PDA

View Full Version : цепната кожичка на пениса!? кво да правя?



air_wisp
06-21-2007, 07:56
Хора днес ми се случи нещо мн гадно. Докато правих секс с приятелката си и ми се цепна кожичката от долната част на онази ми работа и изведнъж ме заболя и като го извадих беше в кръв. Не е скъсана но има една малка раничка. Сега ме щипе и боли при разтягане и когато го намокря. Въпроса ми е трябва ли да ходя на лекар или да го изчакам само да си зарасне и има ли опасност от някаква инфекция що се отнася до приятелката ми...все пак имаше кръв когато го изкарах а и го правехме без презерватив...по принцип избягваме опасния секс ама някой път като има бая страсти и така става...

Sam90
06-21-2007, 08:02
мали ужас ... съчувствам ти .... :(

Еми, виж сега - предполагам, че не ти се ходи на лекар. Измий го добре и гледай да не се мърси и т.н. Ако не е мн голяма раничката предполагам, че може да мине и без лекар. Но имай предвид, че тази област е доста...нежна и все пак премисли да отидеш на лекар ;)

Успех :smt006

koalka
06-21-2007, 08:44
Наистина трябва да отидеш на лекар.

CaRaMel_lipS
06-21-2007, 08:46
Отиди на лекар, за да промие раничката и да я види, също така ако не отидеш на лекар и незнаеш какво да предприемеш раничката може да се замърси и тогава да стане по-зле.

06-21-2007, 08:52
ehh mi te horata sa kazali 4e v suha putka hui ne vliza ama viq.... po temata ni6to ti nqaa 6 ti mine nedei da plu6ti65 edin fr i toi be6e taka ne se mre 6 ti mine

shizzle
06-21-2007, 09:30
Не искам да бъда лош пример, ама карай спокойно. Ако човекът беше толкова изнежено същество, отдавна да сме измрели всичките. Пази на чисто, поспри секса и чекиите.. И аз съм имал болезнени моменти, ама пък не обичам да тичкам при чичко доктор.

А! Кажи на приятелката си да го цунка и ще ти мине! :lol: :lol: :lol:

06-21-2007, 10:25
хахяха :) мерси за отговорите :) ще карам така засега и ще чакам да ми мине и ще го пазя пък ако не зараства бързо, ще се ходи на лекар, че на море ще ходя след месец...грехота е да съм с болна патка :smt005 айде пак ще пиша ако има развитие :)

air_wisp
06-21-2007, 10:27
Тва горе бях аз...ужас с нетърпение чакам сутрешната ерекция ама кво да се прави ще стискам зъби и тва е...а и нищо не казахте за кръвта ми във влагалището и?

Coccolino
06-21-2007, 10:30
И аз веднъж след едно пянско духане от страна на жена ми...леко се контузих... :D Поддържай си хигиената...само не прави около 3-4 дена секс и ще се оправиш. А когато почнеш със секса...да влиза плавно и леко отначало ...даже ако трябва 1во възбуди мн мн мн добре приятелката си....
И ако все пак нещо се влошава...отивай на лекар да не станеш евнух :-D

shizzle
06-21-2007, 10:36
хахяха :) мерси за отговорите :) ще карам така засега и ще чакам да ми мине и ще го пазя пък ако не зараства бързо, ще се ходи на лекар, че на море ще ходя след месец...грехота е да съм с болна патка :smt005 айде пак ще пиша ако има развитие :)

На море ще ми ходи ;) Ти не си мисли, че черноморките са лесни, те не се впечатляват лесно. Ама айде успех!

air_wisp
06-21-2007, 10:43
бе малките "скейтърки" лесно се впечатляват :D ама аз ще съм с приятелката си така че... O:)

