PDA

View Full Version : Временната раздяла..



VyPRoS
06-21-2007, 22:28
Ако заминете да бачкате на морето за месец-два, когато се върнете гаджето ще ви е липсвало или по-скоро ще сте я по забраили. Се пак тва е мн време и хората като няат конткат според мен е по-възможно да се позабравят и да се заменят.. :?

jane_17
06-21-2007, 23:13
e....ne tr da misli6 taka! Naisina na moreto kuponite, svalkite i vs ostanalo sa neizbejni, no...ako mejdu vas ima 4uvstva...nqma n-n da se zabravite!!!
Daje..nai veroqtno 6te zapo4nete da si lipsvate i to MNOOOGO :)
Spox :)

BAYO
06-21-2007, 23:17
Ако заминете да бачкате на морето за месец-два, когато се върнете гаджето ще ви е липсвало или по-скоро ще сте я по забраили. Се пак тва е мн време и хората като няат конткат според мен е по-възможно да се позабравят и да се заменят.. :?

Виж не знам за теб, ма ако мн. си я обичаш, няя ти пречи нищо, като се върнеш, да искаш да си с нея отново, но за жалост неа да се пита от тебе. Тя мое да реши всичко друго и различно от това, което искаш и си решил ти. Сметки без кръчмар, не излизат, тфа е филма.

cherinka
06-22-2007, 03:29
Тука процента на изневяра, и от двете страни, е голям.
Ако страшно много държите един на друг - говорете и се разберете как да стоят нещата и да внимавате и двамата с алкохола.

А ако има възможност - нека тя да дойде да ти погустува на морето..

alkobalko
06-22-2007, 03:34
Надявам се да не попадам в такава ситуация. Дори и да се наложи единя от двамата да замине това няма да е проблем.
Така стоят нещата и при вас, ако се обичате достатъчно няма да помислите за раздяла, а ще се радвате да се видите след дългата раздяла.

lLady_MooN_RaiN
06-22-2007, 03:34
Аз пък не мисля така. Може би защото знам, че при мен положението не е такова. Но помислете, ако двама души се обичат времето не би им попречило. Освен това когато времено се разделите, ще видите дали можете един без друг. Това си е едно своеобразно изпитание за любовта ви, което може и да подсили чувствата.

Sam90
06-22-2007, 03:37
Връзките от разстояние са трудно нещо и трябва двмата да имат истински чувства, за да стане....

Vikitooo
06-22-2007, 05:12
ХМ Имаше едно момиче- малкото_сладурче мисля, че се казваше. Та тя много ни занимаваше с приятелчето и които е на морето.. да не си забравила да се логнеш сега? :smt005 А колкото по темата, растоянието винаги е било голямо условие за любовта и много малко хора са успяли да го преминат. Ако любовта Ви е силна, няма от какво да се притесняваш.. :D

koalka
06-22-2007, 05:48
Определено ще искам да го видя и не мисля, че нещата са се променили.Това зависи и сега какви са ви отношенията...
И все пак ти си решаваш дали за теб е много време. :wink:

mechtaq_za_teb
06-22-2007, 07:09
Ako dvama 4oveka se obi4at dostata4no silno i si imat doverie,nqma da se zabravqt a shte si lipsvat.

SpOrTs_GiRl
06-22-2007, 08:59
Според мен нищо не пречи колкото и далече да се амирате. Ако я обичаш истинкси няма просто ей така да я замениш, заради някое маце на плажа !

Lapi
06-23-2007, 12:15
Направи като едни мои приятели предлойи и годеж :-D така ще си бадете верни няма значение на колко сте напражете го ако мислиш че няма друг начин!Но това с годежа не е най-добрия варянт!Ми подложи я на малък тест :)

FiRe_LaDy
06-23-2007, 12:25
Zavisi.Ako se obichame nqma da se zabravim i shte ni e mnogo hubavo kato se vidim otnovo sled tolkova vreme.

krem4et0
06-23-2007, 13:30
Моя като беше в казармата на 2-та месеца се виждахме за няколко часа. не го забравих, нито той мене. Той се уволни преди година и 3 месеца, а сме си още заедно и се надявам, че ще е така още мнооого дълго време.