PDA

View Full Version : За бившите ви, и за това как са се развили нещата..



cherinka
06-22-2007, 04:36
Заглавието е: За бившите ви, и за това как са се развили нещата когато сте били повторно заедно.
(ама не се побра в полето за заглавие :-D )

Та, въпроса ми е към всички онези, които са били повторно с даден човек.
Как са се развили нещата?
2рия път по-добър ли беше от 1вия?
Нещата по-добре ли са се развили след като вече веднъж сте скъсали?
Съжалявате ли, че сте опитали да пробвате отново с този човек?

(Примерно) Изневерили сте му/й и той/тя ви е дал втори шанс. Пропиляхте ли го или съумяхте да оправите нещата?

(Примерно) Той/тя ви е изневерил, дали сте му/й втори шанс. Той/тя как е постъпил с тази "нова възможност".

П.п Знам го оня лаф "Никога втори път при бивш/а", но той определено не ме интересува, а искам отговори на въпросите ми. :D

Айди. Лек ден и да сте ми живички и здравички и все така да ме радвате.
И аз бих отговорила на въпросите, ама до сега не ми се е случвало такова нещо. ...(може и за добро да е, знае ли човек).

06-22-2007, 05:29
да, изневерих на Голямата си Любов, докато беше далече от мен, но се осъзнах сам преди тя да разбере и зарязах новата..
Обаче все пак тя разбра.. запознали се двете ,и новата и наговорила разни глупости за мен .. и ми дойдоха двете на гости в много труден момент от живота ми, гледаха и мълчаха..и аз се разплаках. И казах че даже да не я вида вече, обичам завинаги само едната от тях- старата.
И те си тръгнаха. и аз останах сам и нещастен..
после се научих да откривам щастието в простички неща- в песните на птиците, в лъчите на слънцето...
След 3 ГОДИНИ ми прости и се върна при мен и ме направи отново щастлив човек... не съм бил с друга през тези години. Когато осъзнах , че предпочитам без жена, отколкото с друга, различна от тази, която сънувам почти всяка нощ, още същата седмица тя се върна при мен....
и върна радостта на дните ми.
НИКОГА повече няма да я накарам да страда, обичам я повече от всичко друго на тоя свят, дори от себе си.

06-22-2007, 05:45
няма "бивша" любов, има "Ве4на Любов" :idea: :wink:
Никога не съм я наричал "бившата" дори когато роднини и приятели ме убеждаваха, 4е нямало смисъл и нямало да се върне пак при мен...
и тя взе 4е се върна!
\:D/

mechtaq_za_teb
06-22-2007, 07:03
Slu4i mi se da tragna pak s bivsh i to sled edna godina.Smqtam go za greshka,zashtoto nqmashe smisal.Edinstvenoto neshto koeto stana e tova 4e si razvalihme otnosheniqta za meseci napred :cry: E sega tova e stara istoriq i se razbirame. ;)
I vse pak ne mislq 4e da tragnesh pak s bivsh vinagi bi ozna4avalo greshka.Ponqkoga se polu4ava,ponqkoga ne.

Nadelina
06-22-2007, 09:15
Da.. sluchi mi se.. Kogato bqhme zaedno mnogo go haresvah.. spah s nego.. beshe mi pyrvia.. i oshte poveche se privyrzah kym nego.. no istinata e che mnogo se karahme.. i v edin moment vsichko prikluchi.. dori sprqhme da si govorim.. ot toq moment natatak v prodaljenie na polovin godina sym jivqla s misalta za nego.. misleh si che e nai neveroqtnia myj na sveta i go obicham.. mechtaeh si da se syberem pak.. i kogato toi se vyrna.. i mi kaza che i toi prez cqloto tova vreme e mislil za men.. i che me obicha oshte... bqh na sedmoto nebe.. no 1 sedmica sled kato se sybrahme otnovo vidqhme che ne e sashtoto... nqma q predishnata trypka.. emociata.. i sqkash bqhme zaedno po navik... nqmashe q taq lubov koqto si bqhme vnushili... i se razdelihme.. sega sme si dobri poznati :)

SpOrTs_GiRl
06-22-2007, 09:31
Общо като съберем времето сме били заедно около 2 години.. Скъксахме за известно време (дълго е.. предпочитам да не уточнявам причините ;)) .. Полсе той дойде при мен и ми се извини.. пойска да тръгнем отново и аз разбира се се съгласих, защото много го обичах/м. Ходихме около половин година и всичко беше точно.. много по-хубаво от първия път :-) Преди около половин година обаче скъсахме отново :smt010 Причината беше, че живеем далечко иии нямаме време много да се виждаме.. Но сме се разбрали да се съберем евентуално отново, но на по-късен етап. Моля се да стане, защото още го обичам.. дори повече.. но нищо не се знае.. :(

FiRe_LaDy
06-22-2007, 09:41
S edno momche hodeh mesec i polovina i go zarqzah,zashtoto nqamshe trypka.No sled sedmica nqkade osyznah akkvo e toi za men i se vyrnah pri nego beshe mnogo po hubavo i se zadyrjahme 6 meseca i polovina.Za nego pyt ne syjelqvam.No s golqmata mi lubov mnogo syjelqvam,che se vryshtah ne edin,a dva pyti pri engo.Kolkoto i da go obicham ne moga da zabravq kolko me narani i kak postypi s men.Oshte go obicham,no ne trqbvashe da se vryshtam pri nego dori pyrviq pyt.Za tova nikoga veche ne bih se vyrnala pri bivsh.Bolkata posle e po - golqma.

06-22-2007, 09:48
И аз се хванах в събота с бившия. Беше ми много странно, че се връща при мен след като ме заряза. Но не го отбласнах, защото още го обичам. За начало се държи добре с мен, както първия път когато бяхме заедно. Дано и за напред да е така. :D

adminka
06-22-2007, 13:26
втория път е.. по - гадно от първия понеже като пак се разделите.. и двамата се нараняват супер мн.. :?

`Death`Whore``
06-22-2007, 13:31
С бившия късахме 3 пъти. Първият път аз го скъсах, той отиде на море и след това се видяхме и пак тръгнахме...и след това той реши, че не ме обича вече и скъсахме...и след 1 седмица точно каза, че е осъзнал, че ме обича. Аз бях наивна и повярвах...изчукахме се /нарочно използвам този глагол, защото няма да повярвам, че не се е върнал при мен заради секса/ и след това отношенията ни започнаха да се пропукват...аз бях виновна отчасти, но той се промени наистина много, държеше се ужасно...но казваше, че ме обича...и се оказа, че тогава точно се е свалял с новоизлюпената си изгора. Тъпа история. Може би не трябваше да се събираме втория път, а може би така е по-добре, защото осъзнах що за стока е.

krem4et0
06-22-2007, 14:45
За мен край си значи край. Ако скъсам с някой, то това значи, че всичко си е безвъзвратно отишло. Имали сме с моя врменни раздели, трудни периоди и какво ли не. но знам, че кажем ли си край ще е за винаги. аз половинчати неща не обичам и думата ми тежи на място.

06-22-2007, 15:10
...s1birahme se i se razdelqhme nqkolko p1ti...i nakraq re6ihme 4e trqbva da sme zaedno...zavinagi....oba4e se razdelihme :smt010 toi tv1rdi 4e o6te me obi4a no az ot den na den stavam vse po studena i po studena k1m nego....prosto lubovta mi iz4ezva i toi me gubi v1preki 4e vse o6te go obi4am mn mn mn...no nqkak si ne moga da pregl1tna vs koeto mi pri4ini, kolko me narani i kak se podigra s men...i vse pak go obi4am pove4e ot vsi4ko ...i znam 4e 6te go obi4am vinagi... no ne znam dali 6te imam sili da se v1rna pri nego za poreden p1t....toi se razkaiva, kazva 4e me obi4a i 4e me iska no....nz mn s1m ob1rkana...edinstvenoto koeto znam e 4e toi za men e edinstven i 6te go obi4am vinagi v1preki vsi4ko.... dano nqkoga naistina oceni vsi4ko i se promeni..... :cry:

06-22-2007, 15:25
Според мен зависи от хората и причината за скъсване. Връщала съм се при едно момче, но беше грешка. Въпреки това, сега се моля да имам възможността да се върна при един друг, който е първата ми любов, но знам че ако стане няма да е грешка... Просто тези две момчета са различни и причините за раздяла също!

S_L_A_D_U_R_K_A
06-22-2007, 15:37
Да случвало ми се е , определено 2-рият път всичко е различно и никога не може да бъде същото!

gazarka
06-22-2007, 16:59
6te se izrazq malko selsko"kadeto si pliul ne se vra6tai da lije6'
probvala sum vtori pat daje s po4ti vseki biv6,no vinagi si e sa6toto vse se karame i az gi zarqzvam :smt016

Djobno_Gadje_
06-22-2007, 17:35
s bif6iq p1rviq p1t hodehme 2 mes,a posle vtoriq p1t hodehme 1 mes.Sega v ponedelnik sk1sahme,no mislq 4e vtoriq p1t be6e mn po- hubavo i istinsko. P1rviq p1t sk1sahme poradi negova vina 6toto mn mi v1rte6e nomera i posle mu dadoh vtori 6ans,no toi go propilq.....za s1jalenie :(

Kisses_P
06-22-2007, 17:35
Бях с един бивш повторно и нищо не стана.Разликата беше че вторият път аз прецаках нещата, защото не му се доверих напълно.През ден се карахме за глупости и така.Не съжалявам, но разбрах че не е хубаво да се връщаш в миналото.Гоу он

MaLkO_bIjU
06-22-2007, 17:45
mi...razdelihme se 6toto edna bratov4edka na moq priqtelka be6e re6ila da se izbuzika i se predstavi za negovo gadje i as go skusah.posle re6ih da mu se izvinq kogato razbrah kakvo e stanalo.ta...trugnahme na novo ama ne6to ne se polu4i.toi se durje6e mn gadno s mene,natqkva6e mi postoqnno 4e ne sam mu imala doverie i t.n.t.skusahme pak,togava sujalqvah 4e sme trugnali na novo 6toto prosto nqma6e smisal,bqhme zaedno edva li ne po zaduljenie. :(

IlLuSi0nS`
06-22-2007, 17:55
една единствена причина с всеки - липса на истински чувства.. т.е. харесвам си някой, ама мн мн ме зарибява, после примерно се получават нещата, той си ме кефи и се забавляваме 2-3 месеца, обаче.. аз все си мисля, че любовта е нещо мн повече от кефене и т.н., а никога досега не съм успяла да изпитам истински чувства, надхвърлящи "мн ме кефи".. не знам.. вече почвам да си мисля, че аз не съм способна да обичам.. затова и загубих интерес към момчетата, просто никой не може да предизвика обич в мен.. ебахти, гадно е..

MaLkO_bIjU
06-22-2007, 20:37
оо мили4ка повярвай ми и на тебе 6е ти се слу4и и тогава 6е ти се иска да се е слу4вало за6тото рано или кусно жси4ко 6те сжур6и и много,ама много 6е ти е гадно,но все пак неизбежно е,а впро4ем ти на колко си?

MoHuTo
06-22-2007, 21:41
Ами на мен бившия ми сега ми се пада настоящ, досега 2 пъти сме късали и то по моя вина :oops: , но той и двата пъти ми даде втори шанс, въпреки че на негово място много момчета не биха ми го дали.Смея да твърдя че това е момче е любовта, която отдавна търся и намерих :wink: Обичам го, той също ме обича, какво повече мога да искам, пожелавам на всички това щастие, което изпитвам в момента :wink: :smt007 :wink: А относно това дали втория път е по-различно...ами да определено е по-различно, сега е много по-истинско и са по сериозно чувствата помежду ни :wink:

BAYO
06-23-2007, 01:20
Нищо неа да кажа, освен, че се радвам, че някои от нас осъзнаваме, че миналото не се връща, не е същото... и никога няма да бъде!

мали мали , колко 'че-та' станаха :lol:

IlLuSi0nS`
06-23-2007, 03:09
оо мили4ка повярвай ми и на тебе 6е ти се слу4и и тогава 6е ти се иска да се е слу4вало за6тото рано или кусно жси4ко 6те сжур6и и много,ама много 6е ти е гадно,но все пак неизбежно е,а впро4ем ти на колко си?

скоро ще стана на 19, ама тфа кфо значение има?