PDA

View Full Version : Кой си ти, и за какво се бориш...



х
06-22-2007, 15:59
продължете изреченията
1.Аз съм...
2.Занимавам се със...
3.Мечтая за....
4.Преди да умра искам да постигна...
5.След 10 години ще съм...

06-22-2007, 16:18
1.Аз съм... умна,амбициозна,млада дама
2.Занимавам се със... училище-английски,немски и общообразователните предмети
3.Мечтая за.... това да се прочуя и да стана много добра в професионален план
4.Преди да умра искам да постигна... всичко,за което си мечтая
5.След 10 години ще съм... известна и преуспяла

Mo6no3
06-22-2007, 16:34
Всъщност за някой от въпросите сме малки, за да дадем отговор.

1.Аз съм... едно обикновено момче

2.Занимавам се със... със мързелуване

3.Мечтая за.... секс хаха. Всъщност мечтая да успея да се занимавам с музика като хоби и да правя музика. Да печеля надали ще се надявам, защото не съм кой знае колко музикален. :lol:

4.Преди да умра искам да постигна... да отида на концерти на Cypress Hill и Judas Priest. Да скоча с парашут. Да създам и отгледам 2 деца.

5.След 10 години ще съм... нямам никаква представа какъв ще съм. Определено съм умен, но имам доста недостатъци, които ще ми изиграят лоша шега. Много зависи дали ще успея да се преборя с проблемите в себе си и да кажем, че ако го направя съм почти сигурен, че след 10-не, но след 20 години ще съм успял човек, ако го направя. По-вероятно, обаче е, да си остана мързелив и да не постигна нищо.

bulgarche
06-22-2007, 16:40
1.Аз съм... :arrow: ученик
2.Занимавам се със... :arrow: природозащита
3.Мечтая за.... :arrow: хубави неща
4.Преди да умра искам да постигна... :arrow: няколко неща
5.След 10 години ще съм... :arrow: на 27-8 години

malka_sladuranka
06-22-2007, 16:45
1.Аз съм...интересна, забавна, хубава...
2.Занимавам се със...хм.. нищо различно. Тази година завърших 13ти клас и се надявам от септември да съм студентка.
3.Мечтая за....собствен бизнес.
4.Преди да умра искам да постигна...Искам да съм щастлива. Искам човека който обичам да е до мен. Искам много пари.
5.След 10 години ще съм...Щастлива и успяла...

`Death`Whore``
06-22-2007, 16:45
Аз съм странен човек. Занимавам се със следване уж. Мечтая за любов - от любимия човек и от неколцината приятели. Преди да умра, искам да съм живяла щастливо. След 10 години ще съм все същата, надявам се. Но по-улегнала.

stef....
06-22-2007, 16:52
1.Аз съм Стефан.
2.Занимавам се със частен бизнес.
3.Мечтая за перфектната жена до мен.
4.Преди да умра искам да постигна охолен живот за семейството си.
5.След 10 години ще съм милиардер.

Тва е от мен...

Valar
06-22-2007, 18:25
1.Аз съм- Уникат!
2.Занимавам се с- Каквото дойде и ми е интересно!
3.Мечтая за- Това след време да съм успял Българин в чужбина!!!
4.След 10 години ще съм- Па живиом о видим! :-D

IlLuSi0nS`
06-22-2007, 18:33
1.Аз съм... - луда шматка..
2.Занимавам се със... - в момента с подготовка за кандидатстудентски изпити..
3.Мечтая за.... - свят без ограничения, където не е важно кой си бил или какъв трябва да бъдеш, а единственото важно е какъв си във всеки един миг - различен.. свят, където си свободен да бъдеш всичко и нищо.. свят без пространство и време.. свят на мисълта.. свят на безкрайната свобода.. свят на чудеса и вълшебства..
4.Преди да умра искам да постигна... - искам хората да си спомнят за мен.. да ме обичат или да ме мразят.. но никога да не ме забравят..
5.След 10 години ще съм... - ооооо, хахаха никаква идея.. не правя планове дори и за утре..

neznaen
06-22-2007, 18:39
1.Аз съм... безсмъртен
2.Занимавам се със... бързо ядене на вита баница и бране на коприва за прасетата
3.Мечтая за.... подводница с реактивен двигател
4.Преди да умра искам да постигна... до луната
5.След 10 години ще съм... на 28

Ice_Queen_
06-22-2007, 18:54
1.Аз съм... - АЗ - уникално неповторима :-D :-D
2.Занимавам се със... Даскало,мъжо ми/секс,музика,приятели и още хиляди неща
3.Мечтая за.... къща на скала пред морето,3 деца,Оскар на камината,момчето което обичам до мен и вс близки който обичам и приятели :)
4.Преди да умра искам да постигна... много неща.
5.След 10 години ще съм... перфектна :-D

ra!nbow
06-22-2007, 19:12
1.Аз съм... тедди =)=)=)
2.Занимавам се със...и аз нз с какво :oops:
3.Мечтая за....да отскоча до италия-рим...ааа колко искам само=) ааа и да снимам дъгата ... е и за др неща ма те си остават за мен =)
4.Преди да умра искам да постигна...всичко
5.След 10 години ще съм...хммм на 26 и ще съм си същотото дете надявам се :roll:

sexa_na_kompleksa
06-22-2007, 19:59
1.Аз съм... Мими :smt006
2.Занимавам се със... простотии предимно :roll:
3.Мечтая за.... милото :-)
4.Преди да умра искам да постигна... всичко,което съм си наумила :P
5.След 10 години ще съм... същия пустиняк :-D

FearInMotion
06-22-2007, 20:11
1.Аз съм... дедо боже.
2.Занимавам се с... малките ви мръсни тайни >:) MWUHAHAHAAHAHAHA
3.Мечтая за... да сменя книжарницата :-x
4.Преди да умра искам да постигна... да се оженя и да рода семейство О________________O
5.След 10 години ще съм... баща на внуците си

feel_me
06-22-2007, 20:53
1.Аз съм Пламена
2.Занимавам се с танци и рисуване
3.Мечтая за: участие на световна сцена(хип хоп батъл-танци),да посетя някой голям графити фест извън България,една раница пълна с флакони и една пълна с трева,да няма гадната хорска завист и за голяма компания където съм оценявана и уважавана от всички,както и да срещна истинската споделена любов
4.Преди да умра искам да съм постигнала и покорила големи върхове в това с което се занимавам и да съм постигнала живот,в който не участва натрапчивата роля на еднообразното ежедневие
5.След десет години ще видим каква ще съм..

eXtrem3-g1rl
06-22-2007, 21:05
1.Аз съм...едно не много нормално момиче, което има цел в живота и се старае да я постигне с помощта на силите и средствата, с които разполага.
2.Занимавам се със...доста неща. През свободното си време обичам да гледам футбол, а след няколко дена започвам тренирам тенис на маса, вися целодневно пред компютъра, чета книги, излизам наляво и надясно с приятели, а през останалото време се занимавам с училище горе-долу...
3.Мечтая за....осъществяване на мечтите ми, колкото и банално да звучи..понеже повечето от тях могат да се реализират, а по-малката част са неосъществими..но няма невъзможни неща
4.Преди да умра искам да постигна...целта си - а именно - да се реализирам успешно. Да успея да получа добро образование, да си намеря доходна работа, да създам семейство и такива разни обще взето.. :roll:
5.След 10 години ще съм... все още млада..

