PDA

View Full Version : Някаф шанс?!



Ванко
06-20-2007, 23:22
Всичко сварши вече между нас, година и половина от живота си дадохме за тая раздяла. Осазнавам грешките си и жестоко ме боли, но не мога да направя нищо- втора дупка на кавала съм вече. чудя се как е тарпяла за скандалите които и вдигах, за излишната ревност..Тя ме обичаше, знаех това..а аз и го казвах само на шега. Странно защо като ме напусна , нешо стана..изпитах болка,липса, празнота..Даржах се като идиот..крештях и понякога се питах как ме траеше..Тя не знае че спах с телефона под вазглавницата и чаках да се обади..Но нито тя нито аз го направихме..толкова неща ни обиха вразката. Сега ми е тъпо, само курвета и нишо повече..Сега не ме поглежда, опитах се да я потарся, ама не става...Това е положението не ме обича ,и тва е. Дали го чуства незнам. ще ми се пак да опитаме, и да поправя грешките си макар и закаснял..Имам ли някаф шанс?

Levane
06-20-2007, 23:35
Мда хубава е песента ама незнам какво се опитваш да постигнеш като пишеш текста на песен мислиш че ще ти повярваме че е твоя история иначе песента си я бива XPLISIT_ZA_NEQда малко си по променил :) евалата