PDA

View Full Version : Nai ludata piqnska slu4kaa.... :D



06-22-2007, 18:03
КоЯ е НаЙ-ЛуДаТа пИяНсКа СлУчКа коЯто Ви Се е СлУчВаЛа и СвЪрЗаНа Ли Е сЪс СлУчАйНо "вЛюБвАнЕ'' в НоВо ГаДжЕ кОеТо нА сЛеДвАщИя ДеН вЪоБщЕ нЕ пОмНиТе...(това се е случвало на много хора и някои от тях са жертвите на пияно "Обичам те" ако вашата история е такава моля, разкажете я :P )

Kissaтааа
06-22-2007, 18:20
При мене бе6е следното.Напих се в у4или6те през голямото един петък(е не бях се напила мн де) и отидох ииии целунах мом4ето което толкова дълго време ме бе6е срам да го заговоря ](*,) не правете тка после ме мисли сумати време за някфа проста курва.....

suantito
06-22-2007, 18:41
не си спомням коя ми беше най лудатаама най странната беше като се събудих след един копон гол :smt017 тей не разбрах какво е станало през тая вечер приателите ми казват че съм бил с някакво момиче ама май ме лъжат :---)

djuki
06-22-2007, 18:51
ами забих се с едно момче на една дискотека , но и двамата бяхме пияни. на следващия ден се видяхме едвам го познах :lol:

06-22-2007, 19:31
Izpihme s edin priqtel edna butilka tekila, otidohme do edno daskalo za treva i tam sym se zapoznal s jetana. Na sledva6tiq den ne q pomneh :-D

key_of_hell
06-22-2007, 19:42
tolkova puti sum kazvala "Obi4am te" v piqno sustoqnie(ili mi se e iskalo pone da sum piqna) 4e ve4e ne si spomnqm vsi4kite slu4ai no eto ne6to koeto edva li 6te zabravq skoro- be6e purviq put kogato se napih a imenno lqtoto na 9-10 klas pih mnogo s klasa mi mnogo, ama mnogo, napih se qko i sled nqkolko mili dumi i 4arovni usmivki (ne ot moq strana) ve4e bqh v pregrudkite na nqkukuv individ, istoriqta mul4i kakvo sme pravili do momenta v koito iztreznqh (e ne e bilo sex i slavo bogo) no kogato otvorih o4i sutrinta diviq potres obvze i dvamata, lejahme sami na plaja s edna prazna botilka tekila, 2 presu6eni biri, polovin botilka vodka i edin prezervativ koito qvno se bqh opitala da otvarqm(slava tebe gospodi ne sum uspqla) a vuprosniq individ koito az naivno misleh za biv6eto si gadje se okaza nai neponosimoto mom4e ot klasa!Raznesoha se pisuci, mislq 4e nikoi ne e propusnal da ni snima i t.n. Cqla ve4er sum mu obqsnqvala kolko mnogo go obi4am a o6te po 6antavoto e 4e ne sum bila dale4e ot istinata!V posledstvie se obi4ahme na piqno i se mrazehme na trezvo!

cherinka
06-22-2007, 19:45
Веднъж взех, че сгафих с един тип.
През цялата нощ го гледах само и единствено в очите.
Така и не разбрах как се казва.
Дори не помня какъв е бил..

След това се оказа, че е от моето училище..

срам..срам..срам..

Soy_tu_mujer
06-22-2007, 19:47
Ne.. nqmalo e slu4ka s nqkoe mom4e. Obache kato se napih na RDto na sestra mi (t.e purvonachalno si beshe samo zamaivane.. puk az pri tova zamaivane golemi gluposti pravq...) i izlizam na terasata (na 4tiq etaj sme) s edin 4arshaf, vurzvam go za parapeta i drugite stoqt u4udeno i me gledat vtren4eto (vse oshte si go spomnqm..) i me gledat samo kak s drugiq krai na 4arshafa si vurzvam krakata i togava se usetiha, 4e ISKAM DA SKA4AM BUNDJI OT 4TIQ ETAJ.. I NE S KAKVO DA E A S NAI-NORMALEN 4AR6AF:D.. dobre, 4e ne mi pozvoliga (blagodarna sum im..) i sled izvestno vreme produljavam s 4ashkite ii men veche kato se napiq seriozno me izbiva na plach.. i az kato zapo4nah da revaa.. ama si revaa i az neznam zashto si revaa:D.. Ujas, posle na sutrinta taka sa me bazikali , 4e potuvah v zemqta ot sram:D I na sledvashtite RDta ne pieh mn, za da ne razvalqm kupona na ostanalite i moq razbira se :D i poveche nqma da go pravq..:) Inu4e si beshe veselo v nachaloto..;)

BAYO
06-23-2007, 01:44
Те мноУ ... ма преди мноУ време , ся не пием (поне не много) ...


