PDA

View Full Version : просто "приятелски" съвет...



Ziezi
06-20-2007, 23:28
не се правя на отворен или нещо подобно,просто искам да ви посъветвам да не се показвате известно време навън с тези дрешки...http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1062116

06-21-2007, 00:55
A kade e razlikata m/y skinari i punkari?Ot snimkite ne li4i samo 1niq skinar se otli4ava s kosata :roll: :smt012

ScionOfStorm
06-21-2007, 07:39
Пахахах, ако са били повече прасета скиновете как да не е така бе ;) Имаше някъде и на хедъри снимки, като цяло мисля това за една голяма простотия, ама карай. Човек да не ходи на концерт да го еба.

sh3_1s_7h3_0n3
06-21-2007, 08:07
Само не мога да разбера к'ъв е смисъла от тези побоища? Какво и на кого доказват нещо? По мачове се трепят, по концерти се пребиват... и защо? #-o

bulgarche
06-21-2007, 08:22
Пахахах, ако са били повече прасета скиновете как да не е така бе ;)
"Извинявай", но това е пънкарски концерт и ми се струва съвсем логично пънкарите да са десетки пъти повече.

Човек да не ходи на концерт да го еба.
Защо? Зависи на какъв!
Гледам на пънкарски концерт - пънкарите пребити. На скинарски концерт - пак пънкарите пребити.

Blacklisted
06-21-2007, 08:24
Браво на скинарите =D> жестоки са, дълбок поклон =D>

ScionOfStorm
06-21-2007, 08:34
^^Това не пречи да стане сборище на маса скинове, защото ще има пънкарийка :) Абе не знам, това са си ваши работи, не се меся дето не ми е работа. Просто не мога да ви разбера, хубаво маса различни идеологии, ама все пак... де да знам :roll:

bulgarche
06-21-2007, 08:45
Ти ако пееш срещу мен, горориш срещу мен, вършиш неща срещу мен...аз да ти се кланям ли?

ексо...
06-21-2007, 08:49
Пахахах, ако са били повече прасета скиновете как да не е така бе ;)
"Извинявай", но това е пънкарски концерт и ми се струва съвсем логично пънкарите да са десетки пъти повече.

Човек да не ходи на концерт да го еба.
Защо? Зависи на какъв!
Гледам на пънкарски концерт - пънкарите пребити. На скинарски концерт - пак пънкарите пребити.

нацистчета.. само да ви спомена, че имаше и един ваш човек на носилка, още един мнго грозно изяде бутилка...

и да скиновете бяха повече 30-40 човека напданха хората, които бяха пред залата, а всички бяха вътре...

с камъни, бутилки, и разни тръби...

ScionOfStorm
06-21-2007, 08:53
^^Правите го същото, мамка му. Заеби, така до никъде няма да стигнем, вие си се избивайте, аз смятам да са живея живота и да имам приятели и пънкари, и скинари примерно, важното е аз да държа на тях и те на мен :>
Но вчерашното беше грозна гледка...прекалено :/

Mo6no3
06-21-2007, 09:31
Бахти простотията...

точно да те е страх да отидеш на концерт. Ако бях в София щях да се зачудя дали да отида на точно този концерт, но определено е хубаво, че не съм бил там.

Хората са отишли там да се забавляват, а не да се бият. С какво пънкарите (или скиновете от обратна страна) са по-лоши, че да тръгнеш да ги биеш? На мен не ми е ясно защо се биете едни други, но и не искам да знам. Просто това е ненормално.

koalka
06-21-2007, 09:36
К`ва е тая омраза, какво е това нещо...
Грозна гледка.

ексо...
06-21-2007, 09:42
сега чета по инфо сайтовете какви простотии пишат... :lol:

бтв вчера леко са пострадали няколко човека, които не е хубава да се ядосват... :lol:

bulgarche
06-21-2007, 12:44
Пахахах, ако са били повече прасета скиновете как да не е така бе ;)
"Извинявай", но това е пънкарски концерт и ми се струва съвсем логично пънкарите да са десетки пъти повече.[/color][/b]

нацистчета.. само да ви спомена, че имаше и един ваш човек на носилка, още един мнго грозно изяде бутилка...

