PDA

View Full Version : Често мастурбиране



nqmazna4enie
06-21-2007, 12:31
Hello... искам да питам дали ако мастурбирам често, може си увредя ерекцията или нещо друго ?! :-k Благодаря и извинете за тъпия отговор! =;

06-21-2007, 12:34
Hello... искам да питам дали ако мастурбирам често, може си увредя ерекцията или нещо друго ?! :-k Благодаря и извинете за тъпия отговор! =;

П.С - Момче съм

deem(unregistered)
06-21-2007, 13:23
Не претендирам,че съм прав, но все пак... За мен мастурбирането е противоприроден акт, който може да доведе до неприятни и нежелателни последствия. Накратко според мен има опасност от изкривяване на емоционалното възприятие.За съжаление следват и физиологични изменения когато има пробив там.
Все пак на тази земя има 2 пола. Съветвам те да избереш човешкото, защото нищо противоприродно не остава незабелязано и ненаказано.

06-22-2007, 20:39
ami az li4no mislq 4e ne ama ne sam sigorna sori 8-[

Zealot
06-23-2007, 07:04
Не претендирам,че съм прав, но все пак... За мен мастурбирането е противоприроден акт, който може да доведе до неприятни и нежелателни последствия. Накратко според мен има опасност от изкривяване на емоционалното възприятие.За съжаление следват и физиологични изменения когато има пробив там.
Все пак на тази земя има 2 пола. Съветвам те да избереш човешкото, защото нищо противоприродно не остава незабелязано и ненаказано.
това вече беше върхът на идиотщината,мастурбиранет е нормален процес при човекоподобните (хора,маймуни ако си забелязвал/а),всички нормални хора го правят.Повече не мога да кажа по въпроса.

deem(unregistered)
06-23-2007, 10:43
Това е просто истината.

deem registered
06-23-2007, 10:53
И не е добре да тласкаш братята си към пртивоестественото, нито за теб нито за тях.
Нека да се държим човешки и да уважаваме другия пол за да ни е добре и да живеем дълго и щастливо.

DrSmurph
06-23-2007, 11:02
Kakvo oznachava chesto i na kolko godini si?

Zealot
06-23-2007, 13:01
И не е добре да тласкаш братята си към пртивоестественото, нито за теб нито за тях.
Нека да се държим човешки и да уважаваме другия пол за да ни е добре и да живеем дълго и щастливо.

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=45705 тези хора тук са на различно мнение от твоето.Явно ти имаш някакви психични отклонения и явно си А сексуал/ен/на.Съжелявам те за твоето положение,но всяко стадо си има черна овца.

По темата : Мисля че няма да имаш проблеми.Е зависи колко често го правиш дневно,е разбира се че ако го правиш по 10 пъти на ден може и да ти стане нещо.

06-26-2007, 19:18
Аз па си лъскам по 2 пъти на ден, и ми лапат по 1 път на ден, надявам се нищо да ми няма??

belerofone
06-27-2007, 07:25
Ot tova 4e ima6 erekciq razbrahme 4e si momche....
Otgovora e NE...ne moje6 da si uvredi6 erekciqta....Tova koeto moje da se slu4i e organizma ti da se izto6ti i kogato ima6 jelanie prosto organizma ti da ne e v sastoqnie.....tova oba4e dale4 ne e uvredenost na kakvoto i da bilo....prosto otvetna reakciq na tqloto.....Spox..

Aide vs nai i priqtno izkarvane....

sexboy95
05-11-2011, 18:31
Здравейте аз имам същия въпрос. Аз мастурбирам всеки ден по един два пъти. Та въпроса ми е като го правя всеки ден вредно ли е. Просто ми е станало като навик и ми се прави. Вие колко често го правите. Благодаря предварително.

GLaDOS
05-11-2011, 19:41
Здравейте аз имам същия въпрос. Аз мастурбирам всеки ден по един два пъти. Та въпроса ми е като го правя всеки ден вредно ли е. Просто ми е станало като навик и ми се прави. Вие колко често го правите. Благодаря предварително.

Ами чувал съм че се ослепява ,копеле!
Аз съм с 2 диоптъра очила . Внимавай .

StolenBliss
05-11-2011, 20:13
^Абе ти да не си тоя гладос -> http://www.youtube.com/watch?v=Zdg-KIfZUls

:D

iv4oiv
05-11-2011, 22:14
Аз пък лъскам по 5-6 пъти всеки ден. Ако вечерта ще съм с мацка само 1-2 пъти сутрин за събуждане обаче след секса още 1 път и на следващия ден - може и 8-10 да си ударя. Ако и на дугия ден ще има секс се ограничавам с 3-4 предиобед и следобеда се пазя.
Ебането е за престиж. Чекията оформя харктера. Както беше казал един мъдър човек.
За да имаш много полова мощ трябва силна храна богата на протеини. И по 2-3 шоколада. Иначе за 1 чекия нямаш сила а да не говорим да чукаш. Стигаш до виагра.

Ronaldo7
05-12-2011, 19:04
Ха, благодаря много на Ивчо за изчерпателното мнение. Аз също май прекалявам с това нещо, но то като няма и половинка в момента, така се получава :( По принцип ако си намерите гадже, моят съвет е да намалите или спрете мастурбирането, тъй като поне при мен нямаше добър ефект, ако ги смесваш. Но при всеки си е различно все пак.