Та бяхме горе на балкана с бандата иии не знам кфо съм правил , ма тревата беше 50см. висока и аз няк'в Soldier of Fortune v XXI век. Сънувам яките пукатевици ,.... въргалям се по земята... ахехаех .. бесен съм бил , та щом 2 часа ме търсили из околностите, докат един дребосък не ме бил настъпил кх кх кх кх :mrgreen:

tuka6na
06-23-2007, 08:23
; )не точно 'пиянска' ; )ноо на open air-a на Панчарево,на една от многобройните полятни; ) отидох съвсем сама ,а суртринта бях с приятеля ми и брат му .За друго идея си нямам от тая вечер,освен че на сутринта oтново имах вид на нуждаеща се от опело ;/

HeDa
06-23-2007, 15:22
1.Пия си аз на едно събиране .. и какво ми стана озовах се на прозореца на кухнята.. беще ми станало лошо.. и осетих , че ще се повръща и сега да не нацапам всичко в кухнята... бегом към банята... там добре.. оцелих тоалетната... после реших , че трябва да си тръгвам... обух се някак... и сливайки по стълбите .. осетих , че пак идва... и свих надолу към мазето (бяхме в блок на 1-вия етаж) и там... лоша случка... После вместо да тръгна към нас реших , че трябва да седна на пейката зад блока(тя е в другата посока) .. седнах аз .. стоях стоях... пак повърнах.. и заспах .. сабудих се .. пак повърнах... и пак заспах.. сабудих се по светло... нямаше никой..Добре , че бях с якето с качулка и се бях скрила та ако мине някой да не ме познае... и сабудих си се и тръгнах да се прибираммм.. влезнах в друга къща, но се осетих на време докато още бях на двора.. излязох си... и после си оцелих мойта къщичка.. как съм влизала незнам...ама на сутрината обувката ми беще до леглото , а другата на двора.. скъсана - без цип .. бях заспала по прашки.. а то беше зима и беше супер студено... - това беше тази зима... на 16 съм била (сега на 17)
2.Втората беше по одавна бях на 14.. и пак беше зима... Та отишла съм по някакъв начин на дискотека... оповръщала съм кошчето в диското.. седнала съм отдоре... и върху себе си имах... разни неща от... няма да казвам вече кое... как не са ме видели и не са ме изгонили от диското незнам ... ама пребрах се аз ... и наще в дневната и 2-мата и аз цялата мръснааа... оповръщанаа... и почнах да се събличам пред тях... облякох си нещата за съм и заспах.. после нищо не ми казаха.. само мама след 1 седмица ми намекна нещо че съм била пияна...
Това са направо отвратителни историии.....на някой да не му стане лошо?! :roll:

hoseto_
06-23-2007, 15:30
накратко: пихме много, после другите се изнесоха на диско, а аз останах да спя, при приятеля в които бяхме. на сутринта като станах, отидох до банята да се измия, и като погледнах в огледалото бях без вежди. колегите решили че ще е много интересно да ми ги обръснат. искали да ми бръснат и дупето ама решили че мога да пръдна и се отказали :-D .оттогава минаха 2 години ама винаги ми го напомнят че ако са напия тай пак ще ме обръснат :D

FEN_NA_MOTORI
06-23-2007, 15:45
Те мноУ ... ма преди мноУ време , ся не пием (поне не много) ...


Та бяхме горе на балкана с бандата иии не знам кфо съм правил , ма тревата беше 50см. висока и аз няк'в Soldier of Fortune v XXI век. Сънувам яките пукатевици ,.... въргалям се по земята... ахехаех .. бесен съм бил , та щом 2 часа ме търсили из околностите, докат един дребосък не ме бил настъпил кх кх кх кх :mrgreen:
И като се събуди какво стана? 2 лева на масата и чаршафа в г*за?

Nadelina
06-23-2007, 16:04
Haresvah edno momche.. koeto ujasno mnogo me obichashe.. dyrjeshe na men.. praveshe vsichko za mene.. Edna vecher na bashta mi na imenia den.. se napih ujasno.. i mu se obadih... Toi na drugia den ne iskashe da me pogledne.. I taka mi se syrdi okolo mesec.. sled koeto reshi che e typo da se dyrji na takava distancia ot choveka koito obicha.. no do den dneshen ne znam kakvo sym mu nagovorila tolkova che chaaak taka da se zasegne.. :( Ujas!

06-23-2007, 18:36
Neznam za nai ludata no tazi koqto shte zapomnq za cql jivot e
Bqh ludo vliuben w edno momiche(vse oshte sum vliuben v neq)
A me beshe strah da i kaja.Ta bqhme na edin kupon zaedno i az se napih i napafkah i prosto otidoh pri neq i i kazah e taka direktno e sled tova doidoha nai hubavite migove v jivota mi :wink:
No ako imam vuzmojnost da go promenq sigurno shtqh da go napravq po romantichno :oops: