PDA

View Full Version : lilavi kichuri !



crying...
06-22-2007, 13:00
napravih si lilavi kichuri no izobshto ne stnaha kakvito ochakvahme da badat.iskam da si gi boqds=isam sas cvqt blizo do estestvenata mi kosa,no se boq che nqma da hvane.znaete li neshto po vaprosa? pls,help!

Jamalska
06-22-2007, 15:18
С какво ги боядиса?Смятам,че боя от същата фирма или със същата интензивност би трябвало да хване

ЕPu
06-22-2007, 16:08
Според мен си допуснала още в началото една голяма грешка - трябвало е първо да пробаш с по-малко трайна боя (примерно от тия дет се измиват след 1 месец) и ако ти хгареса резултата тогава да се боядисаш с нормална боя.
Иначе не преви тъпизма да боядисаш само кичурите в цвят, близък до естествения ти. Ще станат гадни дебели кичури с цвят, със сигурност не същия като естествения. Затова по-добре се боядисай цялата.

Jamalska
06-22-2007, 16:11
Според мен си допуснала още в началото една голяма грешка - трябвало е първо да пробаш с по-малко трайна боя (примерно от тия дет се измиват след 1 месец) и ако ти хгареса резултата тогава да се боядисаш с нормална боя.
Иначе не преви тъпизма да боядисаш само кичурите в цвят, близък до естествения ти. Ще станат гадни дебели кичури с цвят, със сигурност не същия като естествения. Затова по-добре се боядисай цялата.
Е да но от друга страна аз още не съм срещала временна боя лилава която пък изобщо да хваща...Никоя отмиваща се бързо боя не може да хване така както постоянната

crying...
06-23-2007, 07:41
ami boqta e na palette-wild colors lilaviq cvqt.misleh si i az varianta da gi izrusq no neznam dali shte se poluchi... (Sorry za latinicata)

crying...
06-23-2007, 11:52
oops ... iskah da kaja wild lights...

tuka6na
06-23-2007, 12:34
Правих си преди доста време точно лилави кичури и сега се мъча да се сетя какво точно използваха.Цвета беше наистина добър ,не съм и очаквала такова нещо даже.Но тъй като беше някаква киселина след време косицата ми беше така обгорена ,че се отказах :smt012 .Мисля че знам какво искаш да направиш,но просто такъв цвят трудно може да се постигне с боя.

Jamalska
06-23-2007, 12:45
ami boqta e na palette-wild colors lilaviq cvqt.misleh si i az varianta da gi izrusq no neznam dali shte se poluchi... (Sorry za latinicata)
ъъъ какво точно не ти хареса в това,което се получи?не стана ли така,както пише/снимано е отзад?

crying...
06-23-2007, 13:01
ami ne mi haresva cweta poluchi se ujasno neshto takova rozoveeshto... ujasno e. ](*,) ](*,) ](*,)

lunnoto_momi4e
06-23-2007, 14:23
Ако искаш,първо пробвай цялата коса със къна(ако кестенява,де).Ако ти хареса как стане,тогава давай с боя...

crying...
06-23-2007, 20:12
oshte edin vapros-znaete li neshto,s koeto da padne po-barzo boqta?