PDA

View Full Version : Поредната тъпа история



06-21-2007, 18:12
Историята естествено започва с едно момче. познаване се от много време. преди бяхме в един клас. в началото, когато го видях за първи път, помислих че ще е един от хората, за които никога няма да ми пука. че ще си бъдем 2 години един клас, като ще разменим 2-3 думи общо и после ще се разделим, без някога да си спомним един за друг. да де ама великия ми план се пропука. в края на 6 клас нещата се стекоха така, 4е нямаше как да не почнем да си говорим и тогава разбрах че няма защо толкова да се плаша от него, че е нормален човек, не по-различен от мен. следващата учебна година станахме дори приятели. в началото тои си падаше по една тъпанарка, аз също си мислех за друг човек. нямаше нищо между нас, но никои не вярва6е в това. всички си мислеха че имаме тайна връзка и какви ли още не неща. оная много го обичаше, а и ми се жодеше една от най-добрите фр. като слъшаше тези неща постепенно ме намрази супер мн, но това честно казано въобще не ме интересува. той се отнесе по мн гаден начин с нея. тя беше готова на вс за него, а той я изхвърли като ненужен боклук. аз присъствах на тази сцена, но вместо да си извадя поука, да разбера как ще свърша и аз, започнах да го харесвам. не съм спирала да го харесвам до сега, година по-късно. дори мисля че го обичам. а той се тонесе с мен още по-лошо. цяла година отношенията ни бяха приливи и отливи, аз жинаги бях готова да отида при него, когато поиска да поговорим и зарязвах жс, щом ме повика6е. след априлската ваканция започа прилив. вс му фр ми казваха 4е ме харесва, а и си личеше. и аз му повярвах за вс. и исках само да тръгнем. толкова ли е много. бях готова на вс. но той се подигра с мен. прецака ме по наи-гадния и отвратителен начин. изложи ме пред вс. когато разбрах за това, си помислих"край. вече не съществува за мен". но тои дойде да говорим. извини се. каза 4е ме обича. не му вярвам. но би било хубаво да е истина. сега се обажда мн по-често от преди. кани ме да излизаме, казва 4е ме обича, че ме може без мен. не съм толкова глупава че да вярвам, но защо го прави. ако не ме харесва, защо ме лъже. ако ме харесва, защо ме унижи. лошоте аз продължавам да го обичам и има риск пак да му се вържа. 10х че прочетохте това

kPuCkA
06-21-2007, 18:33
Ох..кратко бе хора,кратко.Кой ще си играе да го чете тоя роман ся? :)

sorceress
06-21-2007, 18:53
Аз го прочетох цялото :D :D и чесно казано не виждам какъв е проблема. Ти не му вярваш следователно теглиш 1 благословия на цялата му рода и не се занимаваш повече

k0tencet0
06-21-2007, 19:09
Ами, опитай всичко, само и само да го забравиш. Ако трябва си хвани си гадже... или к'фото и да е. И когато го забравиш, накарай го да направи нещо, с което ще разбереш чувствствата му. Например: Отиват на село/море. Кажи му, че искаш на сяка цена да си с него. Ако направи 'сичко възможно, покани те и ти да дойдеш или просто си личи, че ще направи 'сичко възможно, за да изпълни желанието ти - начи изпитва чувства към теб. И като се убедиш, че те харесва/обича му вържи тенекия или направи подобно на това, което той ти е направил. И да не можеш да го забравиш - пак опитай това. Ако, след "теникията" още не те мрази, а точно братното и ти изпитваш чуватва към него - съберете се. :mrgreen: Може и да не му връзваш "теникиея" ако си сигурна в чувствата му.
Дано съм била полезна. :wink:
П.П.: Темата не е тъпа!

gazarka
06-21-2007, 21:44
takiva maje nai mrazq-prosto go precakai i ti(kato go otreje6)

BAYO
06-21-2007, 22:31
Да бе и аз го четох и не можах да фана проблема ?! Явно или ти се занимава с него или просто искаш да си извадиш трънче от окото. Ма нали знаеш, че то след време само пада. За туй те съветвам да му теглиш една и просто си продължаваш напред. За кфо тря да разтягаш локуми ... :-s