PDA

View Full Version : Hora kak da go zabravq????



06-22-2007, 16:10
otdavna se razdelih s gadjeto si no vse o6te poddyrjame mn silni kontakti vse sme zaedno i sme ne6to kato gadjeta ama pproblema e 4e toi e zaet a iska i mene. Omryzna mi da me vyrti i dnes mu kazah da se razkara ot jivota mu.Ve4e edna godina sam luda po nego i sega nz kak da go zabravq...Molq vi se kajete ne6to koeto da ne vklu4va drugi mom4eta.Mersi predvaritelno

06-22-2007, 16:21
otdavna se razdelih s gadjeto si no vse o6te poddyrjame mn silni kontakti vse sme zaedno i sme ne6to kato gadjeta ama pproblema e 4e toi e zaet a iska i mene. Omryzna mi da me vyrti i dnes mu kazah da se razkara ot jivota mu.Ve4e edna godina sam luda po nego i sega nz kak da go zabravq...Molq vi se kajete ne6to koeto da ne vklu4va drugi mom4eta.Mersi predvaritelno
nie tuka mse bra4ni konsultanti,bez drugi mom4eta i kak 6te stane taka nali trqbva da sre6ne6 drug 4e da zabravi6 toq,takuv e scenariq.

`Death`Whore``
06-22-2007, 16:23
Прекратяваш всякакви контакти с него. Имай малко самоуважение.

И е вярно, че само друга любов премахва поне част от болката, но не трябва да се стремиш към нея.

Peyton
06-22-2007, 16:35
Хората са казали 'Времето лекува всичко' повече няма какво да се каже по тая тема просто разбери,че след два дена няма да го забравиш. Освен ако не си изгубиш паметта :-s ::: :-s :::

Soy_tu_mujer
06-22-2007, 16:35
Ooo moq savet e naistina da go razkarash ot jivota si.Samo te vurti.. ima si gadje, a iskal tebe. Vazirai go, kolkoto i da e mu4itelno za teb - tova e pravilnoto reshenie. I mnogo qsno, 4e kato ste postoqnno zaedno nqma da go zabravish. Taka chesprete da se vijdate, zashtoto vremeto lekuva vsi4ko. Shte izlekuva i tova, koeto te terzae, no ako sprete da se vijdate. Prosto izlizai s priqteli, razvedrqvai se s neshto drugo, ne misli za nego i vsi4ko shte e nared.
Kaji mu da si hodi pri priqtelkata, obqsni mu ka iskash da se razviqt neshtata i to4ka.

Tova e moqt savet

Uspeh

gazarka
06-22-2007, 17:06
ZA POREDEN PAT KAZVAM-MOMI4ETA NE SE UNIJAVAITE,IMAITE PONE MALKO DOSTOINSTVO.ne vijda6 li 4e si igrae s teb?! :shock:

Kisses_P
06-22-2007, 17:30
Намери си друг, така ще си отклониш малко вниманието и ще го забравиш.Ако чакаш да стане с времето... може много да мине

Leksi23
06-22-2007, 17:45
Мила имай малко самоуважение!!! Изобщо не е трябвало да се захващаш с него при положение, че си има и друга. Смятай какъв човек е щом, ходи и с теб и с онова момиче,сори ама, едва ли му пука за тебе. Хората правилно са казали "времето лекува всичко". Не се занимавай с него и си намери някой който ще те заслужава и ще те обича. :wink:

_summer_girl_
06-22-2007, 18:21
vij sega ti nikoga nqma da go zabravi6,dori i kogato ve4e izob6to ne 4uvstva6 ni6to kym nego pak kato go vidi6 ne6to v sarceto 6te ti trapne.a otnosno drugoto emi pogovori si s nego izqsnete se nai nakraq koi kvo iska pbk i 6tom iska teb togaa za ko hodi s druga.i se pak toi ne e ednistven i 6te razbre6 rano ili kasno 4e toi e prosto edin glupak koito ne te zaslujava

sexy_for_you
06-22-2007, 18:26
ами според мен не времето,а любовта лекува всички рани.по-добре се опитай да не го виждаш,да не мислиш за него.трудно ще е.гледай си френдовете и не мисли за любов,щом не искаш и други момчета.аз още не съм забравила старата си любов,но дано ти да успееш.УСПЕХ! :wink:

koalka
06-22-2007, 18:28
Не поддържай никакви контакти с него, не му се обаждай и т.н.След време ще ти мине, но просто трябва да искаш да го забравиш, наистина да имаш волята за това.

sasha_90
06-22-2007, 19:32
Започни да се занимаваш с неща,които не ти напомнят за него и които са ти забавни.Спорта е добро решение.

06-26-2007, 15:22
vremeto vremeto ama ve4e edna godina sam lapnala nali, i napraih go tva sprqh sqkvi kontakti s nego ve4e 4 dena ne mu zvynq toi mi klikva az ne podminavam go bqgam mu dn ma vika az ne hodq pri nego...i taka v 3 4asa polu4aam edin dylyg sms v koito toi sa predava i si kazva 4e ma jelael adski mnogo i e bil gotov da skysa drugata.Hubo ama az nz kvo da praq kat q skysa dali da mu vyrja ili ne.Mn e zapleteno mama mu stara... ](*,)

Th3MaN
06-26-2007, 15:49
Освен с много силна воля няма да стане. Трябва да си много упорита за да стане.

alkobalko
06-26-2007, 15:50
Запази поне малко достойнство и прекрати отношения с него.

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 16:41
nameri si dryg xaxa