Gorilla
06-21-2007, 12:13
ПИЧ ИДИ НА ЛЕКАР МОИ ФРЕНД ТАКА ПИЯНСКА ВЕЧЕР В АНУСА И СИ СКЪСА ЦИПАТА ХАХАХАХАХ ОЩИ ГО БАЗИКАМ,ТА ДНАЧИ ИДИ НА ЛЕКАР ТОИ ЩЕ ТИ ДАДЕ НАТРИЕВ НЕЩО СИ ТОМ ЗАБРАВИХ ДА ГО ТОПВАШ В НЕГО И ЩЕ ТИ МИНЕ НО МАЛКО ВРЕМЕ БЕЗ СЕКС И ПОСЛЕ ЩЕ ВЛИЗАШ БАВНО НО СЛАВНО :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ДА НЕ СТАНЕ ПАК БЕЛЯТА

06-21-2007, 16:37
и в крайна сметка днес правих секс...нищо не ми стана...малко ме боля, но все още ми е цял :) ся почивка и чакане и така :)

air_wisp
06-21-2007, 16:38
и пак забравих да се логна...та да кажа открих един начин и не ме болеше толкова ;) нали съм майстор :wink:

fire_magic
06-21-2007, 17:00
Не искам да бъда лош пример, ама карай спокойно. Ако човекът беше толкова изнежено същество, отдавна да сме измрели всичките. Пази на чисто, поспри секса и чекиите.. И аз съм имал болезнени моменти, ама пък не обичам да тичкам при чичко доктор.

А! Кажи на приятелката си да го цунка и ще ти мине! :lol: :lol: :lol:
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

06-21-2007, 17:29
На колко години си????

06-21-2007, 17:39
мали ужас ... съчувствам ти .... :(


:-D :-D "ujas"...голямата работа.

тази т.нр "кожи4ка" в еволюционното минало на мъжете вероятно е играла същата роля като девствената ципа при жените. Само 4е с времето
са се наложили гените на екземпляри с по-жилава кожа. Същото се наблюдава в наши дни и при моми4етата - с всяко следващо поколение %-та на жените, които не кървят при първия полов акт се увели4ава.. след няколко хиляди години сигурно ще има теми по форумите "помош, цепна ми се кожи4ката на шундата"
:smt005 :smt005 :smt005
ще ти мине бе брат ми, помисли си какво изпитват турците и евреите , като им изрязват целия перпуциум, по правило без упойка и на около 9-10 годишна възраст.

06-22-2007, 07:18
Hora,ima li jelaeshi da me ebat???

06-22-2007, 07:19
мали ужас ... съчувствам ти .... :(


:-D :-D "ujas"...голямата работа.

тази т.нр "кожи4ка" в еволюционното минало на мъжете вероятно е играла същата роля като девствената ципа при жените. Само 4е с времето
са се наложили гените на екземпляри с по-жилава кожа. Същото се наблюдава в наши дни и при моми4етата - с всяко следващо поколение %-та на жените, които не кървят при първия полов акт се увели4ава.. след няколко хиляди години сигурно ще има теми по форумите "помош, цепна ми се кожи4ката на шундата"
:smt005 :smt005 :smt005
ще ти мине бе брат ми, помисли си какво изпитват турците и евреите , като им изрязват целия перпуциум, по правило без упойка и на около 9-10 годишна възраст.
]
Az pak ne im sa4ustvam izobsho

shizzle
06-22-2007, 07:59
Каква еволюция, брате, какви пет лева. За да има еволюция, трябва да има подбор, а всички - с жилажа и не толкова ципа/кожичка дават еднакво многобройно поколение. Забрави еволюцията, за човечеството единственият начин е генно инженерство.

А Шизовата мечта е още по-неосъществима ;)

krasivata_luvica
06-22-2007, 08:51
промий го със спирт :lol: :wink:

krasivata_luvica
06-22-2007, 08:54
сложи му лепенка ще мине :wink: :-D :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt016

&ILoveU2
06-22-2007, 08:56
дай още едно тъпо предложение няма да се учудя #-o

air_wisp
06-22-2007, 10:22
На 17 съм...даеа не минава ама кво да прая...ще го чакам пък