SweetBunny
06-22-2007, 21:17
продължете изреченията
1.Аз съм... :-D все още без кой знае какъв опит
:lol: 2.Занимавам се със... снимам се все повечко напоследък и сега ми предстоят снимки :) но нищо сериозно...
3.Мечтая ... да стана професионален модел (може и рекламен), мечтая също и да преодолея някои притеснения...
4.Преди да умра искам да постигна... мечтая за много неща, но някак си не мога да ги кажа :oops: най-общо казано да се реализирам...
5.След 10 години ще съм... запазила фигурата си.......иии ще имам и втора професия (някоя по-зряла, свързана с бизнес).....след моделството :-D :lol: :lol: :lol: :-D

Briseis
06-22-2007, 22:05
Аз съм...Деница.Мисля си, че съм интересна и забавна.Мисля си, че човек може да си говори с мен.Но все пак само си го мисля.

Занимавам се със...нищо особено за човек на моята възраст.Уча повечко англииски и обичам да танцувам сама в тъмното.

Мечтая за...един хубав нормален живот. Мечтая за материални неща. Мечтая за човек до мен. Мечтая за дъга. Мечтая за посещение в зоологическата градина. Мечтая дори само за удоволствие.

След 10 години ще съм... надявам се богата, улегнала жена, с много опит зад гърба си.Но ми се иска да запазя личността си такава, каквато е сега.Не искам да губя нищо от себе си, а да се обогатявам.

:-)

ScionOfStorm
06-23-2007, 08:19
1.Аз съм... тъмнината в мрака (;
2.Занимавам се със... активен мързел
3.Мечтая за.... прекалено мног неща
4.Преди да умра искам да постигна... всичко, що мога
5.След 10 години ще съм... на 26, ще видим какво ще правим тогава ;p

Child_In_Time
06-23-2007, 09:20
1.Аз съм... си аз
2.Занимавам се...все още със учене
3.Мечтая за....мн неща, за сега осъществими
4.Преди да умра искам да постигна...многооо неща
5.След 10 години ще съм...бах мааму не съм измислила още

sherry
06-23-2007, 09:57
1.Аз съм...импулсивна, но истинска
2.Занимавам се с...литература...уж!
3.Мечтая за....любов, здраве и реализация. За сбъдване на мечтите ми...
4.Преди да умра искам да постигна...много неща. Да съм пътувала, да съм написала поне няколко книги, да съм дала нещо от себе си на света. Да съм родила и възпитала добри и щастливи деца, да съм обичала и да съм била обичана!
5.След 10 години ще съм... надявам се...постигнала някаква професионална реализация и кой знае...може би с малко детенце :) Надявам се да съм завършила журналистика :D

tuka6na
06-23-2007, 10:14
1.Аз съм Рей пациентката ; )
2.Занимавам се с фотография,барманСТВО <3
3.Мечтая за приказка без край ; D
4.Преди да умра искам да постигна..хм...това което исках ,го постигнах.По-нататък още.
5.След 10 години ще съм все още непорастнала; )))

shizzle
06-23-2007, 14:44
1.Аз съм.. идиот.
2.Занимавам се с... грехооткривателство и други глупости.
3.Мечтая за.. писателска кариера. И сирене.
4.Преди да умра искам да.. Не искам да умирам.
5.След 10 години ще съм.. 10 години по-стар идиот.

aP0kAlIpSiS
06-23-2007, 15:09
1.Аз съм...просто аз- силна,умна,самокритична..
2.Занимавам се с учене,защото с него ще постигна всичко
3.Мечтая за...спокойствие
4.Преди да умра искам да постигна...независимост
5.След 10 години ще съм...обещаваща млада дама,по професия- военен психолог (дано)

shizzle
06-23-2007, 18:21
военен психолог (дано)
Дядо ми е военен психолог в Морско училище - Варна. Готино е. Успех!

teenkopele
06-23-2007, 21:47
1.Аз съм... си аз.
2.Занимавам се със...мързелуване и още нещо.
3.Мечтая за....много неща, някои от които едва ли някога ще станат реалност.
4.Преди да умра искам да постигна...много.
5.След 10 години ще съм...на 27 години.

:-D

psycho_girl
06-23-2007, 22:07
1.Аз съм... асоциална, имам проглем с общуването с хора, егоистка, мисля само за себе си, самовлюбена
2.Занимавам се със... подготвям темата си за устния ми изпит по немски
3.Мечтая за.... много неща - мечтите са безплатни
4.Преди да умра искам да постигна... искам като направя равносмедка на живота си да съм доволна от начина по който съм живяла и от постигнатото
5.След 10 години ще съм... в центъра на вниманието :smt017

miloto_girl_4e
06-23-2007, 22:32
1.Аз съм... :arrow: едно нормално 17 годишно момиче :wink:
2.Занимавам се с... :arrow: училище, момчета.. нищо необичайно :)
3.Мечтая за.... :arrow: добър живот и хубаво семейство
4.Преди да умра искам да постигна... :arrow: о, не знам..
5.След 10 години ще съм... :arrow: една щастливо омъжена жена :lol:

Dutchman
06-23-2007, 23:54
1.Аз съм егоцентрик
2.Занимавам се със проклето учене(семестрите не чакат)&бачкане да не споменавам какво е ...
3.Мечтая да видя планетата (отгоре дет викат а не да ходя по нея)
4.Преди да умра искам да бъда като Хю Хефнър
5.След 10 години както изглежда и са се насочили нещата, раздразнен банкер pathetic ....

х
06-24-2007, 11:59
Kakви амбициозни хора имало във този форум…

3.Мечтая за.... това да се прочуя и да стана много добра в професионален план,
Всъщност мечтая да успея да се занимавам с музика като хоби и да правя музика. Да печеля надали ще се надявам, защото не съм кой знае колко музикален., 3.Мечтая за....собствен бизнес, Мечтая за- Това след време да съм успял Българин в чужбина!!!, Мечтая за.... подводница с реактивен двигател, Мечтая за.... къща на скала пред морето,3 деца,Оскар на камината,момчето което обичам до мен и вс близки който обичам и приятели, Мечтая за... изпълнението на всички мои желания - материални, нематериални, умни, глупави, големи, малки, нагли, скромни..., Мечтая за: участие на световна сцена(хип хоп батъл-танци),да посетя някой голям графити фест извън България,една раница пълна с флакони, Преди да умра искам да постигна...целта си - а именно - да се реализирам успешно. Да успея да получа добро образование, да си намеря доходна работа, да създам семейство, Мечтая ... да стана професионален модел (може и рекламен), мечтая също и да преодолея някои притеснения..., Мечтая за материални неща. Мечтая за човек до мен., Мечтая за.... прекалено много неща, Преди да умра искам да постигна...много неща. Да съм пътувала, да съм написала поне няколко книги, да съм дала нещо от себе си на света., След 10 години ще съм...обещаваща млада дама,по професия- военен психолог,. Преди да умра искам да бъда като Хю Хефнър…и т.н.

А колко от вас работят по осъществяването на мечтите си…
А с какво се занимавате
…Занимавам се със... училище-, .Занимавам се със... със мързелуване,
2.Занимавам се със...хм.. нищо различно. Тази година завърших 13ти клас и се надявам от септември да съм студентка
2.Занимавам се с- Каквото дойде и ми е интересно!, Занимавам се със... бързо ядене на вита баница и бране на коприва за прасетата, Занимавам се със... Даскало,мъжо ми/секс,музика,приятели и още хиляди неща,
2.Занимавам се със...и аз нз с какво, Занимавам се с... безсмислени работи, Занимавам се със...доста неща. През свободното си време обичам да гледам футбол, а след няколко дена започвам тренирам тенис на маса, вися целодневно пред компютъра, чета книги, излизам наляво и надясно с приятели, а през останалото време се занимавам с училище горе-долу..., Занимавам се със... снимам се все повечко напоследък и сега ми предстоят снимки но нищо сериозно..., Занимавам се със... активен мързел, Занимавам се...все още със учене, Занимавам се...все още със учене, .Занимавам се с... грехооткривателство и други глупости. Занимавам се със проклето учене,

животът е прекалено кратък, за да се крием зад оправдания от рода-ученик съм, до 18, после студент съм до 25, после имам дете, нямам време, и накрая ме4тите, амбициите, целите, остават във въздуха. Не е рано, даже вече е много късно, за някои от мечтите които прочетох(фиксирам моделките, танцьорките и певиците). Пожелавам успех на всички в осъществяването на мечтите си, а на тези които още не знаят какво искат-да го открият, и да го преследват със зъби и нокти.

Glezanka
06-24-2007, 12:10
1.Аз съм...си аз,уникална както всеки друг.
2.Занимавам се със...учене :-#
3.Мечтая за.... човек,който да ме обича до края на живота си :roll:
4.Преди да умра искам да постигна... ех ... рано ми е да мисля за такива неща .. 8-[
5.След 10 години ще съм... надявам се семейна,зряла,независима,м ада дама :P

SweetBunny
06-24-2007, 19:07
животът е прекалено кратък, за да се крием зад оправдания от рода-ученик съм, до 18, после студент съм до 25, после имам дете, нямам време, и накрая ме4тите, амбициите, целите, остават във въздуха. Не е рано, даже вече е много късно, за някои от мечтите които прочетох(фиксирам моделките, танцьорките и певиците). Пожелавам успех на всички в осъществяването на мечтите си, а на тези които още не знаят какво искат-да го открият, и да го преследват със зъби и нокти.

Мерси...и да, толкова си права, а е толкова трудно...особено когато не попаднеш на правилните хора.... и всичко в началото е чудесно, прекрасно...чувстваш се супер, че си постигнала ТОВА, КОЕТО СИ ИСКАЛА, МЕЧТАЛА.......и накрая...да се окаже, че само те използват, че всичко е една лъжа и се чувстваш пълна глупачка.......не се хванах само аз...а и всички около мен....нооо наистина е трудно да продължавам да се боря, както ти казваш.......
... поне се опитвам :) {}

Sam90
06-24-2007, 19:11
1.Аз съм... - свестен
2.Занимавам се със... - учене... ХАХА
3.Мечтая за.... - всичко
4.Преди да умра искам да постигна... - всичко
5.След 10 години ще съм... - по-близо до "всичко"

vikipf
06-24-2007, 19:21
1.Аз съм... - едно много объркано момиче... Незнаещо какво иска и какво и е необходимо, за да бъде щастлива... Наивна и глупава.
2.Занимавам се със... - рисуване... музика...
3.Мечтая за.... - човек, с който да споделяме еднакви мечти, да имаме еднакви интереси... Човек, който да ме разбира, и да ме харесва такава каквато съм...
4.Преди да умра искам да постигна... - МНОГО СТОЙНОСТНИ НЕЩА...
5.След 10 години ще съм... - на 24... и извън България ( за жалост ще се наложи сигурно да уча в чужбина )

aP0kAlIpSiS
06-24-2007, 20:02
военен психолог (дано)
Дядо ми е военен психолог в Морско училище - Варна. Готино е. Успех!

Мерси. Поне един човек,който ме подкрепя :mrgreen:

ni6to_novo
06-24-2007, 21:16
1.Аз съм щастлива,че идва лятото :]
2.Занимавам се с обикновените си ежедневни задължения и хобита..
3.Мечтая за повече свобода (от родителите си),по-скоро да намеря човека за мен и за скок с бънджи :D
4.Преди да умра искам да постигна нещо,с което да се гордея.
5.След 10 години ще съм щастлива,че идва новото лято 8)

07-30-2007, 14:35
1.Аз съм Стефан.
2.Занимавам се със частен бизнес.
3.Мечтая за перфектната жена до мен.
4.Преди да умра искам да постигна охолен живот за семейството си.
5.След 10 години ще съм милиардер.

Тва е от мен... toqq pa ti tup li si za da teb vsi4ko pari ii oholen jivot li eee ](*,)

young_rich_famous
07-30-2007, 14:44
1.Аз съм :arrow: невинен :smt005
2.Занимавам се със :arrow: фирмата ми ... шеф съм си :smt019
3.Мечтая за :arrow: къща на Хаваите
4.Преди да умра искам да постигна :arrow: лекарство против спин ..
5.След 10 години ще съм :arrow: кретен :smt005

07-30-2007, 15:20
Аз съм...в депресия.
Занимавам се с...чужди проблеми, бягайки от своите.
Мечтая за...СВОБОДА
Преди да умра искам да постигна...душевен мир.
След десет години ще съм... или разведена или мъртва!

In4iTu_
07-30-2007, 16:29
1.Аз съм... Инна, приятно ми е :-D
2.Занимавам се със...ходене по кафета; сега сериозно - с френски; пиша стихчета и разкази и т.н.
3.Мечтая за....добро бъдеще
4.Преди да умра искам да постигна... Ще искам да върна лентата назад и да видя, че си е струвало да живея, заради хубавите мигове, които ще съм преживяла
5.След 10 години ще съм... управител на хотел...или много хотели, във Франция естествено

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 16:41
1.Аз съм... тъпЪ.
2.Занимавам се със...рисуване..
3.Мечтая за....по-светли дни.
4.Преди да умра искам да постигна...постигна нещо в скапания си животец.
5.След 10 години ще съм...накъдето съм тръгнала преполагам.. художник... =)

miminia
07-30-2007, 18:28
1.Аз съм... девойката от София дето си върти задника като ходи :lol: Нормално същество,което обича да си пийва ,когато е само,същество на което живота не му лесен (не говоря материално) и всеки ден има по някое ново приключение. :wink:

2.Занимавам се със...доста интерени неща - музика,грижи за моето тяло, разходки,музика,прочитане на интересни книги,излизане с приятели и познати,рисуване и т.н.!От мн малка с различни спортове.Голяма страст ми е готвенето 8-[

3.Мечтая за....щастлив живот,с по-малко грешки и мн успехи.Да се занимавам със стрелба и бойни изкуства.

4.Преди да умра искам да постигна...всичко,което си наумя.И най-вече да постигна мир със себе си,да се преоткрия като човек и да извърша куп ненормални и екстремни неща.

