PDA

View Full Version : Moderated: Препуциумът сам ли трябва да заголва главата?



FlexType
06-22-2007, 20:15
ПРЕПУЦИУМ


Препуциумът е тънка кожица, която покрива главата на пениса. При ерекция препуциумът се дръпва надолу и обикновено главата се оголва.
Обикновено препуциумът се издърпва надолу без проблеми. Ако обаче е по-плътен, ерекцията може да е и болезнена. Ако препуциумът ти е по-плътен, можеш да улесниш издърпването назад с масажи във ваната - разбира се, трябва да ги правиш постепенно и внимателно.

Ако не се миеш както трябва, под този препуциум се появява бяло-жълтеникаво гъсто течение, наречено смегма. Ако не искаш да ухаеш на поразвалено сирене, всеки ден се измивай добре.
Ако пак имаш проблем, най-добре е да се консултираш с лекар. Понякога се налага незначителна и съвсем безопастна оперативна намеса.

Въпроса ми е :
Препуциумът сам ли трябва да заголва главата, или трябва ръчно да си смъквам Препуциумът ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

slavito007
06-22-2007, 20:22
Ми по принцип сам трябва да го правиш.Не е много трудно.

FlexType
06-22-2007, 20:24
Знам че трябва сам,но като видях това :shock: и си помислих че само на мен господ е пропуснал да качи екстрата "самосвалящ се препуциум" , попитах защото видях това
При ерекция препуциумът се дръпва надолу и обикновено главата се оголва.

Abandon Faith
06-23-2007, 07:51
Пич, наистина не е мн трудно... Просто я смъкваш и готово... :-D

* * *

Moderated by ^npocTo^a3^f^
3 точка от правилника!

shizzle
06-23-2007, 09:58
Когато поддържащата кожичка се отпусне достатъчно, сам ще се заголва. Проблеми да нямаш.

06-28-2007, 11:53
а на тия дето са им по дебели членовете едвам я заголваме