PDA

View Full Version : Imam li osnovaniq da se pritesnqvam!?



Sexy kAkIcHkA :D
06-21-2007, 14:42
Na 14 sum i iskam tatoosS nA korema ... mn iskamm .. edvam nakarah maika tq dade ... oba4e imam edin problem i iskam da razbera dalii imam osnovaniq da sa pritesnqvam! ? Znachi nali sled vreme 6e se omaja nz si ko 6e iam deca dali kat zabremeneq i tva nqma da se raz6iri (tatosa) kajete da nzam ko da praq ! molq vi ...

Jamalska
06-21-2007, 14:51
Имаш основания разбира се.Първо си още малка и изобщо тялото ти има да се развива...макар че тази област едва ли ще претършпи мн промени сега може да се деформира.
и 2.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще се разтегли когато забременееш...просто няма начин защото кожата се опъва...а като родиш ще е едно тако сбръчкано и трябва много да се измъчиш за да го стегнеш...
Мен лично това сериозно ме спира....а иначе около пъпа или под гърдите е мн яка оферта:)
Бтв вече има таква темааа..търси

sexy kakichka :D
06-21-2007, 14:55
aha dobre mersi mnogo ... em okolo pupa vpro4em e dobro predlojenie ... okolo gardite sa6to nqma lo6y ... a i ne sum malka za tatoos ko otlkoz :D mersi mnogo otnovo :)

mid_get
06-21-2007, 15:00
Не съм много сигурна и не искам да давам некомпетентно мнение, затова дълго се чудих дали да пиша по темата... :-k
Но все пак, моето обяснение е следното: представи си една възрастна жена (или мъж, няма значение :wink: , но като казвам възрастен/наааа....има няма 70 г. примерно )... е, не знам дали си виждала как изглежда един татус на тяхото тяло... В смисъл, при тях се губи еластичността на кожата и определено татуу-то не е мн мн хубаво... А в твоя случай, конкретно на твоя въпрос за раждането, ами...напълно логично е да се уголеми до известна степен, защото кожата на корема по принцип се опъва по време на бременността, няма как ;-) Но след това...не знам :oops:
Съжалявам, стана много объркано и едва ли си разбрала точно какво исках да кажа, ама.... (то и аз мн мн не се разбирам :roll: :smt005 )
П.П Хайде, успехчета и ако все пак си направиш татус-а, постни някоя снимчица :smt006

sexy kakata we :D
06-21-2007, 15:05
mdam taka zna4i razbrah te ... ili pone taka si mislq znam 4e stoi mnogo grozno na vazrasten 4ovek vijdala sum no golqm zor imam da si napraq taty am znae6 li (ili nqkoi druk ako znae) nqkfi tatoosi primerno za mesec dva godinaa ili n6 takova ... ako znate pi6etepo temata molq vi

Jamalska
06-21-2007, 15:14
ами поразрови се из търсачката има някакви теми за татуси с къна..или такива дет се правят на морето...

kakataaaa :D
06-21-2007, 15:17
ok mersi otnovo :D

06-21-2007, 19:30
i az mislq 4e sled vreme kato zabremenee6 i v posledstvie rodi6 6te se sysipe zatova ako naistina tolkoz mn iska6 npravi si q na gyrba pr nisko mnoo qko sedi

SweetYGirL93
06-22-2007, 08:35
По-добре почакай да ти се развие организма, защото с годините той се изменя и кожата се разтяга, ще се разшири и ще се съсипе без значение къде ще си направиш, а коремчето ти ще претърпи доста промени затова недей да бързаш нищо няма да изгубиш, ако почакаш.И все пак решението си е твое :wink:

vampire girl
07-03-2007, 11:08
ако си направиш татоо по рано от 18 г. става по голяма,а и иначе да я направиш пак след години стажа по голяма нз що става така