5.След 10 години ще съм...един нормален идиот,който ще има вече (надявам се) детенце и мъж до себе си.И ще съм реализирала някой от моите мечти.И да се надяваме,че сл 10 год да съм жива и здрава :wink: за да продължа да флуудя :lol:

dimitkopitko
07-30-2007, 18:47
az sum -hui
zanimavam se sus -bace kiro po to4no s dupeto mu
me4etaq za -banica s kiselo mlqko
predi da umra iskam da-prusna guza na bace kiro i da mu pukna xemoroidite ot ebane
-sled deset odini 6te sum-vmerisan hui

Violenza
07-30-2007, 18:51
1.Аз съм... - Луната...
2.Занимавам се със... Фотография.
3.Мечтая за... Телеобектив и макро ... и да влезна в университета в Милано с фотография.
4.Преди да умра искам да постигна... целите си...много са :wink:
5.След 10 години ще съм... Не знам... за сега знам какво искам да съм, но нищо не е сигурно.

SpAcE_LaDy
07-30-2007, 22:52
1.Аз съм... :arrow: ученичка на 17 години
2.Занимавам се със... :arrow: Photoshop, хекче, а ще си търся и работа скоро
3.Мечтая да.... :arrow: отида в Париж, да науча френски, да правя един бизнес, който е най-сигурната ми алтернатива засега за преуспяеване
4.Преди да умра искам да постигна... :arrow: целите и мечтите си, да намеря любовта на живота.. и да съм много щастлива
5.След 10 години ще съм... :arrow: намерила и изяснила със самата себе си всичките си интереси, дарби и способности, с повече късмет и желание ще съм успяла и в бизнеса.. :)

antichalga
07-31-2007, 00:02
1.Аз съм... Ем какво да съм аз...лудо лапе :roll: :wink:
2.Занимавам се през свободното ми време с една дъска на 4 колелца
3.Мечтая за дооста неща..Знам как да постигна мечтите си,независимо на каква цена :) Ехх този инат :-D
4.Преди да умра искам да постигна... доста неща са .. Нооо да кажем - да се запозная с Tony Hawk :D
5.След 10 години ще съм... бизнес дама в Германия..ахах откъде да знам каква ще съм :)

MistyMonster/LikeViolence
07-31-2007, 07:39
1.Аз съм... Misty Thunderfuck pr`
2.Занимавам се със... циклене на компа и издивяване.
3.Мечтая за.... много неща.
4.Преди да умра искам да постигна... нещо,от което ще съм доволна.
5.След 10 години ще съм... не искам да мисля за бъдещето.

KiLLeR_InSTiNkT
07-31-2007, 17:38
1.Аз съм... :arrow: Едно обикновено момиче, което е нереално наивно.
2.Занимавам се със... :arrow: Кандидат-студентка съм, но по принцип обичам да се забавлявам *като всеки нормален човек*, да чета книги, да се опитвам да разнообразявам по някакъв начин ежедневието си.
3.Мечтая за.... :arrow: Нормален начин на живот - да изживявам всеки ден пълноценно *под пълноценно разбирам, както на мен ми харесва*, да опитвам нови неща.
4.Преди да умра искам да постигна... :arrow: Искам да върша хубави неща, да направя хората, които ме обичат щастливи и да престана да се съмнявам във всички.
5.След 10 години ще съм... :arrow: Никой не знае какво може да му се случи след 10 години, може да съм мъртва, може да съм преуспяла в работата си и с мъж до себе си или пък да прося по улиците, варианти хиляди... :roll:

evil_lady_in_black
07-31-2007, 19:02
1.Аз съм...Момиче , което е много замечтано
2.Занимавам се със... учене (все още) и различни развлечения
3.Мечтая за....Висше образование
4.Преди да умра искам да постигна... да се запозная с Виле Вало
5.След 10 години ще съм...Студентка , може би ...

Seducti0n
07-31-2007, 19:23
1.Аз съм... обикновенно момиче с много мечти
2.Занимавам се със... с образованието си,увличам се по психологията и правото
3.Мечтая за.... да срещна истинската любов
4.Преди да умра искам да постигна... искам да бъда пример за децата си,да им осигуря добро бъдеще и поле за развите
5.След 10 години ще съм...щастливено омъжена и образована дама :-D

pathetic
07-31-2007, 19:32
1.Аз съм предимно глупава,също така съм пълен неудачник.
2.Занимавам се с пиене,мечтане,писане,неспо уки,обикаляне на магазини втора ръка,разглеждане на книжарници,купуване на книги от сергии,четене,мислене,мела холия,марихуана,стоене на тъмно,пътувания на стоп,ходене по планини и селца,наблюдаване,мълчание ,природа.
3.Мечтая за някога.
4.Преди да умра искам да не знам.
5.След 10 години ще съм на път към Тексас.
за втори път.

[Lucifer]
07-31-2007, 21:19
1.Аз съм... si az :) trayan - y4enik :)
2.Занимавам се със... fitness, teniss, basketball, djagi...
3.Мечтая за.... me4taq da rabotq tova koeto iskam :)
4.Преди да умра искам да постигна... mnogo ne6ta mnogo naistina :D za primer - 2 deca
5.След 10 години ще съм... o6te po golqm pi4 :D

LizZz
07-31-2007, 23:56
1.Аз съм...Силви :)
2.Занимавам се със...Фотография(засега любител...)
3.Мечтая за....доста работи...
4.Преди да умра искам да постигна...съвършенство във фотографията,скок с парашут от самолет И да си отгледам 2 дечица... :wink:
5.След 10 години ще съм...на 24 :shock: много малко време остана бе...някак си ме е страх....незнам що....

1921
08-01-2007, 09:56
1.Аз съм Иван.
2.Занимавам се с пиене на бира, кафенца, яко кибичене по пейките, ходене по планините, скитничество, фотография(ааабсолютно аматьорски и любителски), каране на колело по близките хълмове и села, следване на любимия отбор навсякъде, където и когато ми е възможно, слушане на бг пънк групички :::
3.Мечтая за...за хубав живот :-D
4.Преди да умра искам да скоча с парашут 8)
5.След 10 години ще съм...със същия акъл :-D

Mimka_sweet
08-01-2007, 14:06
нз

xSaShEtOx
08-01-2007, 14:48
1. Az sum edno ludo momche.
2.Zanimavam se sus mnogo neshta i vse bez rezultad.
3.Mechtaq za edno momiche.
4.Predi da umra iskam da jiveq shtastlivo.
5.Sled deset godini shte sum kmet na Malko Turnovo :smt006

mademoiselle_de_Soleil
08-01-2007, 19:20
1.Аз съм... takava, kakvato ne vinagi mi se iska da buda
2.Занимавам се със... kakvo li ne ...
3.Мечтая за.... ureden, siguren, 6tastliv, spokoen jivot
4.Преди да умра искам да постигна... tova,za koeto me4taq, a imenno, da napravq ne6to, s koeto da me zapomnqt mn hora :)
5.След 10 години ще съм...zavur6ila fakulteta po matematika ili MEI, prieta na rabota v KoNtRaRaZuZnAvAnE :P i s gaje, s koeto mn mn da se obi4kame :P
mee4tiiiiiii :)

zubi
08-02-2007, 00:07
1.Аз съм...странен
2.Занимавам се със...web development
3.Мечтая за....лаптоп
4.Преди да умра искам да постигна...малко ред в личния ми живот
5.След 10 години ще съм...24 годишен, който на същата тема би отговорил почти същото (без тва за лаптопа) :D ..

