PDA

View Full Version : Kogato vidq,che me gubi - osyzna che me obicha



FiRe_LaDy
06-21-2007, 21:27
Zdraveite.Skoro ne sym spodelqla s vas problemite si,no veche mi idva v poveche i imam nujda da spodelq s poveche hora.Ta eto i kakvo stana:
S priqtelq mi hodim ot dve sedmici,no az nito go haresvam,nito nishto.Oshte ot samoto nachalo reshih da skysam s nego,no tretiq den ot akkto hodehme toi mi sa obadi,che vliza v bolnica i m istana jal.I predi nqkolk odnea izleze i sega ne moga da go tyrpq.Drazni mi dori prisystvieto mu,nervq se kogato trygne da me celuva i pregryshta pred vsichki i nasred centyra.Vseki moment iskam da mu kaja kysame,no ne moga.AKo go napravq sysipvam cqlata kompaniq,sysipvam nego.Toi e tolkvoa vluben v men,che do dnes ne vijdashe,che ne mi puka za nego.I dnes kogato se razplakah toi me popita za kakvo e.Kazah mu che e za drug .... ii vidqh kak se nasylziha ochite mu.Posle govori s moita pr i tq me pomoli da ostana s nego,zashtoto me obichal adski mnogo i go osyznal chak sega,kogato shtql da me zagubi.
Ne izdyrjam ... ne iskam poveche da byda s nego.Hem mi e gadno,zashtoto znam kakvo e obichash i da te naranqt.Hem iskam sama i toi s negovite chuvstva me zadushava ujasno mnogo.Lipsva mi svobodata,koqto sym sviknala da imam vinagi.
Kajete kakvo da pravq?Kak da postypq i da ne sgresha?Chuvstvam se ujasno,no ne iskam da razvalq kompaniqta ni i da naranq mnogo hora.Ujasno e .... ne moga poveche taka!Iskam syvettt ](*,)

MoHuTo
06-21-2007, 21:33
Миличка, сега ти го съжаляваш, а замисляла ли си се, ако той беше на твоето място дали щеше да те съжали..едва ли :smt017 Недей да продължаваш тази абсурдна връзка, не живееш заради хората, а за себе си.Ако се съобразяваш така със всеки, губиш личната си свобода.Ти не си длъжна да бъдеш с него, щом не го харесваш.Ти сама избираш живота си и щом не го харесваш, няма смисъл да продължаваш с него. :wink:

Котарана
06-21-2007, 21:42
Единственото решение късате.Не може да бъдеш с някои от съжаление...По добре всичко да прикючи сега няма време да отлагаш.

06-21-2007, 21:42
А може ли да попитам, след като не го харесваш защо изобщо сте тръгнали? :roll: ](*,) :-k

FiRe_LaDy
06-21-2007, 21:47
Emi nz i az shto trygnah s nego.Vseki pravi greshki ... i az dopusnah greshka sega,kato trygnah s nego.Ne iskam da go lyja,no kato go vijdam kolko me obicha i mi kaza,che shtql da se bori po vsqkakyv nachin za men ... ujas!Stava mi gadno,a ne trqbva.

edin na 23
06-22-2007, 07:02
Точно по този начин се създават пичове,които ви зарибяват,изчукват ви и ви захвърлят като носни кърпички.Колелото се върти :? До авторката:Мило момиче,за да постъпиш правилно,просто му кажи всичко дословно,което си написала в първия ти пост.Няма да сгрешиш

koalka
06-22-2007, 08:38
Добре бе хора...защо тръгвате с някой, когото ви е дори неприятен?От какъв зор си го направила?
Ясно, че ти е било жал, но сега просто трябва да го направиш...Все някога ще разбере, че той ти е неприятен и ще го заболи повече.Кажи му, че нямаш чувства към него и т`ва е.Ти си виновната в случая.

