PDA

View Full Version : Кола-маска на триъгълника



BeautifulWorld
06-22-2007, 13:01
Току-що си записах час за кола-маска на триъгълника :D Искам да попитам има ли момичета, които са си правили? Много ли боли, после дискомфортно ли е? И още нещо - колко е най-добре да са дълги косъмчетата :-D Аз се бръсна на 2-3 дни, колко дни да ги обръсна последно преди да отида (часът ми е за вторник)?

makarona
06-22-2007, 13:08
1 съвет не ги брасни до терапията! =D>

BeautifulWorld
06-22-2007, 13:16
1 съвет не ги брасни до терапията! =D>
Защо? Като са по-дълги не боли ли повече?

makarona
06-22-2007, 13:32
При всеки е различна болката при едни по -голяма , при други по-малка въпрос на кожа,корени на космите , но болката така да се изразя е ... 1 и съща , по хубаво ще хване ако има косамчета естествено... За болката не се претиснявай , там ще те намажат или би трябвало с крем които да отпусне кожата ти и корените да се освободят и неболи ПРЕЖИВЯВА се спокойно... УспеХ =D>

06-22-2007, 14:05
[quote="Ани"]Току-що си записах час за кола-маска на триъгълника :D Искам да попитам има ли момичета, които са си правили? Много ли боли, после дискомфортно ли е? И още нещо - колко е най-добре да са дълги косъмчетата :-D Аз се бръсна на 2-3 дни, колко дни да ги обръсна последно преди да отида (часът ми е за вторник)?[/quot Zdravei,az sum na 24g i otkakto se obezkosmqvam go pravq samo s kola masla.Tova e surep i ne go zamenqm za ni6to drygo.Ydobno , komfortno , otnema po malko vreme .Probvai i vqrvai nqma da sujalqva6 , a 6te ti haresa

06-22-2007, 20:39
Току-що си записах час за кола-маска на триъгълника :D Искам да попитам има ли момичета, които са си правили? Много ли боли, после дискомфортно ли е? И още нещо - колко е най-добре да са дълги косъмчетата :-D Аз се бръсна на 2-3 дни, колко дни да ги обръсна последно преди да отида (часът ми е за вторник)? ne gi brysne do vtornik!!! purviq pyt 6te te boli pove4ko ,no sledv pyti bolkata 6t namalqvaa,, :) :)

krasivata_luvica
06-23-2007, 04:45
1 съвет не ги брасни до терапията! =D>
Защо? Като са по-дълги не боли ли повече?
точно че боли повече и по добре ги поизбръсни =D> :-D :wink: :smt006 :::

makarona
06-23-2007, 06:08
1 съвет не ги брасни до терапията! =D>
Защо? Като са по-дълги не боли ли повече?
точно че боли повече и по добре ги поизбръсни =D> :-D :wink: :smt006 :::

Добре тогава... Само ми поясни Красива Лъвица...Кой косъм ще ти е по лесно да обезкосмиш ,този който е до корена и едва ,едва се вижда , или този който е покарал 6-7 мм? =D>

Axel_f
06-23-2007, 07:42
Абе вие малоумни ли сте, за кола маска космите трябва да са ПОНЕ 5-6 мм иначе просто няма файда...само ще ти дърпат кожата,а космите ще си стоят ](*,)

mil4eto_
06-23-2007, 08:08
Не ги бръсни до вторник.Космите трябва да са поне 5-6 мм иначе няма да може да ги хване и просто няма смисъл да ходиш

~>*Etnies*<~
06-23-2007, 08:20
Много ясно трябва да се минимум 4-5-6 мм иначе няма смисъл да ходиш на кола маска!