Skullbreaker
08-02-2007, 06:31
1.Аз съм... Единствения и неповторим Скъл..
2.Занимавам се със... Музика
3.Мечтая за.... Да си зема и C тромпет скоро време
4.Преди да умра искам да постигна... Искам някой да ме помни
5.След 10 години ще съм... Завършил консерватория най-вероятно ..
_________________

GaBiTyYy
08-08-2007, 21:51
1.Аз съм... GaBiTyYy :mrgreen:
2.Занимавам се със... Prostotii
3.Мечтая за.... Sfetoven mir! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
4.Преди да умра искам да постигна... Mnoy neshta!
5.След 10 години ще съм...sushtata otkachalka :smt005

Gothique&amp;#9835;
08-08-2007, 21:58
1.Аз съм...момиче
2.Занимавам се със...скейт
3.Мечтая за....щастие
4.Преди да умра искам да постигна...нещо в живота от което семейството ми да се гордее с мен
5.След 10 години ще съм...незнам когато минат ще видя

InitialD
08-08-2007, 22:02
1.Аз съм... все още не съм открил кой съм.
2.Занимавам се със... в момента нищо.
3.Мечтая за.... глупави според другите хора неща.
4.Преди да умра искам да постигна... номер 3.
5.След 10 години ще съм...ъъъ аз няма да живея толкова дълго.

Guderian
08-08-2007, 22:22
Аз съм национал социалист и се боря за налагането на този вид тоталитарно управление в България :)

pathetic
08-08-2007, 23:48
Аз съм Бате Ви Енчо и се занимавам да се забавлявам с дечица.Мечтая за огромна вила край морето и десетки малки момиченца и момченца по бански.
А след 10 години ще съм малко по-стар,но пък още по-голям мераклия.

:---)

Guderian
08-09-2007, 00:08
Аз съм Бате Ви Енчо и се занимавам да се забавлявам с дечица.Мечтая за огромна вила край морето и десетки малки момиченца и момченца по бански.
А след 10 години ще съм малко по-стар,но пък още по-голям мераклия.

:---)Педофил!

pathetic
08-09-2007, 00:11
Аз съм Бате Ви Енчо и се занимавам да се забавлявам с дечица.Мечтая за огромна вила край морето и десетки малки момиченца и момченца по бански.
А след 10 години ще съм малко по-стар,но пък още по-голям мераклия.

:---)Педофил!

Мда,кажи бе,кифло,на колко си,а?

..

SuMmEr_St0rM
08-09-2007, 17:40
1.Аз съм...уникална
2.Занимавам се със...музика
3.Мечтая за....това да променя света
4.Преди да умра искам да постигна...всичките си големи мечти-да съм обиколила света...да съм скочила с парашут...да съм създала добро семейство...да съм била най-добрата в сферата в която съм се занимавала професионално...да остана в историята на света с хубаво...да съм имала къща на морето...да съм направила разходка в космоса...и най-вече да съм изживяла един наистина щастлив живот ;]
5.След 10 години ще съм..завършила висшето си образование и ще съм стартирала музикалната си кариера.

SuMmEr_St0rM
08-09-2007, 17:41
1.Аз съм...уникална
2.Занимавам се със...музика
3.Мечтая за....това да променя света
4.Преди да умра искам да постигна...всичките си големи мечти-да съм обиколила света...да съм скочила с парашут...да съм създала добро семейство...да съм била най-добрата в сферата в която съм се занимавала професионално...да остана в историята на света с хубаво...да съм имала къща на морето...да съм направила разходка в космоса...и най-вече да съм изживяла един наистина щастлив живот ;]
5.След 10 години ще съм..завършила висшето си образование и ще съм стартирала музикалната си кариера.

merilin1
08-09-2007, 20:40
1. Аз съм ... Мария приятно ми е :) хех..
2. Занимавам се със ... учене на чужди езици
3. Мечтая за ... ох много неща #-o
4. Преди да умра искам да постигна... да имам собствен бизнес, мъж, 2 деца с хубаво образование и работа, и евентуално да доживея до внуци :D
5. След 10 години ще съм... завършила образованието си евентуално и ще работя най-вероятно в чужбина

the_o.c_girl
08-09-2007, 21:14
1.Аз съм...Много амбициозна личност!
2.Занимавам се със...страшно много работи,но сега уча в ЕГ(езикова гимназия)-Вт
3.Мечтая за....Всичко...
4.Преди да умра искам да постигна...ммм не мога да кажа.
5.След 10 години ще съм...да сме живи и зрави, другото исдва само!

08-09-2007, 22:37
1.Аз съм Deus ex machina
2.Занимавам се със изкуство, компи, мърморене..каквото ми падне.
3.Мечтая за обединение срещу мушкатата и папратите.
4. ...
5.След 10 години ще съм все още Човек, надявам се.

midnight...
08-09-2007, 22:57
1.Аз съм... ами аз съм много неща, поставям си безкрайно много задачи, които много рядко осъществявам...кофти черта но ми е характерна
2.Занимавам се със... в момента си почивам, след това училище, училище и пак училище :?
3.Мечтая за.... мнооого неща, повечето неосъществими, например да взема кембридж и да ида в инглънд :mrgreen: да се откажа от сладкото, да ходя повече от 2 пъти в седмицата да тичам, да имам повече време за разни незначителни неща и т.н. и т.н.
4.Преди да умра искам да постигна... семейство и да натрупам много много различни(приятни) преживявания, да знам че след мен няма да има само прах
5.След 10 години ще съм... маалко по-улегнала, но не и по-малко луда

pampers
08-10-2007, 18:45
1.Аз съм... си аз.. pampers-a
2.Занимавам се със... уча все още :smt011
3.Мечтая за.... мн работи :-k
4.Преди да умра искам да постигна... не съм измислила още кво бе.. да се надяваме че няма да умирам скоро.. :smt005 :smt017
5.След 10 години ще съм... чакай да ги доживея.. :smt016

ForLorN
08-10-2007, 19:53
1.Аз съм...с червена коса (в момента :D)
2.Занимавам се със...фотография когато не ме мързи и хек когато има с кого
3.Мечтая за....нов фотоапарат моя е ебати бракмата вече като го разклатя и се чува как дрънка вътре
4.Преди да умра искам да постигна...ами ако може да си чуя любимата песен
5.След 10 години ще съм...на 25

b0Nb0n
08-10-2007, 20:23
az sym tintiri mintiri edin lud 6emet
zanimavam se s obikalqne po party-ta
me4taq za love parade i nooo pari
predi da umra iskam da posdigna me4tite si
sled 10 godini 6te sym na 27

vanchence_89
08-10-2007, 20:57
portaL.ICQ.bG - иЗпУсНи ПараТа

Изпусни парата в компанията на приятни и красиви хора. Бъди себе си и ни покажи този човек.
Запознай се и общувай с нови хора. Намери си гадже или бъди намерен. стани portaL човек сега!

