PDA

View Full Version : 2 vaproscheta



The Beast
06-22-2007, 17:08
Нз как да реагирам вече.С мойта приятелка не сме го правили още (сега ще ставам на 18, тя на 17, 4 месеца сме заедно;малко инфо допалнително) ии знам че тя ще ме поизмъчи още и не иска да го правим(не се чусвтва готова и т.н.) ок разбирам ама тогава защо постоянно ми говори за секс - "Ммм сега като идем в съблекалните как ще ме чукаш" или пък въпроси като "Коте,кога ще ме чукаш?".А пък като и припомня че каза че не иска, почва да ми се сърди и да се дразни :?
Другото е че примерно тя ми дава да я задоволявам (само с пръсти),НО само по клитора и като реша да си плъзна пръстите по надолу ме спира :? Казва че по надолу като съм пипал било неприятно (примерно като се опитам да си вкарам пръста). ок де като не и е приятно и не дава с пръст да я докосна там, как ще правим секс като трябва да влезне нещо доста по голямо от пръста ми? :mrgreen:

06-22-2007, 17:31
ami pitai q - vsi4ki tiq ne6ta koito pita6 nas ot foruma, koito ne poznavame priqtelkata ti, zadai na neq. Az razbiram vsi4ko koeto pravi, 4e ne e gotova, 4e i e nepriqtno da si vkarva6 prusta, samo edno ne razbiram - za6to samo ti govori za sex. A moje da e da iska da te nakara da q jelae6 o6te pove4e i samo da te drazni. Pone znai 4e takiva momi4eta kato neq ve4e sa rqdkost i kogato naistina pravite sex, moje6 da se gordee6 4e e to4no s neq. Vse pak dokolkoto razbiram ti 6te si i purviq, nali taka, i veroqtno e mnogo pritesnena da ne q boli i da ne te4e kruv... Uspokoi q i deistvai ako moje6

Тhe Beast
06-22-2007, 17:54
Мдам, първия й ще съм.Само че още не мога да действам щото майка и наля преди 1 месец някаде мноо здраво,щото засече 1 чат където при сбогуването ни за вечерта приятелката беше написала "и си мисли как ще ме чукаш,че да не ти се случи :-D " и майка и беше се развилака а у че не дава да правим все още , че аз не съм я обичал и всякви такива та сега я е страх да не би ако го направим да й забрани да ме вижда :smt011

shizzle
06-22-2007, 18:07
Да не е зодия Риби тази твоята? Препоръчвам мотика като решение. Като мине два пъти бостана и изобщо няма да й пука къде си слагаш пръстчето.

Така, не вярвам да й е неприятно, по-скоро само се дърпа. Просто е типично дете, какво да се направи. Истинската рецепта е време и любов.

06-22-2007, 18:08
Мдам, първия й ще съм.Само че още не мога да действам щото майка и наля преди 1 месец някаде мноо здраво,щото засече 1 чат където при сбогуването ни за вечерта приятелката беше написала "и си мисли как ще ме чукаш,че да не ти се случи " и майка и беше се развилака а у че не дава да правим все още , че аз не съм я обичал и всякви такива та сега я е страх да не би ако го направим да й забрани да ме вижда

ee 6tom vsi4ko idva ot maika i, zna4i e vupros na vreme gadjeto ti da se uspokoi i da go napravite. A na tebe za pruv put li 6te ti e s neq?

Dilian4enceto
06-22-2007, 18:21
Не се обиждай ,но според мен е неква супер здухана кат ти говори за чукане,що не действа,а се праи на страхливо лапе?!Кажи и :айде де нали искаш да те чукам,кво стана? :D :D :D

Valar
06-22-2007, 18:48
Здухляциии! :-D

The Beast
06-22-2007, 18:54
Мерси за отгорите. иначе тя на 17 вече ще става пък дете? :mrgreen:
shizzle май е прав че тарпение и любов му е майката тааа ще се чака.Иначе не е риби, а е скорпион.И дам и на мен ще ми е за пръв път ама аз пък имам мерак голям :mrgreen:
Емм иначе да , за говоренето много ама за действие като стане дума иии забива :mrgreen: Аз иначе и напомням така какво е казала амааа се оказва че не е готова на това което говори :?