PDA

View Full Version : Препоръчайте нещо... :)



06-22-2007, 11:11
Трябва да отслабна доста - 15кг :-D
Та за тва с една приятелка след изпитите по математика - на 26ти сме решили да тръгнем на фитнес! Вече сме си набелязали фитнес,колко пъти седмично, всичко свързано с организирането.
Адски съм ентусиязирана и съм твърдо решена да отслабна!
Само.. преди не смеходили нафитнес и малкони е срам. :oops: :-D
Та въпросите са ми:
1.Какви уреди и в каква последователност да използвам?
2.Какви са упажненията за: Корем, седалище и бедра?
А за ръцете?
3.По колко време да трениреме във фитнеса?
:)
Стискайте палци :)

krasivata_luvica
06-22-2007, 11:30
[quote="Анонимко"]Трябва да отслабна доста - 15кг :-D
Та за тва с една приятелка след изпитите по математика - на 26ти сме решили да тръгнем на фитнес! Вече сме си набелязали фитнес,колко пъти седмично, всичко свързано с организирането.
Адски съм ентусиязирана и съм твърдо решена да отслабна!
Само.. преди не смеходили нафитнес и малкони е срам. :oops: :-D
Та въпросите са ми:
1.Какви уреди и в каква последователност да използвам?-2.Какви са упажненията за: Корем, седалище и бедра? -
А за ръцете?
3.По колко време да трениреме във фитнеса?-

1 :arrow: ами значи значи първо се разгрявате после поне по 1 час там на пътечката ама яко тичане докато не изспотите :-D после на това дето се правят коремни преси забравих как му се викаше.... :-D после отиваш там където е уреда за ръцете....абе защо не си питаш направо другаря инструктор.... :wink: :-D


2 :arrow: коремни преси тичане на пътечката :wink:


3:arrow: ми на ден е достатъчно час и половина най-много щото 2 часа и повече вече е супер много особенно за начинаещи... :wink: ама си носете аналгин щото след първият път ще имате страшна мускулна треска поне аз така бях първият път едвам се довлекох до нас. :wink: :lol:

ето ти малко указания :wink:

06-22-2007, 11:44
най-добре е като отидете да питате инструктора защото във всеки фитнес има
тома е най-доброто решение

tuka6na
06-22-2007, 11:54
; )номерът с фитнеса....е за СТЯГАНЕ, не за отслабване.А и даваш ли си сметка колко са 15кг....ммм няма я врътката

makarona
06-22-2007, 13:44
Тук никой ,нищо неможе да ти каже без да ти е видял структората и без да знае със какъв метаболизъм си за да ти определи хранителен режим.Затова самата ти трябва да се образоваш по този въпрос и след това да се насочиш към целите си

источника на информация може да бъде www.BB-team.org стига желание и постоянство всичко идва с времето!УспеХ! =D>

06-22-2007, 14:25
fitnesa se izpolzva za natrupvane na muskulna masa a ne za otslabvane borkini li iskate da stavate ili ???

06-22-2007, 21:08
А какво ще кажете за:
всеки ден тичане- 2-3 часа
по 80- 160 коремни преси на ден
и ч ден и на фитнес...?

krasivata_luvica
06-23-2007, 04:47
А какво ще кажете за:
всеки ден тичане- 2-3 часа
по 80- 160 коремни преси на ден
и ч ден и на фитнес...?

ми така става ама фитнеса не е само за натрупване на мускули той дрогаря инструктор :-D ще ти каже точно какво да правиш за твоя случий....... :wink:

makarona
06-23-2007, 06:02
fitnesa se izpolzva za natrupvane na muskulna masa a ne za otslabvane borkini li iskate da stavate ili ???

Без коментар... :smt010

koalka
06-23-2007, 06:52
Не става само с фитнес, трябва и ядене-НВД(ниско въглехидратна диета).

^NaUgHtY_GiRl^
06-23-2007, 23:05
Awee za nai-dobre si pitaite tam fitnes instryktorite :-) Ta nali za tva sa tam te 6te vi kajat kakvo e nyjno i kakva dieta trqbva,6tot ne stava samo na fitnes i v sa6tiq moment kat se pribere6 vka6ti vednaga da otvarq6 hladilnika.Yspeh i na dvete ;-)

07-25-2007, 23:43
pi qbalkov ocet kolkot moje6 na vednj s po 1 lajica med 3 na den no ne prekalqvai za6toto e vredno