Spork
08-10-2007, 21:27
1.Аз съм...Петя ...и кфо? :-s
2.Занимавам се със...много неща,зависи за кое питаш :-D
3.Мечтая за....няма ти кажа.....хъъхъ..я па тоя... :-D луд ли? :-D
4.Преди да умра искам да постигна...к'вото мога....
5.След 10 години ще съм...абе.....я чакай аз до тогава да оживея..пък тогава ше му мислим... :-D ...иначе ако съм жива ше съм на25 ....нишо особенно,.....Актриса!... :-D :-D :-D :-D :-D

n0va_s1m_tYk
08-10-2007, 23:13
1.Аз съм... - едно обикновено момиче със собствено виждане за добър живот! Аз не искам много.... ;-)
2.Занимавам се със... - нищо в момента
3.Мечтая за.... по- добър живот в България, защото искам да продължа да живея тук,да порасна, да работя и да не се притеснявам, че утре мога да остана гладна!
4.Преди да умра искам да постигна... - :-k да съм си купила вилата на хавайте и да съм успяла да се изфукам с мое си, чисто ново Ферари. Освен това искам да имам същата крава като от рекламата на Милка! И да притежавам поне половината от акцийте на Майкрософт :smt006 Много ли искам? :lol:
5.След 10 години ще съм... С 10 години по- стара и надявам се по- мъдра :smt016

08-10-2007, 23:15
Аз съм никой и не се броя за нищо :)

n0va_s1m_tYk
08-10-2007, 23:21
Аз съм никой и не се броя за нищо :)
Сори, ама е много лошо да си никой и още повече да не се бориш за нищо :P Явно си от по- мързеливите ;-) ето! за това ще сме в това положение :P :lol: :smt005

08-10-2007, 23:32
Аз съм никой и не се броя за нищо :)
Сори, ама е много лошо да си никой и още повече да не се бориш за нищо :P Явно си от по- мързеливите ;-) ето! за това ще сме в това положение :P :lol: :smt005
Не съм мързелив, за да си мързелив трябва да си някой и да те мързи, а аз съм никой ;)

n0va_s1m_tYk
08-10-2007, 23:52
Не съм мързелив, за да си мързелив трябва да си някой и да те мързи, а аз съм никой ;)
Нее, напротив! "Някой" може да си позволи да мързелува, но "Никой" - не. Трябва да се бори и да постига свойте си цели за да стане "Някой", а ти не се бориш за нищо. Това какво значи... :P Може ли такова нещу! :wink: :smt016

crew
08-11-2007, 15:35
1.Az sam stranen
2.zanumavam se sas kompi i freerun
3.Me4taq za edno momi4e koeto nikoga nqma da imam.
4.predi da pukna iskam da zavar6a hubavo obrazovanie i da imam po4ten jivot.
5.sled 10godini 6a sam svar6il osnovno obrazovanie i 6te po4na da rabotq.

StRanGe_tEdDy`bEaR
08-11-2007, 15:49
1.Аз съм... едно наивно момиче, което осъзнава грешките си, но нне може да се промени.. :D
2.Занимавам се със... Рисуване... обичам да рисувам.. Навсякъде, но не по всяко време.. ;) Музика ( издирвам нови групи, песни...)... Глупости и това включва едно момче на име Кристиан.. :D
3.Мечтая за.... Да не се притеснявам толкова от последиците и да намеря, човек, приятел, който да ме познава по-добре дори от мен самата.. Също и мечтая за собствена стая... :D
4.Преди да умра искам да постигна... Не съм мислила за това.. Може би трябва да попълня тази анкета след няколко години.
5.След 10 години ще съм... на 24.. :-) Сама..в някой голям европейски град.. Ще уча... И работя... :)

~*~By~Myself~*~
08-11-2007, 16:16
1.Аз съм... Мирела ... Лудо девоиче с много приятели
2.Занимавам се със... спорт,по специално карате,тае-бо и чат пат фитнес.
3.Мечтая за.... Реализация,успехи в спорта и догодина когато кандидатствам да вляза в англииската и да имам още едно куче
4.Преди да умра искам да постигна... нещо което поколенията ще запомнят
5.След 10 години ще съм... в разцвета на младоста си (23)

mishonche
08-11-2007, 16:41
продължете изреченията
1.Аз съм...
2.Занимавам се със...
3.Мечтая за....
4.Преди да умра искам да постигна...
5.След 10 години ще съм...

1.Аз съм... мъничка :oops: :oops: (е не много :Р)
2.Занимавам се със...в момента с нищо
3.Мечтая за... щастие :roll:
4.Преди да умра искам да постигна... целите си
5.След 10 години ще съм...дай Боже жива и здрава,с хубава работа.Мъж до мен.И 2 дeчица,който да можем с мъжа ми да отгледаме без проблеми и затруднения...(26)

Nobody
08-11-2007, 17:05
Много хубава тема, някой път ще се хвана да прочета какво са писали другите, а сега е мой ред:

1. Аз съм това, което ме е създала майката природа. Идеален, както всяко едно друго човешко същество. С потенциал, един и същ с този на другите. С набор от положителни качества, едни по-силни, други още по-силно изразени. Ето това съм Аз!

2. Занимавам се с всестранно развиване на личността ми.

3. Мечтая да извървя ясно изразения си път към целта

4. Преди да умра искам да постигна 1 - Да имам свой собствен процъфтяващ бизнес, който да прогресира дълго след смъртта ми. 2 - Да съм създал едно сплотено семейство, което да се подкрепя, но никога да не си пречи. Никога не бих предпочел детото ми да се грижи за мен след като остарея, вместо да гледа своя собствен живот. То ще върне жеста на собственото си дето, никога не трябва да се спира прогреса на младия. Това е нещо, което ми е осигурено от родителите ми и, за което съм им наистина благодарен. 3 - Да съм живял, така че дълго хората да повтарят името ми, но не с прискърбие. 4 - Да обиколя света и да опазная чужди култури, но след като вече съм изградил бизнеса си, все още не знам дали искам да стане преди да съм се погрижил за семейството си. 5 - Да не се въздържам от нищо, да правя това, което ми се прави на момента, знам че няма да свърши глупаво, защото вярвам, че съм достатъчно умен. 6 - Искам да съм виновен за любовта на 1 жена, истинския успех и щастие на поне 10 човека, поумняването(израза ми изглежда не на място малко, но не ми идва друг) на поне 100 човека и усмивките на лицата на поне 1000 човека.

След 10 години ще съм извървял наполовина поставения пред мен път

Ето това съм аз :)

cappy123
12-24-2007, 17:52
продължете изреченията
1.Аз съм...себе си
2.Занимавам се със...пиша стихове
3.Мечтая за....добро бъдеще
4.Преди да умра искам да постигна...да оставя нещо след себе си
5.След 10 години ще съм...с мъж и 2 деца хах

RAWRRR
12-24-2007, 18:30
Аз съм .. Кремена,а ти добрата фея ли очакваше?

Занимавам се със .. умни мъже,понеже самата аз съм си тъпичка и например много ме впечатляват тези индивиди,които използват думи,завършващи на "низъм" : комунизъм,социализъм,онани зъм,нихилизъм,популизъм,ду лизъм,хуманизъм.. и пр.

Мечтая да.. за Н.

Преди да умра искам да постигна..самоуважение.