и да скиновете бяха повече 30-40 човека напданха хората, които бяха пред залата, а всички бяха вътре...

с камъни, бутилки, и разни тръби...
Където и да са били, все пак са група хора, които отиват в неблагоприятна за тях среда. На място където се предполагам че има стотици желаещи да ги убият /примерно/.
А оправдания от сорта "то туй е в градинката, то там никой нямаше, тез нацистчета бяха много повече, хвърляха камъни, ама те тръби имаха" са детски приказки.

06-21-2007, 12:45
а някой има ли линк нещо за допалнително пикчета да видим кфо е станало са се дразна че съм пропуснал гледката а е било в моя кв. да вида бои между скин и пънкар сигурно е било яко :-k

_donna_
06-21-2007, 12:56
ах,глупави хора такива ..

скинарите били набили пънкарите и после пак ги били.
и накрая всички пребити-голям кеф!

ок,може да ви кефи,може с тва да се доказвате или
да е част от мирогледа ви ама поне не се правете на деца
като си мерите пишките,че е мега смешно.

х
06-21-2007, 13:24
detska radost-bengalski og1n. az kato bqh 5 klas taka se s1birahme na meetali, p1nkari i neznam kvi si...tova sa pubertetski raboti...sramota.
ni6to ne stava s boi. nqkoi tova sme go razbrali na 12, drugi sa na 40 i nikoga nqma da go razberat... ](*,) ...s1jalqvam gi...

quench
06-21-2007, 13:41
разбирам да се биете за неква кауза, като например да намалят цената на билетите в градски транспорт (за което знаем са виновни скинарчетата) или да спрете спекулацията с изкупната цена на мляко (за което са виновни пънкарчетата)....

ама то....

Sam90
06-21-2007, 14:51
Баси идиотите......мн зле #-o

bulgarche
06-21-2007, 15:02
Баси идиотите......мн зле #-o
Обоснови се.
Мисля че не е нужно да ти казвам колко смешен ставаш с това изказване на форумен хулиган...ексо беше оказвал една много добра картинка преди

Sam90
06-21-2007, 15:06
Е какво да си обосновявам??? Може ли толкова много хора да се утрепат от бой за някви измислени каузи?? И изобщо защо са се били? Защото са към различни "групички" - еми да, това за мен е глупаво и то ДОСТА!!!

bulgarche
06-21-2007, 15:19
Виж сега, тези неща не са ти понятни. По-добре щеше да бъде ако си замълчиш, отколкото да изказваш некомпетентното си мнение. Евентуално можеше да попиташ защо се е случило това.

ексо...
06-21-2007, 15:31
такъв е живота на улицата...

същото е като отидеш на чалга и да те набият мутри, защото си им гледал курветините...


и все пак, господа скинарите, за пореден път натупаха няколко невинни хлапета, които даже сигурно не знаят защо ядат бой, но за сметка на това, вече знат, че скиновете са асоциали с бръснати глави... ;)

а изказването са скинарски концерти.... кога са, къде са??? :lol:

Sam90
06-21-2007, 15:33
Виж сега, тези неща не са ти понятни. По-добре щеше да бъде ако си замълчиш, отколкото да изказваш некомпетентното си мнение. Евентуално можеше да попиташ защо се е случило това.
Е какво повече има да ми е понятно? Нима можеш да ми дадеш разумно обяснение защо са се сбили? Нима можеш да ми кажеш нещо, което ще оправдае такава неандерталска и гнусна проява? Пробвай!

