PDA

View Full Version : Как си представяте идеалната романтична нощ?



FEN_NA_MOTORI
06-22-2007, 21:04
Е? Как си я представяте и какво би означавала тя за вас, ако е направена от любимия ви човек... :smt016

................
06-22-2007, 21:42
predstavqm si q kato..edna bezkraina ve4er..az i toi...gleda6ti zvezdite.. razmi6lqva6ti za sega6no, bude6te i minalo....Nqkolko spodeleni miga..
Kakvo bi zna4ela za men edna takava ve4er...Vsi4ko!!!!

06-22-2007, 22:19
predstavqm si q kato..edna bezkraina ve4er..az i toi...gleda6ti zvezdite.. razmi6lqva6ti za sega6no, bude6te i minalo....Nqkolko spodeleni miga..
Kakvo bi zna4ela za men edna takava ve4er...Vsi4ko!!!! =D> =D> =D> =D> [/quote]

lovers
06-22-2007, 22:26
predstavqm si q kato..edna bezkraina ve4er..az i toi...gleda6ti zvezdite.. razmi6lqva6ti za sega6no, bude6te i minalo....Nqkolko spodeleni miga..
Kakvo bi zna4ela za men edna takava ve4er...Vsi4ko!!!!Verno si e tova!Nqma greshka... =D>

key_of_hell
06-22-2007, 22:28
ami ne mi trqbva koi znae kakvo prosto liubimiq 4ovek, ujuta na pregrudkite mu, toplinata na celuvkite mu, ti6iinata na pogleda mi i krasotata na usmivkata mu, ni6to pove4e ne mi trqbva!

Kurdokolenko
06-22-2007, 22:48
мммда...приглушено осветление, красиво-подредена маса, свещите са задължителни, приятен човек до теб и разбира се, 4кс моторна резачка HUSQUARNA, по възможност в комплект с няколко черни чувала :twisted:

FEN_NA_MOTORI
06-22-2007, 23:01
мммда...приглушено осветление, красиво-подредена маса, свещите са задължителни, приятен човек до теб и разбира се, 4кс моторна резачка HUSQUARNA, по възможност в комплект с няколко черни чувала :twisted:
:-D :-D :-D :-D :-D ТЪП :-D :-D :-D :-D :-D Ама иначе бая се посмях...

BAYO
06-23-2007, 01:13
Похапване след секс на свещи и червена светлина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

koalka
06-23-2007, 06:42
Представям си една нощ с много звезди на някой самотен остров.На плажа да имаме едно легло с ония като завеси :) и свещи около нас.Да има маса на пясъка с най-различни вкусотии.И естествено, една страстна нощ.

alkobalko
06-23-2007, 06:45
Нощ на плажа. Само ние и морето. Небето е отрупано със звезди, а плажът със свещи. Разнася се тиха, романтична музика, а за останалото можете да се досетите.

`Death`Whore``
06-23-2007, 07:08
Идеалното нощ за мен е секс и после да заспим голи гушнати. :smt007

Ice_Queen_
06-23-2007, 07:29
Всяка нощ ще е идеална,когато сме заедно..

06-23-2007, 09:41
za men 6te e mnogo vajno parvo za6toto 6te e nai vajniq moment v jivota mi i ako e s lubimiq mi 4ovek o6te po dobre za6toto ne se dava devstvenosta na koito i da e bilo trqq ti podhodq6tiq 4ovek ....no tazi no6t 6te bade nezabravima i acki romanti4na ...6te e mnogo hubavo ako e pod zvezdite pod sinioto nebe krai morete na no6tniq bris da se lubim cqla no6t :-({|=

krem4et0
06-23-2007, 10:42
През идеалната нощ ние двамата ще спим прегърнати. повечето неща сме правили, но това не и ни е мечта така да се каже. нито секс ми трябва, нито музика, нито храна. Искам, когато затворя очи той да е последното, което виждам и когато ги отворя той да е първото.

loving_you_
06-23-2007, 10:43
Нощ на плажа. Само ние и морето. Небето е отрупано със звезди, а плажът със свещи. Разнася се тиха, романтична музика, а за останалото можете да се досетите.

:smt023

Barbie
06-23-2007, 11:02
Просто една спокойна нощ с момчето ми.

Иначе, и за имам афинитет към морето и една среднощна разходка по брега би била прекрасна...ммм...размечтах се. :-)

FEN_NA_MOTORI
06-23-2007, 12:19
Виждам че подщи всички се насочихте към плажа и навярно имате право, а какво ще кажете за нощ на плажа под небето осипано със звезди навсякаде разпраснати ароматни свещи и една покривка нещо като пикник с любими ястия, а върху тази покривка да има разпраснати листа от рози... И след всичко това ноща да се запълни със секс...? Би било красиво и романтично немислите ли :) Давайте още идей... 8-[

young_rich_famous
06-23-2007, 17:17
Представям си една нощ с много звезди на някой самотен остров.На плажа да имаме едно легло с ония като завеси :) и свещи около нас.Да има маса на пясъка с най-различни вкусотии.И естествено, една страстна нощ.


И аз искамм ... и аз така си я представям ... няма пък, не е честно ! :D :smt008 =D>

Nadelina
06-24-2007, 09:47
Predstavqm si prosto edna nosht s nego.. Samo moi.. Cqla nosht! ... Sveshti.. Vino.. Shokolad.. Smetana.. Qgodi.. Strast.. Jelaniq.. I mnogo lubov... {}

sinful`girl
06-24-2007, 11:59
Искам, когато затворя очи той да е последното, което виждам и когато ги отворя той да е първото.

Ето това е най-идеалното. Нито храна,нито,вода,нито свещи ми трябват. Лягаш си с него и се събуждаш с него. Няма по-хубаво чувство от това,сутрин като се събудиш и да видиш любимият човек как сладко спинка :-D

BAYO
06-25-2007, 03:58
Никфо море, планината рулзззззз :lol:

mademoiselle_de_Soleil
06-25-2007, 07:59
:arrow: Na moreto, ve4er na plaja :)
:arrow: Na pokriva na ku6tata/bloka :smt005 gu6nati i 4aka6ti izgreva zaedno :)
:arrow: V gorata , pod nqkoe bor4e ;)
.....eeeh razme4tah se

BrokenInnocence
06-25-2007, 08:46
Искам, когато затворя очи той да е последното, което виждам и когато ги отворя той да е първото.

Ето това е най-идеалното. Нито храна,нито,вода,нито свещи ми трябват. Лягаш си с него и се събуждаш с него. Няма по-хубаво чувство от това,сутрин като се събудиш и да видиш любимият човек как сладко спинка :-D

Disorder
06-25-2007, 12:38
Просто една спокойна нощ с момчето ми.

Иначе, и за имам афинитет към морето и една среднощна разходка по брега би била прекрасна...ммм...размечтах се. :-)

На мен ми се случи точно това с разходката, морето, пустия плаж, лунната светлина и той. Е наистина беше най-незабравимата и романтична вечер в живота ми, но за сметка на това сега ми става още по-тежко като знам, че няма да се повтори. Така че е вярно, че трябва да внимаваме за какво си мечтаем :)

Madness
06-25-2007, 13:05
Уляхте се с т`ва море,бе.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-25-2007, 13:28
4ovek na koito durja.. malko hubava muzika .. i mai samo tva :lol: drugoto si idva ot samo sebe si ;)

SpOrTs_GiRl
06-25-2007, 14:15
Представям си една нощ с много звезди на някой самотен остров.На плажа да имаме едно легло с ония като завеси :) и свещи около нас.Да има маса на пясъка с най-различни вкусотии.И естествено, една страстна нощ.

взе ми думите от устата ! :-D

MiMiLoTaAaA
06-25-2007, 14:27
Сатенени бледо розови завивки , на тях направено сърце от листа на червени и розови рози , свещи из цялата стая :smt007 само аз и той във цялата къща , и да се лиубим цяла нощ а след това да се гушкаме и да си говорим за всички прекрасни моменти във връзката ни :smt007 това би било най - прекрасната най - романтичната вечер за мен и би ми доказало колко много държи този човек на мен :)

young_rich_famous
06-25-2007, 15:43
Сатенени бледо розови завивки , на тях направено сърце от листа на червени и розови рози , свещи из цялата стая :smt007 само аз и той във цялата къща , и да се лиубим цяла нощ а след това да се гушкаме и да си говорим за всички прекрасни моменти във връзката ни :smt007 това би било най - прекрасната най - романтичната вечер за мен и би ми доказало колко много държи този човек на мен :)

Това съм го правил на мойто момиче ( обстановката ) наистина е много яко .. пробвай го ! =;

iliqnfenka
06-26-2007, 11:50
Ми на плажа тва е :))) без свещи въпреки че мно обичам без рози и тн :)) не си падам по тея неща банални са ми;) ама бих се изкефила ако има и едно огромно легло с бели завифки и секси музичка ;) :roll: \:D/ :-({|=

06-26-2007, 11:59
Samo da sum s nego, ni6to dr ne mi trqbva!

Krem4eto
06-26-2007, 15:18
Е? Как си я представяте и какво би означавала тя за вас, ако е направена от любимия ви човек... :smt016
Ами по принцип е малко тъпо да мечтаем...Но ето за мен какво е:

Легнали някъде сред природата и да гледаме звездите под лунна светлина...и най-важното е да обичаш човека до тебе...Ако го обичаш...Тогава всеки един момент заедно е просто прекрасен...Дори да не говорите,а само да се гледате...Пак всичко ще е прекрасно...

Но.....ТаКаВа лЮбОв НяМа...ТоВа Е иСтИнАтА :smt018