PDA

View Full Version : Пиян от самота...



jus7_a_boy
06-22-2007, 21:34
Незнам дори как да започна, толкова много неща ми тежат в момента. Бях с едно момиче, ходихме близо година но се разделихме а аз наистина обичах това момиче. Дори и сега като си помисля за нея има една празнина в мен която никоя друга неможе да запълни, все още я обичам а знам, че никога повече няма да е до мен :( В момента каквото и да правя ми се струва сиво и гадно, случват ми се и хубави и лоши неща, но всичко сякаш бледнее пред това което вече го няма..а то си отиде просто ей така, като една искра която пламва за миг и в следващия просто я няма..и вече нищо не е същото. Света около мен е различен..нея вече я няма..има други но те не са ТЯ.. кофти ми е от всичко, а никой около мен дори и не се опитва да ми помогне по някакъв начин, имам много "приятели" но никой неможе да разбере какво му е на човек по-добре от самият него..а в момента съм обграден с какви ли не хора около мен, а в същото време просто съм толкова сам..самотата е най-гадното нещо :( Излизам, веселя се, всичко е на 6, и когато остана сам просто всичко се срива..осъзнавам как всъщност нищо не е същото и отново съм сам и потънал в мисли.. :cry:

lovers
06-22-2007, 21:50
Napulno te razbiram!Az sum momiche no sum v podobno polojenie ilizam vesela se...No pribera li se v nas puskam si edna smislena pesen i pochvam da misla da :cry: Alkohola daje ne pomaga!Jivota e gaden kum nas ponqkoga...Tazi lubov dokade shte ni dovede...? :(

Zealot
06-22-2007, 21:57
никой не може да ти помогне,само сам можеш да си помогнеш.Успех ж преодоляването на момента

key_of_hell
06-22-2007, 22:00
prejivqh podobno ne6to predi vreme!Bqh s edno mom4e 5 godini obi4ah go mnogo, do tolkova 4e bqh sposobna da povqrvam na nego a ne na o4ite si kogato go vidqh s druga, iskah prosto da kaje 4e tova e luja, no... uvi toi mi razkaza vsi4ko!Dulgo vreme stradah, mu4eh se da se usmihvam, izlizah po-4esto ot vsqkoga, skoro dori si hvanah nov priqtel, no nikoi ne be6e dostata4no dobur za da zaeme negovoto mqsto, nikoi!Znai samo 4e dnes jiveq normalno dale4e ot nego, kakto i toi dale4 ot men daje moga da kaja 4e sme puti po 6tastlivi!Ne ti pi6a tova za da ti kaja ne stradai nqma smisul a za da znae6 4e v kraq na tunela ima svetlina vse pak i da ne se otkazva6!

BAYO
06-23-2007, 01:19
Разбирам те, ама тва е кръговрата на живота. Явно не сте били един за друг. ТОо човек винаги си мисли, че ТЯ е точното момиче, че ТЯ е истинската любов, докато не дойде ето това. Не се отчайвай, дръж се мъжката. Продължавай с развлеченията, че то скоро само с тях ще си останеш, любовта малко по малко ще си отива и това е добре за теб. Не се връщай назад, дори и да имаш тоя шанс, защото вторият път боли повече, от колкото първият. Успех приятел ... и Peace in your soul ! [-o<

06-23-2007, 02:34
хората и след 20год брак се разделят,тъй че приеми го. аз имах дългогодишна връзка,мислех,че няма да оживея като се разделихме или че никога няма да водя пълноценен живот вече,но се опитвам поне да съществувам.понякога се чувствам добре и депресията вече не ме мъчи толкова,така че и ти ще се оправиш.така е трябвало да стане.

koalka
06-23-2007, 06:39
Трябва да искаш да я забравиш, а не да се самосъжаляваш.Намери сили и се опитай да продължиш да живееш пълноценно живота си.
Да, разбирам те, че си я обичал, но няма смисъл вече да се тормозиш за отминали неща.Не знам колко време е минало, но все пак изчакай малко и ще видиш, че постепенно с времето болката ще става все по-малка и по-малка.

