PDA

View Full Version : Отново въпрос... този път за BitTorent



iNl0Ve_wItX_liFe
06-22-2007, 11:31
Защо като свалям филм го тегли с 12-14kb/s?!?!
Пише, че остават 15 часа... :shock:
А иначе от датата - като файлове ги тегли понякога даже с 1MB/s...
Има ли някакви настройки или? Как да увелича скоростта и ако го оставя да си тели така, ще рекъсне ли или ще си се изтегли?

Tiristor
06-22-2007, 11:36
Защо като свалям филм го тегли с 12-14kb/s?!?!
Пише, че остават 15 часа... :shock:
А иначе от датата - като файлове ги тегли понякога даже с 1MB/s...
Има ли някакви настройки или? Как да увелича скоростта и ако го оставя да си тели така, ще рекъсне ли или ще си се изтегли?В торент клиентите,скороста не зависи от нета ти(стига да го има),ами от сиидърите,които са го изтеглили и ти дават скорост!А нета ти може да е най-бързият,обаче ако няма сиидъри,няма теглене!

laydi_Kroft
06-23-2007, 10:44
аз да не пускам нова тема да питам за flash get - в торент сайтовете има коефициент за вдигане - какво да направя на флаш гет за да сийдва (незнам дали е правилно....) и да се дига коефициента.
10х

Tiristor
06-23-2007, 11:30
аз да не пускам нова тема да питам за flash get - в торент сайтовете има коефициент за вдигане - какво да направя на флаш гет за да сийдва (незнам дали е правилно....) и да се дига коефициента.
10хФлаш Гет не тегли торент файлове,или поне аз не знам за такова нещо!Флаш гет е да си го изтеглиш ей така,от датата например!

laydi_Kroft
06-23-2007, 12:16
тегли торенти ;) аз си изтеглих две неща от замунда през флаш гет ;)

Tiristor
06-23-2007, 12:45
тегли торенти ;) аз си изтеглих две неща от замунда през флаш гет ;)Не знаех....Я по-добри си бъди с БитКомет да си сиидваш :mrgreen: !

laydi_Kroft
06-24-2007, 11:05
тегли торенти ;) аз си изтеглих две неща от замунда през флаш гет ;)Не знаех....Я по-добри си бъди с БитКомет да си сиидваш :mrgreen: !

аз бях, обаче като пусна да се тегли нещо и след няколко минути просто така бит комета се затваряше и се появяваше send error report и за тва са съм с флаш гет :)

nCuXaPaa
06-24-2007, 22:01
тегли торенти ;) аз си изтеглих две неща от замунда през флаш гет ;)Не знаех....Я по-добри си бъди с БитКомет да си сиидваш :mrgreen: !

аз бях, обаче като пусна да се тегли нещо и след няколко минути просто така бит комета се затваряше и се появяваше send error report и за тва са съм с флаш гет :)
аз съм с "Bit Lord" той е като "Bit Comet" ако искаш си свали него!

QPONECA
06-25-2007, 15:21
По принцип скороста може да се увеличи за да не е минимална но Tiristor е прав за