PDA

View Full Version : Премахване на белези от АКНЕ



06-22-2007, 13:38
Акнето вече почти нямам, както и червени точки, но по гърба са ми останали малки дупчици и изпъкнатинки (подобни на тези от ваксината на рамото, но по ситни) които си личат на светло. Има ли някакво лекарство което да лекува тези белези ?

Lensi
06-22-2007, 14:32
Здравей, ако искаш опитай с madecasol продава се в аптеките - около 7лв, кремче в тубичка с приятен аромат, маже се много тънък слой само и единствено върху белега, НЕ го слагай върху пъпки. При мен помогна. Ефект се наблюдава, но зависи от дълбочината на белега, а както и дали е от скоро. Не помня колко често се мажех, може би в листовката пише, но със сигурност не е повече от веднъж на ден.
Другото което се сещам са разни пилинги (химичен, билков и т.н.), но те излизат доста по-скъпо - 200-300лв за няколко процедури, а за гръбче сигурно още повече.

06-22-2007, 15:34
А става ли за подутинки а не само за дупчици, защото аз имам предимно такива леко изпъкнали белези?

deem registered
06-22-2007, 16:16
Виж, ако се интересуваш от естествено въстановяване на целия организъм можеш да напишеш в някоя интернет търсачка ' егология'. Има си сайт , вкойто са поместени и постигнати резултати и общи положения на тази нова наука. Тя може да ти помогне ако на тила ти има червено петно, то е външноизразения белег на мисловни вируси.