PDA

View Full Version : Любов от разтояние



perky_girl
06-21-2007, 19:47
Какво мислите за любовта от разстояние?Според вас такава връзка има ли бъдеще...? Имам в предвид единият от парньорите да учи / работи в друг град/държава и да си идва само през ваканциите/отпуските ...?
Споделете мнението си по тази тема... :wink:

A_JoLiE
06-21-2007, 19:50
Mi ... ne bih iskala takava vrazka ama kato se LoFkAt horata ... Nema lo6o :)

yourfantasy_f
06-21-2007, 19:53
emi ot edna strana ne e hubavo [-( zaradi izneverite puk i zatova 4e moje dvamata da nqmat vuzmojnost da se svurjat edin s drug no ot druga stana e kato normalnite vruzki - prosto se vijdat po-rqdko az daje imam edni poznati pri koito momi4eto e ot bg a mom4eto jivee v angliq no si idva prez nqkolko meseca i mn se obi4kat \:D/ i revnuvat (ne si izneverqvat) koito obi4a si obi4a O:)

sexy_for_you
06-21-2007, 20:01
по принцип за любовта няма граници.аз не вярвам в "далеч от очите,далеч от сърцето"ако любовта е твърде силна,би могла да преодолее разстоянията.

S_L_A_D_U_R_K_A
06-21-2007, 20:06
Много е кофти, при мен в момента е така, аз в БГ, а приятела ми работи в др държава и чак след 2-3 месеца ще се върне! Чуваме се от време на време, ама е много мъчително+ незнаеш къде е, дали те е забравил и така !

led_i_ogyn
06-21-2007, 21:11
Mi ... ne bih iskala takava vrazka ama kato se LoFkAt horata ... Nema lo6o :) Точно...

Котарана
06-21-2007, 21:22
Любов и разстояние хич не ми се връзва.Не смятам, че такава връзка има бъдеще просто не ми се връзва особенно ако любимият ти е много далече.Не бих имала такава връзка.

MoHuTo
06-21-2007, 21:29
Ами не виждам нищо лошо, стига хората да се обичат. :wink:

FiRe_LaDy
06-21-2007, 21:34
Imala sym takava vryzka iii ne mislq,che takiva vryzki imat bydeshte,no shtom se obichate .... az lichno predpochitam nqkoi koito shte e vinagi,kogato imam nujda do men.

gazarka
06-21-2007, 21:37
az v mometa imam takava vrazka,toi e v garciq.ne moga da kaja 4e 4ak go obi4am,no otkakto zamina razbrah kakvo e za men:(i mi e mnogo trudno bez nego,4uvame se pi6em si i nqmam tarpenie da si go vidq-a tova 6te stane sled 2meseca i polovina

BAYO
06-21-2007, 22:35
Какво мислите за любовта от разстояние?Според вас такава връзка има ли бъдеще...?

Хах, такъв филм неа ве. Тфа си е моя реплика и си държа на нея до гроб :

Както и да започне една връзка, както и да се развива, свършва винаги по един и същи начин, тфа е номера.

06-22-2007, 05:41
има, има... 7 години вече :-D
и става все по-хубаво :smt007
зависи от хората, дали наистина и доколко се Обичат..
и по -"невъзможни" неща има на тоя свят,
има една книга "Любов по време на холера" от Г.Г. Маркес..
"невъзможно"-то за един е неизбежно за друг.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-22-2007, 05:43
imala sum takava vruzka no takiva vruzki nqmat budeshte spored men... do vreme e kolkoto i da se obi4ate edin den cqlata taq rabota s razstoqnieto pisva :smt017 :smt011

koalka
06-22-2007, 05:45
Не съм имала такава връзка, но определено трябва да има много силни чувства и желание да се продължи такъв тип връзка, защото сигурно е много трудно.

06-22-2007, 06:08
ИСТИНСКИТЕ увства за такава връзка са задължителна предпоставка.

Но НЕ е "много трудно" поне за нас ВСИ4КО ДРУГО Е ПО-ТРУДНО.
(знаем щот сме пробвали... знаеш ли колко е трудно да сънуваш един 4овек , а да се събуждаш до друг? много е трудно, по трудно отколкото да се събуждаш сам и да пишеш писма половин година)

и двамата пробвахме с други и никак даже не се полу4и, затова, след като се убедихме, 4е колкото и да търсим, по-добър партньор в живота си няма да намерим си простихме вси4ки изневери и раздели и си се "събрахме" (по то4но ве4е с никой друг не се събираме)
може да зву4и странно или трудно или налудни4ево, погледнато отстрани,
но за нас е единствения възможен на4ин да бъдем щастливи в този Живот..
ЗАЩОТО в Истинската Любов с е съмняват само тези, които не са я намирали, а тези , които са я намирали, ОСЪЗНАВАТ факта, 4е Любовта им Е истинска, едва след като си помислят 4е са я изгубили.

NorenRed
06-22-2007, 15:03
Не мисля, че любовта от растояние би могла да има някакво бъдеще. Е, все пак винаги има и изключения.

S_L_A_D_U_R_K_A
06-22-2007, 15:42
az v mometa imam takava vrazka,toi e v garciq.ne moga da kaja 4e 4ak go obi4am,no otkakto zamina razbrah kakvo e za men:(i mi e mnogo trudno bez nego,4uvame se pi6em si i nqmam tarpenie da si go vidq-a tova 6te stane sled 2meseca i polovina
Абсолютно същия случай да не говорим за същият човек :lol:

чаровниче
06-22-2007, 17:40
ами при мен не е точно така -да се виждаме сямо ваканцийите, но сме от различни градове и ето сега ужким ходихме а пък- всъщност не ми пише та камо ли да ми презвънява. и Вече ми омръзна направо ... така де не мисля че е много възможно да имаш такава връзка !!!

:arrow: това си е лично мое собствено мнение

Dilian4enceto
06-22-2007, 17:49
Моята връзка е такава и мисля,че така е много по-яко!Виждаме се всяка събота и неделя ходим си на гости в градовете си!Като не се виждаме 5 дни и на следващия ден не можем да се нарадваме един на друг,а и така няма да си омръзнем бързо!Много се ловкаме и си имаме доверие един на друг! :D

PerfectStrang3r
06-22-2007, 18:35
Еми не знам може би не може. На мен след не много дълго време, може и да ми се наложи ии не знам какво би станало. Иска ми се да може. Но трябват много силни чувства за такава връзка.

06-22-2007, 18:41
И какво, че няма да се виждаме по няколко месеца? Да не искате да кажете че бихте изпуснали любовта на живота си само заради това? Аз не бих!!!

Soy_tu_mujer
06-22-2007, 19:30
Emi.. moje da, obache nqma golqmo badeshte taq vruzka. Ne bih zapo4nala podobna vruzka.

key_of_hell
06-22-2007, 19:57
za da se hvana na takava vruzka predvaritelno proverqvam dali i na dvamata ni e qsno 4e tova e ne6to koeto 1-vo trudno bi imalo bude6te i n 2-ro ne predpolaga vqrnost!