PDA

View Full Version : Губя най-добрата си приятелка



INLOVE_f
06-22-2007, 12:19
Досега на никого не съм сподляла този проблем, но вече просто ми идва в повече! Ще съм ви мн благодарна, ако можете да ми помогнете. Значи работата е такава:
С най-добрата ми приятелка се познаваме от 4 години и сме в един клас. До тази пролет всичко си беше ок - бяхме неразделни (направо като сестри), но тя си хвана гадже, което според всички, които са имали и нах-бегъл контат с него е ПЪЛЕН ИДИОТ!!! Не можете да си представите за каква простотия става въпрос. Тя мн се влюби в него и отначало всичко вървеше нормално, но скоро той започна да я обижда, дори я е удрял! През 5 мин и повтаря че не го привлича и тн, че е грозна, а тя не иска да го остави, защото мн го обичала. Тоя мухльо няма никакви приятели освен нея(никой не го понася) и тя смята че ако го остави ще го съсипе. Лошото е че в един момент е отратителен с нея, а в друг и сваля звездите от небето и тя му се връзва!!! Ревнува от всички (вкл от мен и от кучето й!).Ужасен е, а тя се е хванала за него като удавник за сламка (може би защото и е първият). Опитах се да и помогна, но вместо да се оправи положението тя започна да заприличва на него!!! На моменти не мога да я позная! Спори с мен! Когато сме цялата компания изтърсва неща, които съм искала да кажа само за нея(нищо толкова важно, но все пак)... Направо нз какво да правя... HELP! ](*,)

06-22-2007, 12:24
Да си влюбен е като да си болен- ставаш понякога направо неадекватен. бъди търпелива и не се разделяй с нея с лошо- защото гаджетата обикновено разделят. ако и е добре с него и е заприличала на него- пожелай и да е щастлива, ако някой ден се осъзнае и го чупи- ще те потърси, затова по добре не си казвайте лоши думи- просто се оттегли, като все пак и кажеш мнението си, макар че едва ли ще те чуе
просто отвреме навреме и напомняй че си приятел и може да разчита на теб при нужда

06-22-2007, 17:15
викни брат ти ако има6 да му тегли 1 бои,а ти бии нея.тя е овца 6том му дава да се държи така,тои е пълен кретен.ти пък ако си умна няма да се занимава6 с овци и кретени.тва е!проста логика

Zealot
06-22-2007, 22:29
приятелката ти е мазохистка :shock: а иначе ако и копнеш линка към темата и й покажеш какво мислиш по въпроса,мисля че ще те разбере и ще и влезе акъл в посинената глава...

Presley
06-23-2007, 09:25
Раэбирам те от части...
Може би ти е кофти ,эащото онэи я прави на нищо,а тя му се връэва.Може би найстина искаш да и помогнеш,эащото мислиш че той не е добра партия эа нея...и още много `може би`,но все пак истината според мен е една-всеки човек энае,кое е най-доброто эа него,какво иска и т.н!Съветвам те просто да поговориш с нея и да и кажеш какво мислиш,но ако тя не е съгласна не можеш да направиш нищо!Животът си е нейн и сама трябва да вэима решенията си....!А и според мен (не мога да го кажа на 100%,просто предполагам) не си толкова эагрижена эа връэката и отношенията им,а по-скоро эа това,че я губиш (както си написала в эаглавието на темата)!Энамчи проблемът е не се отнася толкова до нея(тях) ,а до теб и твоите чувства..!Нормално е да ти е кофти ,че е погълната от него и му обръща вниманието ,което до скоро е било эа теб..!Раэбирам те отлично..!Но все пак трябва да се примириш,това е положението,нормално е...след време може да стане обратното -ти да си хванеш гадже и несъэнателно да я пренебрегнеш....абе кофти е ,но эа съжаление няма как :smt009 .
Айде късмет и горе главата

free_cool_GirL
06-23-2007, 11:58
тя смята че ако го остави ще го съсипе
a tq haresva li nqkoi drug...smis1l i tq ne iska da e s nego taka li?