PDA

View Full Version : emm..prosto mi pisna ve4e



sladi4ka_qni4ka
06-21-2007, 14:23
Za razlika ot pov4eti koito puskat podobni temi az si vleznah v profila.....Prosot iskam da si izkaja bolkata..ako moga taka da se izrazq.
Minaloto lqto edno mom4e ot moq grad mn mi haresa...no ni6to pove4e,dokato ne mu namerih profila v sladur.com i togava mi pisah i taka vzehme da si pi6em da se baizkame i zaribqvame.Ne mu bqh bezrazli4na(pone taka si misleh) dokato ne mu napisah 4e mi haresva i toi me mahna ot skypeto si ..... neznam kakvo mu stana,no pustupi mn gadno.Posle se opitvah po vsqkakuv na4in da si vyrna negovoto priqtelstvo no ne uspqh i dosega sum skarana s nego... E prejalih go za okolo4-5 meseca.... I na skoro prosot sre6nah edno mom4e ,koeto ne mi be6e pravilo vpe4atlenie predi ii to mn mi haresa... i taka bqh na diskoteka kogato go vidqh za purvi put a ve4erta v 4ata slu4aino to se vklu4i bez da znae koq sum ii t.n. i zapo4nahme da si pi6em vseki den.Spored men stanahme mn blizki s nego i se bazikahm eza vsqko ne6to...abe be6e ni mn priqtno...no edna ve4er v skypeto si topi be6e napisal ne6to na profila i na mene mi stana tvurde sme6no ot tovo ii vzeh da mu se smeq..i toi se ubidi stra6no ii sprq da mi govori.Znam 4e az bqh vinovna no mu se izvinih hilqda puti..sgre6ih i mn mi se iska da vyrna vremeto nazad.KAzah mu 4e prosot ne moga bez nego imah go akto za mn dobur priqtel ..a toi otg 4e 6te go prejiveq vse nqkak.... ii az se primirih sus vsi4ko tova.A tolkova mom4eta mi predlagaha i az im otkazvah po prostata pri4ina 4e mn mi haresaha teq dve mom4eto ... noo vse taka se slu4va.
Za6to???

johnnyknoxville
06-21-2007, 14:25
i kakwi sa teq momcheta s toq harakter i s detskite nomera?
na kolko sa godini mi e interesno?zashtoto inatite surditite momcheta s detskite glyposti weche ne sa na moda:?

sladi4ka_qni4ka
06-21-2007, 14:28
amii na po 16 godini sa ..Ediniqt e kozirog golqm inat e a az sum ribi prosot Kozirog i Ribi ne se razbirat .... drygiq su6to e na 16 no neznam za6to postupi i toi taka .pisna mi

sladi4ka_qni4ka
06-21-2007, 15:18
mersi mnogo na vis4ki..vmesto da pomognete vii obvinqvate mene

06-21-2007, 15:30
emii ostai nqkoi mom4eta sa idioti prosto si nameri nqkoi dryg

06-21-2007, 15:30
Ако ти беше момче, а те момичета това за нормално ли щеше да се приема тяхното държание? Защо?

key_of_hell
06-21-2007, 15:36
ne izvinqvai nqmah predvid 4e zaslujava6 po grubi dumi, a 4e tezi sa mnogo grubi!
A za problema ti: Izqsni si purvo za kakvo to4no te e qd pove4e, za tezi dve mom4eta ili za tezina koito si otkazala?
I vse pak nedei da bude6 tolkova prqma, opitvai se da podhojda6 po meko!Az imah edin priqtel koito iska6e da ima ne6to pove4e mejdu nas, opitah po vsevuzmojni na4ini da go razkaram, kazvah mu 4e mi e samo priqtel, 4e mi e kato brat, dori stignah do tam 4e mu kazah 4e me e gnus ot nego i pak me presledva6e, edin den re6ih na vsqka cena da go razkaram i kato mi se obadi s porednoto "Kak si macka"(koeto mn me drazni) kazah samo "obi4am te" zatvori mi telefona i ne se obadi pove4e!Horata lesno se pla6at bih kazala!

johnnyknoxville
06-21-2007, 15:54
nameri si nqkoi,koito shte se durji kato wuzrasten kogato trqbwa

Leksi23
06-21-2007, 17:34
nameri si nqkoi,koito shte se durji kato wuzrasten kogato trqbwa
мхм...То като дойде не пита нали знаете. човек не може да избира кого да хареса и кого не(всъщност си го избира,но неможе да знае какъв е). И аз те съвевам да си намериш някой, който да се държи нормално, за възраста си, а не като детенце от детската градина 2-ра група. :wink:

sladi4ka_qni4ka
06-25-2007, 16:48
emm mersi na vsi4ki koito ste pisali i ste mi dali suveti.... :-)

Presley
06-25-2007, 16:52
amii na po 16 godini sa ..Ediniqt e kozirog golqm inat e a az sum ribi prosot Kozirog i Ribi ne se razbirat .... drygiq su6to e na 16 no neznam za6to postupi i toi taka .pisna mi

Раэбират се! :-D

sladi4ka_qni4ka
06-25-2007, 16:59
mm ne koziroga e golqm inat a ribite sa spokoini tihi4ki dobri xaxa

koalka
06-25-2007, 17:06
Остави зодиите, не са важни.Първото момче-още ли не си го прежалила?Вие не се познавате, голяма работа, че те е махнал от скайпа си, забрави го.
А второто-как може за един профил да ти се разсърди и да ти каже, че ще го преживееш.Тъпо е, не си струва.

sladi4ka_qni4ka
06-25-2007, 17:09
AM vsu6nost se poznavah i s purvoto.... no ve4e go prejivqh.No sega tfa vtoroto prosto neznam..sre6ta me se s nego mn 4esto za po nqkolko minuti sedm zaedno v edna kompaniq..... noo ni6ty prosto se pravi na mnogo vajne pred men

lovers
06-26-2007, 10:27
Ama napravo sa si detski nomera...Tez momcheta 14 imat li we?Gledai sega,ako te ne sa malki i ne go davat detskata,vinata si e izcqlo v teb.Za purvoto momche ne e bilo redno da mu kazvash che go haresvash...Vsqko momche shte se otdrupne tui kato veche e razbral che go haresvash i ne si mu interesna!A vtoroto izglejda ne si imala mqrka sus smeha.Toi go e priel kato podigravka!Vnimavai za napred da ne povtarqsh greshkite si.Pone sega sa ti za pouka! [-X

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 11:28
Emii i taka da e ,naisitna moje da go e priel kato podigrafka ama mu se izvinih a toi mi se pravi na golqmata rabota