06-21-2007, 15:36
Виж сега, тези неща не са ти понятни. По-добре щеше да бъде ако си замълчиш, отколкото да изказваш некомпетентното си мнение. Евентуално можеше да попиташ защо се е случило това.
Е какво повече има да ми е понятно? Нима можеш да ми дадеш разумно обяснение защо са се сбили? Нима можеш да ми кажеш нещо, което ще оправдае такава неандерталска и гнусна проява? Пробвай!

абсолютно същата като футболното хулиганство...

онзи срещу теб има грешния цвят на шала (или в случая гребен) и това ти дава повод да го мразиш... смисъл няма... ако си страничен наблюдател...

иначе може да си говорим, че скиновете са фашисти и нео-нацисти, а пънкарите са антифашисти... ето ти политическата обосновка за боя...

bulgarche
06-21-2007, 17:31
иначе може да си говорим, че скиновете са фашисти и нео-нацисти, а пънкарите са антифашисти... ето ти политическата обосновка за боя...
Благодаря, Ексо, но не мисля че разбира особено много.
Защо казваш фашисти? А и не само ти де...антифашисти... Мисля че знаеш разликата между фашисти и нацисти (освен че едните са германци, другите италиянци (според учебника по история за 10 клас))


и все пак, господа скинарите, за пореден път натупаха няколко невинни хлапета, които даже сигурно не знаят защо ядат бой
А тогава защо ходят на подобни концерти и са с гребени, кубинките с червени връзки, значки със задраскани свастики, някои и с анархии? Правят нещо, без да знаят какво е то свъщност. Явно просте се пускат по течението в компанията на останалите.

а изказването са скинарски концерти.... кога са, къде са??? :lol:
Много ще се учудя, ако наистина не знаеш за такива концерти. А още повече, че често споменаваш познатите си скинове. Кака ти Ина също ме пита за този концерт /последния/...дали ще ходя, но на който нямаше чужди изпълнители. Е ... състоя се. Имаше над 100 присъстващи.
Мисля че не беше нбужно и това да казвам, но мисля че ти е ясно че и ние ходим по наши концерти, е вярно...при вас идват ексчовци, а при нас не Landser и Skrewdriver, но пак има хора, нали?

Sam90
06-21-2007, 17:43
Прав си, не разбирам - и не искам ;) Ще ме извиняваш ного ма да се трепят кат кучета ... =;

Mimka_sweet
06-21-2007, 19:32
К`ва е тая омраза, какво е това нещо...
Грозна гледка. :?

mesmer
06-21-2007, 20:49
А този с бялото дето е на снимките, знаете ли кво е викал?

Братлета аре да не се бием и съответно бутилка в главата.
30 годишен пънкар=утрепка.


Гребените да се махат.

mesmer

bulgarche
06-21-2007, 21:14
1 има бити, които даже не са знаели, че има пънк концерт...
невинни очевдици озовали са на неподходящо място по небодходящо време...

2 аз примерно не съм антифа и не ме ебе за политика, просто не обичам крайни идеологии и колкото псувам нацистите, толкова псувам и комунистите...

3 за концертите- нали се сещаш, че на мен никой не ИСКА да ми каже за тях... ;)
както и аз не казвам къде ходят разни хора, които са... популярни в дадени среди.. ;)


И още нещп- крайно време е хората да разберат, че пънк и скинхед субкултурите са изпълнение с насилие и то е част от тях... на който не му изнася да става хипи или емо...
Нас ни бият, но понякога и ние бием другите... това е...


ACAB!!!
1. Стават и грешки. Ние ли сме им виновни че са излязли на разходка хората 8-[

2. ДА, но псуваш нацистите заради идиологията и действията на тези хора, което си е чисто афа (не съвсем, но да)

3. Никой не иска да ти каже ли...е нали ти казват? Или ти никога не си знаел кога и къде, или поне че ще има наш концерт? Не ми се вярва изобщо. Както казах Ина знаеше, а и не само тя. В плд също имаше знаещи.
Е не мисля че си чак пък толкова глупав че да казваш всичко. Но за сметка на това други се справят добре в снасянето на информация.