След 10 години ще съм - с десет години по-стара и с 5 килограма по-тежка.

mulgore
12-24-2007, 18:49
1.Аз съм...човек
2.Занимавам се със...стоене пред компютъра и скоро със скейт и фингърборд
3.Мечтая за....много неща и все такива които няма да се случат
4.Преди да умра искам да постигна...много от нещата за които съум мечтала
5.След 10 години ще съм...студентка..Преполагам де...

RAWRRR
12-24-2007, 19:49
Нарочно е така направено,като художествен ефект,за да подсили образа ми на глупава женичка. :wink:

RAWRRR
12-24-2007, 20:00
Не ти прави чест такова поведение..

AvaLan4e
12-24-2007, 20:21
абе експо 8)
лъвицата както всички други от семейство котки не забравяй че имат нужда от средата си. любов.
ти си се поддал на характера на лъва без да осъзнаваш природата му?
^^ колкото и да е нереално аз си мисля сериозно тези неща по-горе ('=
ей затва обожавам форумите мамка му като игра с кукли е много по реално ест.

Blacklisted
12-24-2007, 20:29
Аз почнах да се притеснявам, че в моя приемник е проблема :D Уви...

DisciplineAndOrder
12-24-2007, 20:34
1.Аз съм... човек
2.Занимавам се със... четене най-често или висене пред комютъра
3.Мечтая за.... много неща
4.Преди да умра искам да постигна... искам мечтите ми да се реализират
5.След 10 години ще съм... нямам представа

AvaLan4e
12-24-2007, 20:35
казвам че въпреки че Лъвицата си го заслужава нея я боли да се държат така с нея и всъщност никога лъвицата в частност или не не спира да се нуждае от подкрепата на близките си въпреки нуждата да критикува която е оправдана но признавам предизвиква съответната защитна реалкция и не до там любов от която се нуждае тя. тоест груб си. бъди мил ебаси момиче е. толерантен? да не си на 2? всмисъл кво ти пукак каква е тя, когато на нея й пука? или верно не можеш без да я нараниш? съмнявам се...

Decu
12-24-2007, 20:37
1.Аз съм... човек
2.Занимавам се със... четене най-често или висене пред комютъра
3.Мечтая за.... много неща
4.Преди да умра искам да постигна... искам мечтите ми да се реализират
5.След 10 години ще съм... нямам представа

И аз съм така ;D Мисля обаче, че след десет години още няма да съм задомена :-D

RAWRRR
12-24-2007, 20:38
Между другото ,толерантен е мръсна дума ,да си толерантен с някой означава да му позволиш свобода,само ако се съобразява с твоите условия и правила. :wink:

AvaLan4e
12-24-2007, 21:50
Между другото ,толерантен е мръсна дума ,да си толерантен с някой означава да му позволиш свобода,само ако се съобразява с твоите условия и правила. :wink:
не, но означава да не ти пука за него или просто да го приемаш като различен, тоест да не му даваш никакъв шанс да бъде нещо повече от различен, който можеш максимум да благотвориш, но не и разбереш истински и допуснеш до себе си като някой с когото да се прегърнеш и заспиш (;
зависи от гледната точка и какво се влага в понятията, както и светогледа разбира се (=

RAWRRR
12-24-2007, 22:01
Ам..да с толерантен с някого не значи да го разбираш или приемаш,означава че,благодарение на твоя морал и на обстоятелствата,ставаш добродушен и отзивчив спрямо неговия светоглед.

Това за което ти говориш не е толерантност.Например аз не мога да кажа,че съм толерантна към негрите,защото би било обида за тях.Защото за да кажа,че съм толерантна..трябва да тръгна от там,че ги смятам за по-нищожни,но това не ми пречи да общувам с тях.
А аз не съм толерантна към тя,аз ги приемам като нормални хора.

Ам и сладичкото би,благодаря че ме защити (?) ,беше мило,но не беше нужно. :)

AvaLan4e
12-24-2007, 22:05
ами мила съм пък и държа да пиша каквото ми идва на момента даже да е глупаво. за мен си има смисъл. а и обичам да играя на кукли :grin: :D боже пяна съм ('=
наздраве 8-)

AvaLan4e
12-24-2007, 22:17
за малък коментар по нова сме :grin:
('=

RAWRRR
12-24-2007, 22:24
Ама вие не сте толерантни към моята трезвеност,май и аз ще прибегна към хоризонтален популизмъм на бутилките вино .. :---)

loyal_88
12-25-2007, 01:49
1.Аз съм...израстнал по гетата
2.Занимавам се със...партита, мачове, приятели, поркане и по мъничко наркотици, история, интересни книжки и много други...
3.Мечтая....да живея по-добре без да си напускам страната
4.Преди да умра искам да постигна...много неща, но като цяло искам хората след мен да ме запомнят, както и да се отблагодаря по някакъв начин на родителите ми че ме търпят :)
5.След 10 години ще съм...не мога да си се представя след 1 година, какво остава за 10?

nencuHka
12-25-2007, 16:15
1.Аз съм... Петя :D
2.Занимавам се със... компютъра :shock:
3.Мечтая за.... реализация в живота
4.Преди да умра искам да постигна... милиони :D
5.След 10 години ще съм... млада и неориентриана :D 8-)

sexx_na_exx
12-25-2007, 16:21
1.Аз съм...ГОТИНА :twisted:
2.Занимавам се със... мн нещица :P
3.Мечтая за... истинска любоф :smt007
4.Преди да умра искам да постигна... горноту =P~
5.След десет години ще съм...надявам се все същата мацка и мн мн мн влюбена ф някой пиич :twisted:

fake
12-25-2007, 16:29
толера-какво?
аз съм Ина, занимавам се с пиърсинг, мечтая си да се махна оттук, преди да умра искам д апостигна световна известност, след десет години ще работя в собственото си студио и ще изкарвам пари

HexGirl
12-25-2007, 17:44
продължете изреченията
1.Аз съм...momi4e
2.Занимавам се със...s risuvane i teatar
3.Мечтая за....po dobar jivot
4.Преди да умра искам да постигна...vsi4ko za koeto sam me4tala da u4a arhitektura da sam si namerila 4ovek kato za men i da znam za kakvo sam jiviala
5.След 10 години ще съм...neznam vsi4ko se promenia

AvaLan4e
12-29-2007, 19:38
толера-какво?
аз съм Ина, занимавам се с пиърсинг, мечтая си да се махна оттук, преди да умра искам д апостигна световна известност, след десет години ще работя в собственото си студио и ще изкарвам пари
да бе, не си е работа
после от теб ще останат само бившо надупчени хора :neutral:
което ме навежда на мисълта че си бохем, който обаче може в последните си мигове да съжали, че все пак няма нещо още

Madness
12-29-2007, 19:47
1.Аз съм...дете
2.Занимавам се със...ходене на училище
3.Мечтая за....шарен свят със щастливи хора и хубава музика
4.Преди да умра искам да постигна...искам да видя възможно най-много от света/живота,искам да стана архитееект...
5.След 10 години ще съм...24годишна...евентуално по-умна...евентуално не 8-)

