджето ти и тя ще те отреже, тъй че по добре си остани със сегашното момиче.

loving_you_
06-20-2007, 21:59
По-добре си изясни какво точно чустваш и към двете. И ако вече нямаш чуства към приятелата си е по-добре да се разделите, защото в противен случай само я заблуждаваш, че я обичаш... А ако наистина си хлътнал по другото момиче, разбери акви са нейните чства към теб и виж ка ще потръгнат нещата...

06-20-2007, 22:28
Това второто момиче ме има за голям приятел,а пък един от големите ми френдове и той харесва второто момиче.Затова съм в задънена улица.

lovers
06-20-2007, 23:12
Ако все още обичаш приятелката си остани с нея!Това е!Ако ли не скъсайте и не се занимавай с второто момиче защото ще стане мазало! [-X =; И ще има много хора с наранени чувства! :(

BAYO
06-20-2007, 23:22
Ами щом вече си станал приятел с приятелката на гаджето си, най-вероятно ще те отреже и като каже на гаджето ти и тя ще те отреже, тъй че по добре си остани със сегашното момиче.

Страшната логика, напрао изкърти сичко ! И аз съм съгласен естест. с тва мнение. [-o< :mrgreen: