PDA

View Full Version : Защо не пишете на кирилица (тези, дето не пишете)?!



cherinka
06-22-2007, 04:43
Наистина ми е страшно любопитно, тези които не пишат с български букви, защо го правят.
Мързи ви да си свалите флекс тайп или някаква пак такава друга програмка ли?!

А тези, които, от време на време, пишат на латиница, ги разбирам - примерно били сте на зала или някъде другаде.

И нека не забравяме, че с тази латиница, вие нарушавате правило от форума!

Tiristor
06-22-2007, 06:18
За зала разбирам!Ама от къщите си да пишат на латиница [-X !Вие не сте българи бе!

06-22-2007, 06:28
А ЗАЩО да пишат на кирилица??
това е форум а не вестник, нали?
всеки пише както си иска, пък да 4ете кой как може.

ако напиша нещо на иврит вероятно никой няма да разбере, затова и не го правя, но латиница разбират много хора, 4ета както мненията на кирилица, така и тези на латиница. Къв е проблема?

да се правим излишно на фалшиви родолюбци?
харе нема нужда!

Tiristor
06-22-2007, 06:38
А ЗАЩО да пишат на кирилица??
това е форум а не вестник, нали?
всеки пише както си иска, пък да 4ете кой как може.

ако напиша нещо на иврит вероятно никой няма да разбере, затова и не го правя, но латиница разбират много хора, 4ета както мненията на кирилица, така и тези на латиница. Къв е проблема?

да се правим излишно на фалшиви родолюбци?
харе нема нужда!Кой наричаш фалшив бе,п*******!Ако ще пишеш на латиница,пиши по-добре на англииски,немски или някой друг от езиците,на които се пише на латиница!Ето за такива като вас,България пропада и не са виновни само онези "политици" ами,и вие дето нямате уважение към нищо,дори и към себе си!


БЪЛГАРСКИЯТ ЕЗИК



Език свещен на моите деди
език на мъки, стонове вековни,
език на тая, дето ни роди
за радост не - за ядове отровни.

Език прекрасен, кой те не руга
и кой те пощади от хули гадки?
Вслушал ли се е някой досега
в мелодьята на твойте звуци сладки?

Разбра ли някой колко хубост, мощ
се крий в речта ти гъвкава, звънлива -
от руйни тонове какъв разкош,
какъв размах и изразитост жива?

Не, ти падна под общия позор,
охулен, опетнен със думи кални:
и чуждите, и нашите, във хор,
отрекоха те, о, език страдални!

Не си можал да въплътиш във теб
създаньята на творческата мисъл!
И не за песен геният ти слеп -
за груб брътвеж те само бил орисал!

Тъй слушам с

laydi_Kroft
06-23-2007, 09:48
аз винаги гледам да пиша на кирилица и вече мога да се похваля че е доста бързо :) на латиница пиша много рядко - най-вече като бързам,щото все пак на латиница е по-бързо :Р

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-24-2007, 12:56
защото пиша бавно и докато напиша 1 дума си забравям мисълта :lol: :lol: :lol: :lol: е старая се вече да пиша на кирилица де :roll: :roll:

Reed
06-24-2007, 13:13
a[N]D[i]T[k]a]защото пиша бавно и докато напиша 1 дума си забравям мисълта :lol: :lol: :lol: :lol: е старая се вече да пиша на кирилица де :roll: :roll:
Еми пиши на фонетика...

Eagle_13
06-24-2007, 21:37
Кирилицата рулира :) Аз само на нея пиша , и наистина другите които пишат на Латиница за мен не са Българи :) Те са от друга нация, наистина ми е по-трудно да чета постове на Латиница от колкото на български.Постарайте се поне в този раздел да пишете на Български.

cherinka
06-25-2007, 05:58
6e Pi6A 7@K@ KaKTo Mi E KeF :lol:
Nе DymAЙ.

П.П. Пък, май, се пише слято.. :shock:

malko mace
06-25-2007, 15:01
Bez da iskam si iztrih kirilicata i sega ne znam kak da opravia storenoto! :oops: