PDA

View Full Version : А бяха други времена...



Невена
06-21-2007, 21:06
След раздялата, се появи Той. Запознахме се савсем случаино и ми се видя много добро и мило момче, но нищо повече. Една обикновена среща. Но нежния поглед, ласкателството, начина на говорене маи го издадоха..И така ми се обаждаше, виждахме се наи редовно...като че ли до мен стоеше Братчето, което винаги съм искала :oops: Винаги съм се даржала мило с него, винаги сме си помагали. И много си го обичам, като приятелче. :wink:
Вчера Ванчето ( Иван) ми сподели, че вече не можел така, иска да бадем нещо повече от приятели. Не можел вечно да крие чуствата си към мен. Саответно ме попита дали искам да бадем гаджета и точно тук е моята грешка. :smt011 Незнам какво , кое ме накара да се саглася.."Сигурна ли си"....да :smt011 Много груба грешка от моя страна... в този момент не знаех какво изпитвам кам този човек, настрахнах и то не от лubov.
Сега уж сме гаджета, толкоВа е влубен, че дори не осазнава че аз не изпитвам нищо кам него. Трябва да съм нежна , мила..да играя :smt010 Не мога да кажа така лесно както Тои" обичам те"..моите целувки са на сила, без lubov. A с предишното момче беше различно, сега не мога да казвам и да правя сащите неща.
Сега изпитвам чуство за вина. Не смея да му кажа"краи", защото знам че ще го заболи. Аз имам огромна вина за това,искам да си останем приятели, но сега не мога да намеря изход от ситуацията...

asi_basi
06-21-2007, 21:18
Ohhh mili4kata...Ami kakvo da ti kaja..naistina si v gadna situaciq daje ujasna! Naistina si napravila gre6ka, no vij, pri tova polojenie 6te go zaboli naistina ujasno mnogo ako mu kaje6 4e neiska6 da ste pove4e ot priqteli, no pak sa6to bi go zabolqlo ako ot na4aloto be6e otkazala...Demek pri vsi4ki polojeniq 6te6e i 6te go zaboli! Vij, spore dmen po-dobre mu kaji istinata i mu kaji 4e si bila obarkanna i 4e iska6 da ste si priqteli kato predi! No, pomni, 4e nikoga pove4e nqma da ste sa6tite priqteli kato predi...Tajno, no e taka, znam go ot li4en opit! :smt011 :smt012

06-21-2007, 21:22
bqh vuv absoliutno su6tata situaciq.Celuvah go i se 4udeh kakvo pravq s tozi 4ovek...No go obi4ah kato priqtel prekaleno mnogo za da mu go kaja.Prosto iz4akvah udoben moment iiii.....sega sum vliubena v negooo :) :) Pojelavam ti i s teb da stane ne6to podobno ;)

MoHuTo
06-21-2007, 21:24
Както и да постъпиш, каквото и да направиш - той ще е преебан, така че.. :::

Котарана
06-21-2007, 21:27
Първо се мисли после се действа.Сега той ще бъде още по наранен като разбере истината...

BAYO
06-21-2007, 22:37
Хаха ... не че е смешно, ма си вкарала добро дете в лошия филм за Кума Лиса и ся кфо? Колкото по-късно му кажеш и колкото по-късно разбере кфа е истината, толкова по-зле ще е. Не знам , ма неа да сте приятели от тоя момент на сетне, believe me! :wink:

alkobalko
06-22-2007, 03:54
Вината е изцяло твоя. Не е трябвало да започваш такавяа връзка без чувства. Най-добре му кажи, че не изпитваш нищо към него. Колкото по-рано му кажеш, толкова по-добре. Не си мисли, че можеш да го криеш дълго време.

cherinka
06-22-2007, 04:01
Чакайте всички бе, закъде сте се разбързали да късат.

Нали твърдиш, че ти е много добър приятел, че можеш да му имаш вярва за всичко, че държиш страшно много на него?
А случайно чувала ли си, че понякога чувствата се появяват по-късно и че всичко тръгва от един бъзик - ето така са се осъществили едни от най-сериозните връзки между двама души.

Въпрос към авторката - Защо е нужно да го сравняваш с бившия ти? Защо?!

ремисли си нещата какво те очаква с този човек и дали си способна да му дадеш всичко това, което той би могъл да ти даде, и най-важното - дали ще се чувстваш добре сред него!

Вярно е, че надали като се разделите, ще съумеете да задържите предишното си приятелство, но най-много момчето да се озлоби към теб. - ей така наще скъпи, мили, добрички момченца се превръщат в коравосърдечни типове.
Пък и той щом ти е признал какво изпитва към теб, значи на тоя етап е страшно уязвим. Изчакай малко да се уталожат нещата, и тогава си прецени дали да го скъсаш или да продължиш напред С НЕГО!.

Vikitooo
06-22-2007, 04:23
mmm Mnogo slojna situaciq si popadnala, no pone osaznavash greshkata si. Ne moga da se postavq na tvoe mqsto , no otstrani naistina izglejda mnogo trudno. Taka nare4enoto "Brat4e" ot teb , edva li ste ti bade dori i poznat sled tova, no e neizbejno. Na teb ste ti bade li priqtno ako nqkoi izpitva "sajalenie"kam teb i zaradi tova ne iska da ti kaje?! :evil: Ne e chesno sprqmo nego, kaji mu go , vapreki 4e TI gubish priqtel.