4. Хубаво е че даваш пояснения, разяснения и обяснения за непонятните за някои потребители неща, макар и понякога да са предоставени от едната страна на нещата. Т.е. не много безпристрастни.

5. :smt023

Ziezi
06-21-2007, 21:27
за концертите- нали се сещаш, че на мен никой не ИСКА да ми каже за тях... ;)
както и аз не казвам къде ходят разни хора, които са... популярни в дадени среди.. ;)
ACAB!!!
еее ти уби рибата с тва изказване...човек ше каже,че е невъзможно да се получи такава информация..Аз за концерта преди година в Плевен научих от човек,който въобще си няма и понятие за какво става дума..Мисълта ми е,че който търси,намира...Истината е обаче,че на "наш" концерт едва ли някой някога ще дойде от "вашите",щото съотношението ще е 30:1 вероятно...

bulgarche
06-21-2007, 22:07
Каза просто че никой не отива и му казва "момче, ще си правим концет на **.**.** от **:** в ***". Инъче ако иска може да разбере, нормално...
Попитах момче от форума за негов телефон, с оправданието че може би някога ще му се обадя, ако имам път натам. И веднага бях попитан дали за концерта ще ходя...
За миналогодишния...научих от човек с който се познавах от малко време. И по скоро казваше на момичето с което аз бях инъче едва ли. Но има и концерти които са и ще бъдат обявяни официално.
А съотношението като е различно май крайния резултат е еднакъв

_donna_
06-22-2007, 07:40
И още нещп- крайно време е хората да разберат, че пънк и скинхед субкултурите са изпълнение с насилие и то е част от тях... на който не му изнася да става хипи или емо...

ама защо да не ни изнася?
трепете си се колкото си искате..

krasivata_luvica
06-22-2007, 09:24
Само не мога да разбера к'ъв е смисъла от тези побоища? Какво и на кого доказват нещо? По мачове се трепят, по концерти се пребиват... и защо? #-o

ами к*в е..... еми например преди известно време една съучиничка се заяждаше с мен ий така без нищо да съм и направела и аз като я помелих и я строших от бой да знае друг път с кой си има работа..... :wink: :evil: :twisted:

bulgarche
06-22-2007, 11:26
Суупперр селско изказване, "мойто момиче"

_donna_
06-22-2007, 11:41
някакви възмущения имаше...

не'е,просто ми стана смешно как спорите кой е НАЙ.
иначе си се бийте,не сте дошли да ме биете мен я ..

OtherDimension
06-22-2007, 12:03
да пъчиш гърди, че си бил агресивен е проява на простотия
още по-лошото е, че си мислиш, че това е за похвала
интелигентите хора не се бият като животни, а разрешават проблемите си другояче
какво ще кажеш ? биете се за каузата ?
да ви еба и каузата - само защото другия нема гребен , дай да му ударим една бутилка в главата
тая простотия ми напомня на кварталните боища - събират се келеметата от една маала на друга .. и бой
и за какво ?
еми .. просто защото някои същества са си още на първите етапи на еволюция ;)

bulgarche
06-22-2007, 12:05
иначе си се бийте,не сте дошли да ме биете мен я ..
Засега :::

_donna_
06-22-2007, 14:30
Засега
тихо,че ше кажа на Ефремов!
и тогаа и скинари и пънкари и всите че го закършите!

bulgarche
06-28-2007, 20:53
Ето едно КЛИПЧЕ (http://vbox7.com/play:22701569), което за жалост не е с мноо добро качесто
И ОЩЕ ЕДНО (http://vbox7.com/play:e4b40422) направено по този повод

JHP
06-28-2007, 22:06
Ебати диваците. Да се убиват направо бе, и без тва няма място за такива клошари.

RAWRRR
06-28-2007, 23:50
Аз имам едно наум от концерт на Кокоша глава преди година и нещо ..