MaLty
12-29-2007, 20:49
1.Аз съм си аз :)
2.Занимавам се със мажоретка съм
3.Мечтая за всичко :grin:
4.Преди да умра искам да постигна незнам :?
5.След 10 години ще съм такава каквато ми е отредено да бъда :wink:

BioX
12-29-2007, 20:49
1.Аз съм...malko nadyto pi6lame koeto se prai na vsi4ki i ne my pyka za ni6to!
2.Занимавам се със... 6matkane po cql den i gledam samo kak da si ybiq vremeto po kafetata.
3.Мечтая за.... mnogo pari4ki i da si ybikalam po sveta bez da mislq za ytre6niq den
4.Преди да умра искам да постигна...iskam da se zapoznaq s maksimalno po golama broika ot idolite mi i moje bi da si imam edna skromna vili4ka(na teritoriq 4-5dekara :D ) na nqkoi ostrov
5.След 10 години ще съм...svetoven 6ampion po borba klasi4eski stil :razz: (v momenta se zanimavam s borba no ne sam dobar :D )

IKisseDAGirL
12-30-2007, 09:00
1. Аз съм... Валентина Живкова Христова :wink:
2. Занимавам се със... подготовка за кандидатстване във ВУЗ
3. Мечтая за... реализация в по-голям град, спокоен и красив живот, дом, семейство, деца с човека, когото обичам
4. Преди да умра искам да постигна... това, за което мечтая, + да пътувам много и да обиколя колкото се може повече места по света ;-)
5. След 10 години ще съм... ако знаех, нямаше да е интересно

Tcelica
12-30-2007, 09:06
1.Аз съм Николета :-)
2.Занимавам се със учение :smt038
3.Мечтая за ... алеята на славата :grin:
4.Преди да умра искам да постигна успехи в живота =;
5.След 10 години ще съм Зъболекарка ;-)

kPuCkA
12-30-2007, 09:12
1.Аз съм Крис ;)
2.Занимавам се с това,което ми доставя удоволствие
3.Мечтая за обучение и реализация в Англия
4.Преди да умра искам да съм сигурна,че съм живяла пълноценно
5.След 10 години ще съм психолог в Англия ;)

KpuCuTo0o
12-30-2007, 09:26
1.Аз съм... си Аз.. не се стремя да съм нещо повече... Крис :-D
2.Занимавам се със... себе си и желанията си.., с задълженията си и идеите си.. и английският, немският, руският :P
3.Мечтая за.... много неща.. кое от кое по различни и по шантави, но смятам да си ги осъществя... Да живея и работя в Англия.. ;)
4.Преди да умра искам да постигна... мечтите си..
5.След 10 години ще съм... себе си.. надявам се.. по възрастна.. по улегнала.. но пак себе си.. :grin:

inSane_baby
12-31-2007, 21:28
1.Аз съм... обикновено момиче понякога различна от представите за Барби на които обикновено трябва да отговарям - изискващо от семейството роднините и тн, в повечето случаи готова да отстоява принципите си докрай. аз съм инат
2.Занимавам се със... осъществяване на мечтите си, занимавам се с глупусти подхождащи на 11-12 годишни, занимавам се винаги с каквото не трябва.
3.Мечтая за... мечтая е много относително казано... мечтите са висша форма на желанията, по неусъществини, по недостижими, но и по истински..
4.Преди да умра искам да постигна... успех в поне едно отношение, да постигна победа в поне една насока. да знам какво съм успяла да направя в тоя живот и за какво не ми е стигнало време за да зная какво да правя в следвашия.
5.След 10 години ще съм... с 10 години по стара

bruteca
12-31-2007, 22:35
1.Аз съм...Това което съм
2.Занимавам се със...Кфото ми прави кеф
3.Мечтая за... Про кариера ф НБА и къща в Маями
4.Преди да умра искам да постигна...Някоя от мечтите си, но да съм я направил без ничия помощ
5.След 10 години ще съм...след 10 години ше видим

dan4ety
12-31-2007, 22:57
1.Аз съм... много зле :-D
2.Занимавам се... с простотии :-D
3.Мечтая за... успешна кариера и хубав живот :)
4.Преди да умра искам да постигна... някакъв успех, да се издигна :) Да осъществя някоя моя мечта :)
5.След 10 години ще съм... на 24 години :-D

~Jenito93~
01-01-2008, 00:33
продължете изреченията
1.Аз съм... си аз
2.Занимавам се със... каквото ми е приятно
3.Мечтая за.... мн неща
4.Преди да умра искам да постигна... всъщност :lol: още нз
5.След 10 години ще съм... на 24

lovetanya
01-01-2008, 22:10
Аз съм...Танчето :-D
Занимавам се с...Ми предимно с танци :)
Мечтая за...Много неща :-|
Преди да умра искам да постигна...Всичките си мечти!!! 8-)
След 10 години...ще съм порастнала ;-)

rihanna344
03-03-2012, 17:50
1.Аз съм умна,красива и малко мързелива.
2.Занимавам се с фотография,учене,пеене и танцуване.
3.Мечтая за слава.
4.Преди да умра искам да постигна // да имам хубав дом,стабилна кариера,щастливо семейство и..не искам да умирам ! :д
5.След 10 години ще съм разумна,млада,готина мацка,занимаваща се с нещо,което доставя удоволствие,с много дрехи и обикаляща по дискотеките в свободно си време! :)

MonnyMonsterr
03-12-2012, 10:10
1. Аз съм... Мони, в даскало по-известна като "оная със синьо-зелената коса" или Смърфиета
2. Занимавам се с... рисуване, фотография
3. Мечтая за... кариера и семейство
4. Преди да умра искам да постигна... мечтите си
5. След 10 години ще съм... независима

slimbo
03-16-2012, 17:58
1.Аз съм Zi
2.Занимавам се със рап
3.Мечтая да бъда колега на ЕМИНЕМ и да бъда добра колкото него , и много други неща ама няма да ми стигне мястото
4.Преди да умра искам да постигна мечтите си
5.След 10 години ще съм... Нямам си и идея кво

huba_buba
03-25-2012, 06:31
1.Аз съм...упорита, умна, амбициозна и находчива.
2.Занимавам се със...музика, учене, спорт.
3.Мечтая за....по-добър свят с хиляди възможности.
4.Преди да умра искам да постигна...своята цел.
5.След 10 години ще съм...упорита, умна, амбициозна и находчива постигнала целта си както дo сега :)

kyon
03-25-2012, 07:00
продължете изреченията
1.Аз съм...
2.Занимавам се със...
3.Мечтая за....
4.Преди да умра искам да постигна...
5.След 10 години ще съм...

1. си аз
2. училище, спорт
3. Audi RS6, а може и един Mustang от 69-та година
4. да обиколя света с любимия ми
5. същата

berrynia
03-25-2012, 09:23
продължете изреченията
1.Аз съм...
2.Занимавам се със...
3.Мечтая за....
4.Преди да умра искам да постигна...
5.След 10 години ще съм...

1. ..a modern apprentice
2. ..живопис, музика до някъде. покоряване на планини
3. ..нирвана
4. ..искам да свиря в реге банда
5. ..нямам представа. човек толкова се променя от ден на ден, че можеш единствено да се видиш след 10 години с мисленето, с което си в момента. а да си останеш с него е почти невъзможно. надявам се да не съм на мястото, на което съм сега.