PDA

View Full Version : Не моа ви разбера нешо



06-22-2007, 17:40
Начи вече сиг месец влизам в тоя форум,мн е як,ама нешо не моа фана що като стане дума за пари и някой каже че техните изкарват над 1000 лева да кажем той е некво разглезено лъжливо дете.Не всички са такива, има и богати боклуци,но има и мн свестни хора :)

VerryBerry
06-22-2007, 17:44
i kakav e smisala ot tova,deto si go napisal?zaplatite nqmat zna4enie,i glezliovcite kolko sa -sa6to,zemi se regni sl pat,nedei stoq kato gost :wink:

06-22-2007, 17:52
ЪЪ ми нещо не стаа,не ми пращя тва на мейла.МИ пиша шот глеам кви сте ги пислаи и ме фаща яд,или ваще изкарват 500 на месец общо или си малко разглезено педалче
[-X

VerryBerry
06-22-2007, 17:57
az li?ne,nesam pedal4e,i ne sam razglezena..tova 4e va6ite ne izkarvat golemi pari ne zna4i 4e tr da puska6 takiva temi i da nari4a6,parviq,re6il da pi6e s ''pedal4e''-nelepo e... ](*,)

06-22-2007, 18:11
Хаха,ти май не зацепи,пиша шот наще изкарват много и кат написах че баща ми изкарва 900 000 на година в една тема и бях обявен за лъжец и за некво разглезено лапе,живеещо във филм.Ами сори ма човека се е трудил за да живея в охолство,това н значи че не ценя средствата и не разбирам другите хора,изкарващи по малко.Аз също сега си мечтая само да осигуря живот мечта на моите деца,

djuki
06-22-2007, 18:34
Това колко изкарват родителите ти няма значение .Важно е как са те възпитали !!!

find_m3
06-22-2007, 19:09
Ако е така значи аз съм много зле :smt005

CuRly_Doll
06-24-2007, 09:23
kolko izkarvat roditelite ti....na6ti izkarvat nad 1000 i se pak az ne sam razglezena.Vqrno polu4avam tova koeto iskam,no ne sam ligava...... [-X

Reed
06-24-2007, 10:03
И милион да изкарват като порастнеш никой няма да му е зор за тебе колко пари са изкарвали ваще.А ти като си свикнал сички да ти ходат по гайдата,щото имаш ного парички и като се срещнеш с живота и никой няма да се съобразява с тебе,ще видят кво е.А иначе има и такива,които не парадират с парите на мама и тати,но са малко.

Madness
06-24-2007, 10:15
Парите не са главният фактор определящ разглезеността ти...така де,има глезени богаташи и глезени НЕбогаташи,има неразглезени богаташи и неразглезени небогаташи...

NightSky
06-24-2007, 12:25
Няма значение какви са родителите, важен е самият човек. Има деца на богати родители, които се гордеят с парите на техните и не осъзнават, че те не са техни и е много глупаво да се хвалят с тях.

Sam90
06-24-2007, 13:19
Ами какво да ти кажа - българинът е завистливо животно. Когато видим някой по-добре финансово от нас, веднага му намираме кусури :) Просто така е устроена психиката ни... не можем да понесем, че някой има повече от нас. Е, не всички са така, но повечето ....

moon_flower
06-24-2007, 13:50
Ами да,нашите изкарват много пари,защото имат частна фирма,но какво от това?Да не мислиш,че всеки,които има пари е разглезен?Когато маика ми ми дава пари,аз не ги харча,а ги пазя и знаеш ли защо?Защото не я виждам по цели месеци и знам,че това е заради работата и труда,които полага,за да ме изхранва.Затова не си го изкарваи на хората,които се мъчат с кървава пот на челото да си изкрват парите!

*happy bunny*
06-24-2007, 13:56
Хаха,ти май не зацепи,пиша шот наще изкарват много и кат написах че баща ми изкарва 900 000 на година в една тема и бях обявен за лъжец и за некво разглезено лапе,живеещо във филм.Ами сори ма човека се е трудил за да живея в охолство,това н значи че не ценя средствата и не разбирам другите хора,изкарващи по малко.Аз също сега си мечтая само да осигуря живот мечта на моите деца,

интересно ми е за какво я пускаш тая тема? Щото наистина ти пука защо си мислят че си разглезен, или защото искаш хората да РАЗБЕРАТ КОЛКО ИЗКАРВА ТАТЕНЦЕТО? Парадираш, хората не си правят заключение за теб по заплатата на баща ти, а по лайната които бълваш.

moon_flower
06-24-2007, 13:58
Анонимко написа:
Хаха,ти май не зацепи,пиша шот наще изкарват много и кат написах че баща ми изкарва 900 000 на година в една тема и бях обявен за лъжец и за некво разглезено лапе,живеещо във филм.Ами сори ма човека се е трудил за да живея в охолство,това н значи че не ценя средствата и не разбирам другите хора,изкарващи по малко.Аз също сега си мечтая само да осигуря живот мечта на моите деца,


интересно ми е за какво я пускаш тая тема? Щото наистина ти пука защо си мислят че си разглезен, или защото искаш хората да РАЗБЕРАТ КОЛКО ИЗКАРВА ТАТЕНЦЕТО? Парадираш, хората не си правят заключение за теб по заплатата на баща ти, а по лайната които бълваш
Съгласна съм,защо трябва да казваш колко изкарват вашите?Кажи,че просто изкарват много,а не 900 000.Повярваи ми,не знаеш колко много други хора има,които изкарват много повече от баща ти,така че,ако искаш да оставиш някакво добро впечетление,по добре си мълчи.