PDA

View Full Version : kakvo oznachava tova?pisna mi da si vnushavam



tv0eto_aNgel4e
06-21-2007, 18:53
Nakratko imah priqtel za nqkolko meseca.Obiknah go mnogo i to4no kogato ne mojeh da si predstavq kakav shte e jivota mi bez nego skysahme. :smt010 Veche poveche ot mesec sme razdeleni.Kato se vidim nqkyde ne se pozdravqvame. :cry: Vse se kanq da mu kaja edno zdravei,no ne moga.Mnogo mi e trudno.Adski trudno go prejivqvam.
Naposledyk bqh po4nala da svikvam s tova,4e nego go nqma do men(okaza se 4e samo taka si mislq) i taka do dnes.Vidqh go.Mina pokrai men s nqkakvi priqteli.Az bqh pri edna priqtelka,no tq govoreshe s nqkakvi i bqh nastrani.Kogato toi minavashe pred men ne me pogledna dori.I veche kogato prodalji i beshe s gryb kym men az go gledah nqkak si usmihnato.I kakvo stana?Ami toi se obyrna i pogledna pravo v men. :cry: Leleee i az taka se shashnah.Sigurna sam 4e se obyrna za da me pogledne,no zashto? :smt010 Vsi4ko stana mn byrzo...vidq 4e go gledam,no i toi me pogledna.Znam 4e edin pogled ne moje da zna4i nishto i sigurno v moq slu4ai e taka....no ne moga da si obesnq zashto kogato ve4e beshe zaminal napred se obyrna i pogledna pravo v men?Zashto kogato bolkata mi beshe uj namalqla otnovo trqbva da po4vam otna4alo da si povtarqm da go zabravq? :smt013 Neznam...veroqtno ne mojete da mi pomognete i za vas tova e porednata tema i situaciq,v koqto trqbva prosto da dadete savet.Za men obache e mnogo poveche... :smt010

Bubitoo
06-21-2007, 19:08
mhmh mi sigurno ti e mn gadno tai sq..mi na4i spored mene tfa 4e se e obyrnal i 4e e poglednal to4no f tebe zna4i ne6to ama vse pak si e samo 1 pogled!!! ni6to pove4e!!! spored mene si e po dobre da si go izbie6 pak ot glavata,za6toto mislq 4e toi nqma da napravi sledva6ta kra4ka,a ti 6te prodyljava6 da se samoizmy4va6 taiii 4e macka uspeh4e v zabravqneto! ;-)

06-21-2007, 19:11
Добре,но защо сте скъсали?Т'ва е важно!ииии...може и той да чувства липса в себе си!Почнете пак да се сприятелявате и така...Виж,там говори с някои негови приятели,ако има вазможност и така...Чакаме инфо!!!УСПЕХ!!!

Sladkata_Nansi
06-21-2007, 19:18
Mi nali znae6-kogato niakoi jelae ne6to mn silno i zapo4va da tarsi pri4ini otkade li ne,4e ima 6ansoce i taka natatak.Moje i v tvoia slu4ai da e taka,znam li.Prosto za6toto mn go obi4a6 i sega edin pogled da ti se vijda edva li ne,4e i toi ima nudja ot teb-moje pak i da e taka.Nikoi ne moje da znae tova,osven...toi samia.

tv0eto_aNgel4e
06-21-2007, 19:18
Добре,но защо сте скъсали?Т'ва е важно!ииии...може и той да чувства липса в себе си!Почнете пак да се сприятелявате и така...Виж,там говори с някои негови приятели,ако има вазможност и така...Чакаме инфо!!!УСПЕХ!!!Off tolkova mi e obyrkano i gadno,4e zabravih da spomena za na4ina na kysaneto....Ami beshe ujasno.Ot na4ina,po koito se razdelihme mi stana qsno,4e s nego nqma da bydem zaedno.To4no zatova se za4udih...kolko pati go podminavah prez toq mesec i ne me pogledna.A sega beshe s gryb i se obyrna i pogledna pravo v men :shock: Izumih se :smt010 I razbira se sega mi e super kofti.

yourfantasy_f
06-21-2007, 19:47
pak ne spomena kak ste skusali...ot "beshe ujasno" ne razbiram situaciata

tv0eto_aNgel4e
06-21-2007, 19:52
pak ne spomena kak ste skusali...ot "beshe ujasno" ne razbiram situaciataAmi uj mn se obichahme,no poslednite 2-3 sedmici toi imashe seriozni problemi i se vijdahme rqdko.Nqkak si promeni se,stana bezrazli4en.Po4nahme da se karame za mn neshta i nakraq az mu kazah kakvoto mi e na dushata.Li4e6e si 4e mi beshe gadno,no na nego ne mu li4e6e nikak,vapreki 4e kazvashe drugo.Izobshto razdqlata ni ne beshe prosto razgovor,a edin palen skandal.

S_L_A_D_U_R_K_A
06-21-2007, 20:31
Ох милата нз как да ти помогна, но ако съдя от действията му, той го е срам да те погледне в очите или се надува нз, ама си му интересна за нещо щом се е обърнал! Според мен работата няма да е бъде, но немога да бъда гадателка, все пак пробвай да говориш с него нищо не губиш! Ако се направи на идиот се опитай да забравиш за него :D