LaDy_DaQnA
06-22-2007, 10:39
Kakto i da postupish kakvoto i da napravish nego shte go zaboli a vinovna shte si ti.No ti nemojesh da provalqsh jivota si zaradi shtastieto na drugite

VerryBerry
06-22-2007, 11:10
ako nqma6 4uvstva-napusni go,toi bi napravil sa6toto :|

06-22-2007, 20:53
Виж най-доброто, което можеш да направиш е да го оставиш. Не си мисли, че като продължаваш да го лъжеш постъпваш правилно.Повярвай чувства се , когато половинката ти не изпитва това което ти изпитваш.... А и не пренебрегвай себе си помни, че и твоето щастие е важно. Понякога правим всичко за да сме щастливи дори и когато трябва да нараним някого. Така е устроен животът. А и все някога той ще го преживее всеки бива зарязван, но просто ти минава .....Успех !!

BAYO
06-23-2007, 01:29
Специално за такива същества си купих пушка двуцевка :smt066

Не за друго , писна ми от ламерщина. [-(

бтв. за кфо говоря така .. днеска една моя приятелка , пф , позната айде , ми се похвали, докато бяхме групата навънка , е не само на мене де .. че излизала с няк'в як пич, дет в дискотеката миналата седмица му се натресли 20 мацки и ся тя горда, че с него хой. Питам я : а ти кфо, кефиш ли му се, харесваш ли го и в отговор получих : ПФфф да не съм луда!

](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Бойййй бой бой бой :smt011

vandalz
06-23-2007, 07:48
dobre...vuprosa mi e takav...zashto sled kato e taka,sled kato ne go haresvash izobshto zashto si s nego...zamisli li se v nachaloto kakvo moje da stane...za tova hora mislete malko predi da napravite neshto,naranqvate nqkoi posle se chudete zashto stava taka...ami kak nqma da stava....ne te uprekvam...

Morphia
06-23-2007, 07:52
Казаха ти го вече - не си мо длъжна с нищо. Е, опитай се да му го обясниш, да му помогнеш да го преглътне по - леко... Но няма друг начин, така ще го нараняваш още повече. Колкото по-рано - толкова по-добре. Остави го. =/

sexylife
06-23-2007, 11:12
ZAREJI GO!!! O:)

Electric*$h{}ck
06-23-2007, 11:55
скъпа няма да стане,ако само той е влюбеният в тая връзка.колкото повече отлагаш да му кажеш,толкова повече той се привързва към теб.по-добре сложи край и не го лъжи.бтв и аз съм я правила тая грешка и аз не мога да отговоря на въпроса"защо тръгна с него тогава",но може би просто не съм била наясно с чувствата си ,успех :wink:

FiRe_LaDy
06-23-2007, 12:06
Blagodarq na vsichki.I ne se ubidih ili razsyrdih na tezi,koito kazaha,che sym vinovna ....moje bi ste pravi,no nz i az zashto trygnah s nego.Ne moga da vi otgovorq na vyprosa.Shte se opitam da pogovorq s nego i da napravq taka kakto me posyvetva nqkoi ot vas ... da go ostavq uj vremenno ... dano ne sgresha otnovo,che kato go vidq tyjen i mi stava gadno i tyjno za nego,zashtoto znam kakvo mu prichinqvam.

Iv4eTy
06-23-2007, 17:33
Най-доброто решение е да скъсате. Защото нито ти ще си щастлива с него, пък и той като знае че не го обичаш дали ще е щастлив едва ли. А ако толкова настоява да сте заедно си е чист егоизъм. Ти си личност, имаш право на свобода и право да избираш с кого да си и да не си.

alkobalko
06-23-2007, 17:41
По-добре му кажи. Не можеш винаги да го лъжеш. Колкото по-бързо се изясните, толкова по-леко ще го приеме. Ако изчакваш той ще се влюби още повече и ще го нараниш много повече. А и не можеш да си с един човек само от съжаление.

HopeLesss
06-23-2007, 18:05
Аз пък се чудя за кво ревеш, като не ти пука за него. И за какво ти е жал за него, като ти е все тая дали си с него или не си, дори ти е гадно да бъдеш с него. Разбирам да ходите много време и да се чувстваш виновна, ама това са 2 седмици, от които той през повечето време е бил в болница. Ако не искаш да го нараниш, по-добре скъсай с него колкото се може по-рано, защото колкото повече чакаш, толкова по-зле ще стане.

Leksi23
06-23-2007, 18:24
скъсайте, колкото се може по-скоро, няма да излезе нищо добро от това ако продължи [-(