mechtaq_za_teb
06-23-2007, 06:46
Doly gore sme v edno i sa6to polojenie. :cry: I az sam zabelqzala,4e kogato sam s priqteli se razseivam do nqkakva stepen,no kogato ostana sama se chuvstvam mnogo zle.
Saveta mi e da spresh da mislish za neq i da sravnqvash vsqko momi4e s neq,zashtoto edva li shte namerish takava kato neq.Naprotiv,shte namerish po-dobra ot neq.No pyrvo trqbva da mine vreme.Sled vsqko zlo idva i dobro. ;) Kysmet

alkobalko
06-23-2007, 06:47
Самосъжалението няма да ти помогне. Трябва да поискаш да я забравиш, за да може това да се случи.

06-23-2007, 07:38
многу е трудно след като си бил дълго време с някои,по-различно е отколкото по принцип да забравиш някой понеже ти се струва,че вече всичко се е изчерпало,но трябва да погледнеш на света от друг ъгъл,от който досега не си гледал и ще намериш смисъл,гарантирам.

tuka6na
06-23-2007, 07:51
много е трудно някой да каже 'поискай и ще я забравиш'.Вече година все се убеждавам ,че някой неща 'си остават'.казват,че нищо не е вечно,но винаги помним нещата които просто си е заслужавало да продължат.Всичко минава,но кога, това до някаква степен зависи от теб.Каквото и да правиш,ти си знаеш.Все пак не можеш да убедиш себе си че чувстваш нещо което го няма.
и в крайна сметка очи който не се виждат се забравят; )))и помни, че вярата в бъдещето не компенсира загърбване на настоящето-ако искаш да я забравиш,то живей си живота.Не може да се робува на миналото :-s

KuKlAa
06-23-2007, 14:52
незнам точно как се чувстваш но знам че е ужасно .... каквото и да правиш забрави лошото от връзката но запази хубавото в себе си .... сещаи се за това момиче , поплакваи ако е нужно но от това да забравиш любимата няма да постигнеш много та нали живота ни учи ... само може да се радваш че някога там е имало момиче , което е стопляло сърчицето ти ... мога да ти пожелая само късмет от все сърце

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2007, 16:34
Забрави това момиче, явно ти е било писано да я изгубиш! В този живот няма нищо случайно! След нещастие идва щастие! Повярвай ми скоро ще те сподели една прекрастна нова любов и ще забравиш предишната само се опитай да не се натъжаваш! Лято е-купона е пред теб, ти сам казваш, че няма как да си е върнеш така че не се наранявай и спри да мислиш за това! Успех в забравянето :wink:
П.С И замисли се, тя страда ли така както ти-сигурно НЕ, така че защо да се измъчваш повече за една изгубена клауза

Presley
06-23-2007, 16:40
Разбирам те, ама тва е кръговрата на живота. Явно не сте били един за друг. ТОо човек винаги си мисли, че ТЯ е точното момиче, че ТЯ е истинската любов, докато не дойде ето това. Не се отчайвай, дръж се мъжката. Продължавай с развлеченията, че то скоро само с тях ще си останеш, любовта малко по малко ще си отива и това е добре за теб. Не се връщай назад, дори и да имаш тоя шанс, защото вторият път боли повече, от колкото първият. Успех приятел ... и Peace in your soul ! [-o<
На същото мнение съм

Iv4eTy
06-23-2007, 17:08
Била съм в подобна ситуация.. просто всяко нещо което правех всяко хубаво нещо отново ми напомняше колко съм сама. Гледах как живота минава покрай мен, исках да се забвлявам, но дори и когато бях с много хора се чувствах сама на света. Така че разбирам те. И както сам каза колкото и приятели да имаш, те немогат да ти помогнат. Трябва сам да си помогнеш, да почнеш да виждаш всичките хубави неща, с които си заобиколен и да спреш да мислиш само за нея. Опитай се да намериш друго момиче, което дори и да не може напълно да я замени, ще ти помогне донякаде. Късмет.

