PDA

View Full Version : Въпросче към вас :)



06-21-2007, 21:40
Няма ли чувствителни момчета на тоя свят бе! Кво е тва!?
Не, сериозно, навсякъде са едни и същи! Няма ли чувствително момче бе да му се невиди!

MakeMeLaugh
06-21-2007, 21:50
мм аз съм... и какво :roll:
:)

Phenomenon
06-21-2007, 21:53
Ми няма...всички сме гадни свине и тва е...

ПП:Обичам мама ! 8-[

GeGeTo
06-21-2007, 22:18
za kvo da sme 4uvstvitelni za da ni gazqt niakvi bokluci i da se vuzpolzvat ot 4uvstvitelnostta ni li????

BAYO
06-21-2007, 22:27
мм аз съм... и какво :roll:


Пиши и мене, и кфо след тфа?

jane_17
06-21-2007, 23:07
Nz ot kude e do6la taq ideq 4e grubiqnite sa mn "qki pi4ove" i "4uvstva ne trqbva da se pokazvat"
Na skoro govorih s 1, koito se opitva da se izkara to4no takuv tip. Sled kato mu kazah: "stegni se be... ti si toolkova milo mom4e"
toi otg:"q ne me obijdai... az da ne sum gei" Za6to be mamka mu...(sry za izraza) ???

jane_17
06-21-2007, 23:09
Ми няма...всички сме гадни свине и тва е...

ПП:Обичам мама ! 8-[
=D> =D> =D>

cherinka
06-22-2007, 03:33
za kvo da sme 4uvstvitelni za da ni gazqt niakvi bokluci i da se vuzpolzvat ot 4uvstvitelnostta ni li????
Просто сте изгубили част от чувствителността.
Това се получава като защитна реакция от някой лош спомен с даден човек от срещуположния пол.
Всички за чувствителни! Запомнете го! Но не всички я показват толкова много.

С много труд и усилия може да се влезе под кожата на един човек.
Всичко опира до доверие. Един човек изцяло има ли ви доверието и сигурен ли е в него - ще се разкрие пред вас.
Но, все пак, нека не забравяме, че не всяко момиче заслужава или може да си заслужи едно момче да се разкрие пред нея.
Лигава ли си - забрави!
Покажеш ли му, че си сериозна - ще го имаш!
Тва е.

Sam90
06-22-2007, 03:38
Еми какво да ви кажа....в днешно време трябва да си силен и корав. Да сложиш една каменна маска и така да се показваш иначе те смачкват.... :)

alkobalko
06-22-2007, 03:40
Не може всички момчета да се слагат под общ знаменател. Има чувствителни момечета, разбира се.

Vikitooo
06-22-2007, 05:05
Според мен НЕ всеки човек е хладнокравен, само че някои успяват да прикрият болката и чуствителността си. Аз това го приемам като добродетел, да успеш да покажеш хладнокравие в някои ситуации.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-22-2007, 05:45
az li4no poznavam edin.. nai dobriq mi fr :lol: mn` e 4uvstvitelen mili4koto to \:D/

koalka
06-22-2007, 05:47
Има да и хич не са малко.Но просто не го показват много-много пред момичетата, за да не се почувстват уязвими.

BebeTooOoo
06-22-2007, 06:01
Разбира се , че има , но просто не го показват.

06-22-2007, 06:11
Да ...имам чувството, че само в България са такива- има иизключения... както и във всичко друго .....

SpOrTs_GiRl
06-22-2007, 09:25
Има, има ! :-D Това ми е надеждата! :-D
П.П. Найстина има.. но вече са рядкост :(

06-22-2007, 09:36
az smqtam 4e vsi4ki sa 4uvstvitelni no nqkoi go kriqt mnogo dobre!Drazne6to dobre!!!

FiRe_LaDy
06-22-2007, 09:44
Ima chuvstvitelni momcheta.Ima momcheta,koito obichat mnogo povehce ot nas momichetata.No zaradi kuchki,koito ne znaqt kakvo iskat ot den na den stavat vse po malko i tezi svestni chuvstvitelni momcheta se prevryshtat v oneq kurvari,bezrazlichni,nipukisti,idioti ....

sladka_pleven4anka
06-22-2007, 09:47
ima i to mnogo no vsi4ki se pravqt na gazari :!:

Nadelina
06-22-2007, 09:47
Vsichki sa chuvstvitelni.. Prosto mnogo malko si go pokazvat...

LaDy_DaQnA
06-22-2007, 10:46
Razbira se 4e ima moqt nai-dobur fr e tolkoa gotin,no e 4ystvietelen.Da si gotin ne ozna4ava da si grubiqn!!!

SaYoNaRa
06-22-2007, 11:19
za kvo da sme 4uvstvitelni za da ni gazqt niakvi bokluci i da se vuzpolzvat ot 4uvstvitelnostta ni li????
Просто сте изгубили част от чувствителността.
Това се получава като защитна реакция от някой лош спомен с даден човек от срещуположния пол.
Всички за чувствителни! Запомнете го! Но не всички я показват толкова много.

С много труд и усилия може да се влезе под кожата на един човек.
Всичко опира до доверие. Един човек изцяло има ли ви доверието и сигурен ли е в него - ще се разкрие пред вас.
Но, все пак, нека не забравяме, че не всяко момиче заслужава или може да си заслужи едно момче да се разкрие пред нея.
Лигава ли си - забрави!
Покажеш ли му, че си сериозна - ще го имаш!
Тва е.

С тва мнение просто се изчерпа всичко, което може да се каже по темата...

Soy_tu_mujer
06-22-2007, 12:15
ima mn qsno, no povecheto go prikrivat i ne go pokazvat.

NorenRed
06-22-2007, 15:53
Трудна работа е да се търси чуВствително момче. А, бе, всички сме откачени по рождение.

ПП: И аз обичам мама. :D

06-22-2007, 16:25
Според мен истината е в това че независимо дали момиче или момче трябва да бъдем 'корави'. Независимо какво става за мене е отвратително да видя момче как плаче. (всеки има свое мнение) а моето е това.... Аз самата много малко хора са ме виждали да плача разбира се понякога ми е било много тежко. Плакала съм в тъмното сама,но честно казано понякога и това не е хубаво защото хората си мислят че съм някакво чудовище и изведнъж си стоварват проблемите върху мен. Е, аз обожавам да помагам на приятелите си, но не обичам те да ми помагат.

06-22-2007, 18:16
su4ybstvam ti :oops: a sega ko 6 predloji6 :twisted:

MaLkO_bIjU
06-22-2007, 18:28
ми аз мн рядко попадам на някви сжестни мом4ета на които да не им пука да си показжат 4уствата.тук вав форумите по4ти вси4ки пи6ат 4е са добри,4уствителни...ама ас като изляза навун имам 4уството 4е реалността е коренно разли4на.не оби4ам мом4е да ми реве за глупости,оба4е да му се не види,кво 6е им стане ако се държат малко по 4ове6ки ж някои ситуации и ако проявявят малко пове4в разбиране...заклевам се имам 4уството 4е няма такива мом4ета а дори и да има се съмнявам 4е 6е сре6тна такъв

sexy_for_you
06-22-2007, 18:31
za kvo da sme 4uvstvitelni za da ni gazqt niakvi bokluci i da se vuzpolzvat ot 4uvstvitelnostta ni li????
Просто сте изгубили част от чувствителността.
Това се получава като защитна реакция от някой лош спомен с даден човек от срещуположния пол.
Всички за чувствителни! Запомнете го! Но не всички я показват толкова много.

С много труд и усилия може да се влезе под кожата на един човек.
Всичко опира до доверие. Един човек изцяло има ли ви доверието и сигурен ли е в него - ще се разкрие пред вас.
Но, все пак, нека не забравяме, че не всяко момиче заслужава или може да си заслужи едно момче да се разкрие пред нея.
Лигава ли си - забрави!
Покажеш ли му, че си сериозна - ще го имаш!
Тва е.

МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО!БРАВО!ПОДКРЕПЯМ!

NorenRed
06-24-2007, 12:58
Вярно е, всички ние изпитваме чувства, но разликата е там как я изразяваме. За някои е мн трудно да покажат, че и те могат да плачат, защото наистина би имало някои шибаняци , които да ти се качат на главата, но въперки това пак има чувствителни. Аз примерно съм като патица в езеро, отгоре съм спокоен, уравновесен, но отдоло е друго.

HiM_AnGeL
06-24-2007, 19:16
всички момчета са чувствителни макар и да не го показват колкото и да го крият един ден щом се вюбят си проличава истинската същност...аз дори ходя с такав тип бил е лош лош лош но вапреки всичко след това умеква извинява се и е себе си а не коравия тип пред другите

06-24-2007, 19:52
Аз съм чуствен пич и ако ми разрешиш ще ти го докажа анално :twisted:

06-24-2007, 19:53
Чувствителни момчета има... ама някои в повече даже #-o

BAYO
06-25-2007, 03:05
za kvo da sme 4uvstvitelni za da ni gazqt niakvi bokluci i da se vuzpolzvat ot 4uvstvitelnostta ni li????
Просто сте изгубили част от чувствителността.
Това се получава като защитна реакция от някой лош спомен с даден човек от срещуположния пол.
Всички за чувствителни! Запомнете го! Но не всички я показват толкова много.

С много труд и усилия може да се влезе под кожата на един човек.
Всичко опира до доверие. Един човек изцяло има ли ви доверието и сигурен ли е в него - ще се разкрие пред вас.
Но, все пак, нека не забравяме, че не всяко момиче заслужава или може да си заслужи едно момче да се разкрие пред нея.
Лигава ли си - забрави!
Покажеш ли му, че си сериозна - ще го имаш!
Тва е.

МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО!БРАВО!ПОДКРЕПЯМ!

Браво х2 , подкрепям х3 :> Мацето е точно ве, кфо си мислите вие :mrgreen:

zubi
06-25-2007, 15:27
имаме чувства само че ги крием ... тва ме ни прави безчувствени ... ;-)