PDA

View Full Version : Как можем да разберем...



06-21-2007, 20:56
Момичета, Можете ли да разберете, дали едно момче ви харесва или не? и как разбирате?
А момчета и вие разкажете как показвате чувствата си?

w0sh
06-21-2007, 21:02
Ем зависи от хората. Аз лично ставам много нахален. Другите изведнъж стават мн "забавни" и свежи. Трети гледат да те отбягват щото ги е срам ае свят голям - хора сякакви

AnGeL`BaBy
06-21-2007, 21:02
еми как...държи се мило пражи ти комплименти...такива разни жестове.то си се подразбира

BAYO
06-21-2007, 22:43
Насочва си цялата енергия и цялото внимание иии ... напрао ти вдига мерника. Забулва те с комплименти, покани, изненадки .. зависи от човека , зависи според ситуацията.

cherinka
06-22-2007, 03:47
Или ми казва, или понякога се досещам и от тук, оттам, го питам леееко директно и ми отговаря, иначе до сега не знам някой да ме е харесвал и да не съм забелязала.
Имам очи за всичко и на всякъде. :-D
Както каза Байо -
Насочва си цялата енергия и цялото внимание иии ... напрао ти вдига мерника. Забулва те с комплименти, покани, изненадки .. зависи от човека , зависи според ситуацията.
Тука с тея "ситуации" не съм съгласна.
Дори да е някой прекалено срамежлив - личи му по говора, по звездичките в очите :-D и т.н
Нооооооо, нека не забравяме, че понякога усещаме разни знаци, които ни показват, че някое момче/момиче ни харесва, но истината е, че само сме се самозалъгвали............

Vikitooo
06-22-2007, 04:57
Проявява се ласкателство, нежният поглед, по самия разговор, по начина които говори с теб.. А бе усещат се тези неща :lol: А има и друг вариант, агресия проявена от мажкия пол. често срещано, не си го обяснявам защо :-k , тогава е наистина трудно да отгатнеш дали те харесва..

koalka
06-22-2007, 05:52
Разбира се по погледа, жестовете, примерно, ако те покани на среща и т.н.

maybelline
06-22-2007, 06:31
Ако ми плащаха,за всеки отговор на въпрос "Дали ме харесва",сега щях да пиша поста си от личния си самолет,докато прелитам над Хаваите.
Няма сигурен отговор.Всичко зависи от момчето и от момичето.Ако момичето е някоя отворена и груба 'мадама',едва ли ще разбере някога,че този или онзи я харесва.Ако пък момчето,което те харесва е много отворен тип,ще те сваля и ще досажда.Ако и двамата сте готини и свестни хора,много по-вероятно е да разбереш,ако момчето те харесва.Ще обясня последния случай,защото в другите два е повече свалка,отколкото харесване или обич.Зависи много от възрастта на момчето.Ако и двамата сте на 14-15,ще му е нужна доста смелост.Вероятно първо ще започне да прекарва доста време с теб като приятел.След време ще свикнете да ходите на различни места заедно,включително на кино и у тях.Оттук вече трябва да си вадиш изводите,ако докато е с теб те гали или гъделичка,говори ти мило и т.н.Също така ако му кажеш "харесвам онова момче",ще му стане криво и ще те отбягва известно време(не дълго - само ще наблюдава дали преследваш другия обект на любовта си и ще изчака да се увери,че не е така).
Ако момчето е по-голямо(17-18),ще иска да излизате постоянно заедно и ще те закача приятелски докато един ден не се целунете и не прескочите фазата "приятели".Ако момчето е на 20 и нагоре,ще бъде по-открито и ще те покани да излезете направо,като на това излизане може и да е първата ви целувка.
Обикновено по-големите (поради по-богатия си опит) не си мълчат дълго време и не се крият.По-малките (14-15) са по-притеснителни,защото е много вероятно досега да не са имали гадже или да не е било нищо сериозно и да не знаят как да постъпят в този случай.

LoReTo
06-22-2007, 07:44
Ах,имаше едно момче дет беше голям досадник...постоянно ми правеше комплимети и ми ровеше из косата по начин който мразя...постоянно ме дразнеше и аз се сърдех а той се след мен да ми се моли,чак на колене ми падаше...ама слава богу сичко приключи...таа имала съм и случаи в които момчетио се държи некво мн строго и се прай на голямата работа..после ми казва че ме обича...или пък един дет (като бяхме малки,то и сега саществуват тия неща) постоянно ми налиташе на бой...иии аз както винаги го прибивах от бой...щот беше мн досаден...таа сега се сетих за котките на леля ми...тоно тоя случай е такув...лелиите ми рещуиха да си саберат котките(мъжко и женско...мъжкото се казва Тни а женското Анджела) таа седяха 1 седмица...Тни постоянно спя пред вратата на стаята на Анджела,постоянно я ухажваше а тя се го биеше...като го види....вобще...имам чуството,че както е с животните така е и с хората...момчетата които са с прекалено голямо самочуствие си се държат гадно,а тези дет са с по малко самочустви си казват напрво,а тези дет са мн сдухани или дет са по свестни се държат доста мило и внимателно...то си зависи от човека,но има мн начини да се разбере то рано или късно истината излиза наяве... :}

SpOrTs_GiRl
06-22-2007, 09:08
ем незнам.. просто се усеща иии се вижда ! :-D

SaYoNaRa
06-22-2007, 11:29
Съгласен съм с maybelline :smt023

INLOVE_f
06-22-2007, 11:34
Да. Всяко момиче си има свои номера. Аз например обръщам внимание на това дали ме гледа в очите, колко често ме гледа и тн. :-D

flowerlina
06-22-2007, 14:25
Няма как да не се разбере.То се усеща.Аз в момента съм точно в началото на едно лятно флиртче :D :smt016

Th3MaN
06-22-2007, 14:37
Зависи от много неща и най-вече от човека. Но в крайна сметка всичко се разбира. Но има и това че много често когато харесваш някой ти се струва че всеки негов жест е знак че изпитва нешо към теб. А това в повечето случай не е така.

Dilian4enceto
06-22-2007, 14:56
Ами чесно казано,аз винаги разбирам кога едно момче ме харесва!Не знам идва ми отвътре и винаги разбирам.Може би е 6-то чуство,не знам как да го определя,но това 4увство до момента не ме е лъгало :D

pyx4eto
06-22-2007, 15:00
Понякога момчето се срамува да покаже чувствата си и да започне да ти прави комплименти и т.н,затова просто чака ти да се осетиш или прави някакви таини жестове като намигвания и милички усмивки....аз поне все на такива налитам,които чакат аз да почна да ги свалям,защото ги е срам... :smt005