PDA

View Full Version : Ужасно ми е..



bungle
06-21-2007, 22:55
Май утре ( демек днес в 9 сутринта) приятелят ми ще ми каже, че окончателно сме скъсали.

Мразя се.. :smt010

06-21-2007, 23:39
ti otkade znaesh 4e she skasate okom4atelno???????

jane_17
06-21-2007, 23:42
q gore glavata...nedei da se tormozi6!!!! Kakvoto tr da stane 6te stane...Ne budi pesimist

Barbie
06-22-2007, 00:15
Първо, не знаеш със сигурност какво ще стане. Второ...няма ли някакъв начин да обърнете нещата? Повярвай ми, понякога е въпрос на един миг. На 7 декември миналата година отивах на среща с приятеля ми, знаейки, че е решил, че не може да бъде с мен...и помня, че имах чувството, че ще припадна...и той наистина беше решил. И после изведнъж...реши друго. Идея си нямам как и защо.
Миличка, гледам ти темите. Ти обичаш това момче. Просто не забравяй да му го кажеш. Каквото и да е станало, струва си да си простите... Наистина се надявам всичко да е наред...

BAYO
06-22-2007, 00:43
И аз ти гледам отдавна темите и знам, че много , до адска болка обичаш тва момче, но от друга страна си допускала и много грешки спрямо него. Миналото оставя прах по душата на човек, въпросът е, ще съумеете ли да се отърсите от тая прах. Ако имате сили , дайте си последен шанс, ако ли не...

alkobalko
06-22-2007, 03:45
Сигурна съм, че има шанс, макар и малък нещата да се оправят. Знам, че обичаш страшно много това момче, не се предавай така лесно. Говорете, но спокойно и не за раздялата, а за едно ново бъдеще. Надявам се нещата да се оправят, стискам палци.

cherinka
06-22-2007, 03:55
Преди срещата изпии 50гр. нещо твърдо.
След това се отпусни, дигаш главата, периш гърдите, отиваш на срещата и седиш в очакване на неочакваното.

Пък както има един глупав лаф - очаквай неочакваното, и неочаквай очакваното (а, обърках се :shock: ) Надявам се при теб да бъде първото. :-D

Бтв, защо не кажеш на някоя твоя приятелка да те чака отвън (примерно ако сте в кафе) и както се развият нещата, после да има на кой да споделиш, примерно за да не направиш някоя глупост.

..Не знам, мен много ме е страх от момичета, които току-що скъсват с приятеля си.. :-#

bungle
06-22-2007, 04:25
Не знам.
На мен съня ми се скапа тотално.
Спала съм 4 часа. И то какъв сън.
Честно казано, колкото и да ми е болно ... си мисля, че все пак той ще поиска да се разделим. Снощи ми наговори кофти неща. И ми беше казано, че всеки път трябвало да ме търпи, да крепи връзката ... Наистина неща , които не съм очаквала да чуя от него. Да, идиот съм. Да, правила съм грешки. Но най-абсурдното е, че точно когато съм решила да оправя всичко, нещата ще се преебат.

Не знам, след 2 часа ни е срещата.

Vikitooo
06-22-2007, 04:41
Nadqvam se tova da NE e bila poslednata Vi sreshta kato gadjeta...Uspeh i vqrvai 4e nqma nevazmojni neshta!

06-22-2007, 04:45
Обясни му го на него тва, че искаш да оправиш нещата. Успех!

bungle
06-22-2007, 05:04
Обясних му го хиляда пъти.
Мерси. И аз си стискам палци...

Leksi23
06-22-2007, 05:14
спокойно надявам се всичко да се оправи. Нищо не се знае...
успех...

06-22-2007, 05:32
az sym govorila na priqtelq mi adski gadni neshta kato naprimer 4e pove4e nqma da mu se obadq,4e toi kato mi zvanne nqma da mu vdigam,4e ne iskam da sme zaedno ve4e,4e tova e kraq i vsi4ko nai gadno,no kato se naspa edno hubavo ve4erta i kato 4e li synqt mi dava to4no protivopolojnite misli.na drugiq den pyrvo az mu zvanq i mu kazvam kolko mnogo go obi4am i t.n.sigurno me misli za luda(da de toi redovno mi povtarq 4e sam bolen mozyk) :D

koalka
06-22-2007, 05:40
Не трябва да се отказваш, вие се обичате.Ще го преодолеете, а и вчера може да е бил просто ядосан.Сега би трябвало да се е успокоил и да не говори такива неща.А ти не се отказвай. :wink:

BebeTooOoo
06-22-2007, 06:15
Наистина от темите ти личи , че много обичаш това момче , затова не се предавай така лесно.Бъди силна и не мисли за края , а точно обратното.В такива ситуации нещата изведнъж се обръщат.Кой знае...може би вчера просто не е бил в настроение и затова ти ги е наговорил тези неща.Айде стискам палци.

vlubenata01
06-22-2007, 06:43
I kvo skasahte li? Shto ne pi6e6 da razberem?

SpOrTs_GiRl
06-22-2007, 09:38
Сега прочетох темата ииии.. да ти кажа едно голямо УСПЕХ със закъснение.. но кой знае.. може сега още да се пойзяснявате.. ииииии като дойдеш пиши какво е станало ! [-o<

geTeTo_c_awp-to
06-22-2007, 09:39
И ние кфо сме виновни?Не е болка за умиране...по-добре щеше да е ако ти го беше зарязала...ама :?

SpOrTs_GiRl
06-25-2007, 09:23
Мила пиши тук какво стана? :? :(