young_rich_famous
06-23-2007, 17:14
И аз съм на това мнение : продължавай напред, не се обръщай назад, опитай се да я забравиш, щом няма да имаш вече. Трудно ще е, най-голямата любов, никога не се забравя, но все пак опитай ... разпускай ... повече с приятели, приятна атмосфера, и най-важното е да не се задълбаеш в тъгата си, тя те погубва пич ... А почнеш ли да пиеш, за да давиш мъката си в алкохола, до никъде няма да стигнеш, само това не почвай, иначе всичко друго е позволено ... Хайде пич от мен и успех в начинанието ... И нека силата бъде с теб ! :smt006

PLAMENKO
06-23-2007, 18:22
хъх аз бих станал пробит алкохолик щото и на мен ми е същото като на теб , но знам че има много неща които мога да правя и не си струва да се пропивам... сега вече знам 2 неща които ако постигна ще съм мн доволен.

w0sh
06-23-2007, 18:33
Ае човече луд ли си то туй пък да си сам е най-якото. Не се отчиташ играеш по своите правила абе направо царско за всеки който се обича поне малко

jus7_a_boy
06-26-2007, 18:31
Благодаря че ми давате някакъв кураж в тоя момент..адски ми е кофти и дори в момента не спирам да мисля за нея..дано поне е щастлива сега, и да се намери човек който да я обича повече от мен някога :| Знам, че не съм първият нито последният когото го боли от любовта, но просто съм в доста кофти момент :|

BAYO
06-26-2007, 23:32
Еми така е боли, ма ш' мине, само не задълбавай в пепелта, остави вятъра да я разпилее навсякъде, тогаз ш' забраиш мацката. Тъжно, наистина тъжно е да гледам, когато свястно момче за кой ли път е срязано от приятелката си, ама такъв е филма...

06-27-2007, 06:52
Незнам дори как да започна, толкова много неща ми тежат в момента. Бях с едно момиче, ходихме близо година но се разделихме а аз наистина обичах това момиче. Дори и сега като си помисля за нея има една празнина в мен която никоя друга неможе да запълни, все още я обичам а знам, че никога повече няма да е до мен :( В момента каквото и да правя ми се струва сиво и гадно, случват ми се и хубави и лоши неща, но всичко сякаш бледнее пред това което вече го няма..а то си отиде просто ей така, като една искра която пламва за миг и в следващия просто я няма..и вече нищо не е същото. Света около мен е различен..нея вече я няма..има други но те не са ТЯ.. кофти ми е от всичко, а никой около мен дори и не се опитва да ми помогне по някакъв начин, имам много "приятели" но никой неможе да разбере какво му е на човек по-добре от самият него..а в момента съм обграден с какви ли не хора около мен, а в същото време просто съм толкова сам..самотата е най-гадното нещо :( Излизам, веселя се, всичко е на 6, и когато остана сам просто всичко се срива..осъзнавам как всъщност нищо не е същото и отново съм сам и потънал в мисли.. :cry:
Защо се разделихте?
Тя има ли си друг?
Защо ти имаш друга?

да, знам какво е. Оценяваме една Любов, 4ак като я изггубим ... и се по4увстваме изгубени.

Но изгубеното може да бъде намерено отново. Дори след 1 или 10 или дори 1000 години.

Моли се да си няма друг, или да не полудееш от 4акане, ако си има.
Ако ПоВярваш, Ше до4акаш.

и да, знам какво е да сънуваш една жена , а да се будиш до друга. Отвратително е, нямаш право да при4иняваш това на "настоящата", не е виновна тя, 4е не си способен да я Оби4аш Истински, защото сърцето ти си го дал на друга.

от там нататък вси4ко е Съдба.. някои хора сме щастливи да до4акаме след 7 години.
други 4акат по 70.. за тях пишат книги.

про4ети "Любов по време на холера" от Габриел Гарсия Маркес.
Ще се познаеш на някои места в книгата.

06-27-2007, 13:59
След 3 годишна връзка тя просто ми каза до тук и си тръгна :?
Каза ми не ме търси не ми пиши никакви контакти до тук.
Честно да ти кажа още незнам какво направих.
Но аз си реших проблема по следният начин.
Започнах да карам кросов на даунхил, скачах с парашут, с парапланер,с бънджи, занимавам се в момента с фрее рън,
Почнах както се казва да се друсам с адреналин на макс(само заради преживяванията никакви медикаменти)
И в краина сметка ми мина :)
Сега като се замисля вече са ми ротинни деиствия но преди да ме напусне ме беше бъзе след това просто си мислех че няма да го преживея и че живота няма смисъл и затова направих така а сега си имам и приятелка и перфектният живот такаче да не ти пука просто намери нещо което да ти избие чувствата :wink:

FiRe_LaDy
06-27-2007, 14:26
Bila sym v syshtoto polojenie kato teb.Samo,che i kato izlziah bqh leko tyjna,placheh na ramoto na priqtelite mi .... te uj me razbiraha,no ne beshe dostatychno.Spodelqha mykata mi,tyjaha s men.VInagi imashe ujasno mnogo hora do men,a az vse edno bqh sama.No tova otmina .... s vremeto vsichko zapochna da izblednqva i ostanaha samo spomenite nqkade dylboko v men.Mycha se da ne mislq za nego i se chuvstvam po dobre.Taka,che kolkoto i banalno i iztyrkano da zvuchi veche - vremeto lekuva!Edva li shte mi povqrvash sega,no e taka!

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 15:39
emii togava ne ostavai sam aa vinagi se veseli i zabavlqvai s priqteli...spored men taka 6te ti mine bolkata :(

Jeuelle
06-27-2007, 16:03
Ееех , зашо всички мъже не обичаха така както ти обичаш :( :( :( ....

Времето ще те излекува, бъди сигурен!

DjBaloon
06-27-2007, 16:06
Незнам дори как да започна, толкова много неща ми тежат в момента. Бях с едно момиче, ходихме близо година но се разделихме а аз наистина обичах това момиче. Дори и сега като си помисля за нея има една празнина в мен която никоя друга неможе да запълни, все още я обичам а знам, че никога повече няма да е до мен :( В момента каквото и да правя ми се струва сиво и гадно, случват ми се и хубави и лоши неща, но всичко сякаш бледнее пред това което вече го няма..а то си отиде просто ей така, като една искра която пламва за миг и в следващия просто я няма..и вече нищо не е същото. Света около мен е различен..нея вече я няма..има други но те не са ТЯ.. кофти ми е от всичко, а никой около мен дори и не се опитва да ми помогне по някакъв начин, имам много "приятели" но никой неможе да разбере какво му е на човек по-добре от самият него..а в момента съм обграден с какви ли не хора около мен, а в същото време просто съм толкова сам..самотата е най-гадното нещо :( Излизам, веселя се, всичко е на 6, и когато остана сам просто всичко се срива..осъзнавам как всъщност нищо не е същото и отново съм сам и потънал в мисли.. :cry:
1-vo hubavo e chovek da ostava sam i da potuva v misli,taka nai-chesto toi rasujdava v/u sebe si i moje da osuznae kade burka,kakvo e sburkal i da se postarae da ne go burka pak;]
2-ro povqrvai mi shte doide moment kogato nqma da izpitvash chustva kum nikoe momiche i shte si mechtaesh za tiq momenti kogato tazi lubov ti e usmislqva donqkade jivota;]
3-to kofti e no kakto mnogo chesto se kazva lubovta boli i sled vreme shte osuznaesh che tazi bolka e mnogo sladka
Ne sme li vsichki malko mazohoisti? :wink: