PDA

View Full Version : Otnovo boi



georgi_92
06-22-2007, 22:34
Predi 1 sedmica si sedehme pred kafeto bqhme 4-5 choweka i sichki sme 8-9 klas i po edno vreme kvo stana izlizat nekvi na po 35 godini i bqha leko piqni i se sbutaha s edin moi priatel. Mene me hvana shube i ne se zastapih za nego, nito nikoi ot ostanalite. Vse pak priatelqt mi se razmina s edna plesnica. Ostanalite syshto nishto ne napraviha. Pravilno li postypih, zashtoto vse pak sa s 20tina godini nad men i si bqha edri i adekvatni ili trqbvashe da se namesq?

FEN_NA_MOTORI
06-22-2007, 22:36
А те колко човека бяха? Питам просто профилактично ... А по въпроса аз мисля че не си постъпил правилно... Поне Аз винаги се застъпвам за приятелите си както и да те за мен... А стане ли дума за Бои винаги сме заедно каквото и да става никога не се предаваме

george_92
06-22-2007, 22:37
bqha 2ma

FEN_NA_MOTORI
06-22-2007, 22:41
Еее... 2-ма + това пийнали, трябвало е да го защитиш тогава и другите твой приятели щяха да се застъпят за вас...
П.П. ако стане нещо такова при нас бог да им е на помощ на тея 2 :-D

george_92
06-22-2007, 22:44
Nz sigurno si prav, az nz kolko si golqm ama az sm na 15 i vse pak me e strah i si mislq ako az skocha sha stanem 2ma a ako drugite ne trygnat po men primerno togava da sa ni prebili. Ako ssa trygnali drugite i az da sm trygnal prosto samiq fakt che sa 20 godini nad men i 40kila po tejki me pritesnqva

06-22-2007, 22:57
ti ne si priqtel awe bratle az sam na 16 i za tiq 16 god zn li kolko boi sam izql zn li 4e e stavalo e taka 4e 1 fr mi zvun po tela ela na pilonite 4e isakt me biqt i az ot kafeto pred ndk do pilonite i gledam 20 4oveka go ritat i kfo da stoq i da gledam li bratle sled toq slu4ai beh s 3 s4upeni rebra i razbita glava no togava ne misleh kfo she stane misleh samo kak da pomogna na priqtelq mi tfa e priqtelstvo brato verno e 4e posle tfa mom4e mi zabi noj v gurba i adski mn me narani no az ne sajalqvam za ni6to koeto bqh naprail za nego za absolutno ni6to zashtot toi mi e priqtel a horata sa kazali "priqtel v nujda se poznava" i bih sko4il za vseki moi fr nezavisimo sreshty koi se bie i sreshty kolko 4oveka..

FEN_NA_MOTORI
06-22-2007, 22:59
Както казваше собственика на фитнеса "При уличния бои няма правила!" Така че удряш го в някои болезнени части на тялото (то*ките) и да се спасява или хващаш някоя пръчка и бои... Аз съм на 17, но преди 2-3 месеца ходихме да дерем едни от 12-ти клас ходихме до даскалото им смятай к'ви кретени сме... И щяхме да ги опукаме,излязоха им целият клас и стоят и гледат ние бяхме 4-5 човека, ама зехме че се оправихме... Ама хич да не ти пука скачаш за приятеля си и толкова , поне той ще разбере кой са му истинските приятели... Просто приятелите не бива да се изостават в трудни моменти...

06-22-2007, 23:24
strahlivec az ne bih iskal da imam fr kat tebe.....si4kite mi fr sa ska4ali za men i az za tqh i pak she ska4am ako trqbv
bate_pe60_feat_Tina_My_friends <---------velika pesen....My HeArT bEaT fRoM aL! My FrIeNdS!!My FrIeNdS iTs ЕvErYtHiNg fRoM mE !!

06-22-2007, 23:36
mnogo qsno 4e trqbva se zastupi6 ve, az verno treniram box i hodq na fitnes ot 3-4 godini (na 17 sym) i s udovolstvie ska4am ako nqkoi se zaqde.

06-22-2007, 23:42
kude trenirash we xax ti si si kalen i az kat po4nah s boxa i po4nah dosta 4esno se biq za shtqlo i neshtqlo i sa i na fitness hoda 185/86 muskoli basi govedceto sam stanal :D kakto edna fr vika "moita mutri4ka" :P

06-22-2007, 23:48
pi4 az ti kazvam samo box fitnes pluvane i qko sport, posle neka idvat. poemam gi za zagrqvka. Sega sym 110 kila ama imam malko mazno ot zimata, trqbva da 4istq za kategoriq.
A pa za otvorkovcite neka idvat, napravo kef ti pravi da se lupa6, a ne spek.

STS
06-23-2007, 00:34
Винаги нося бокс и extendo с мен, но рядко ги ползвам когато се сбия. Трябваше да помогнеш, само показва колко голям приятел си.

mechtaq_za_teb
06-23-2007, 06:52
Spored men e trqbvalo da se zastypish za nego,a ne da go ostavqsh sam da se opravq.Vse pak si mu priqtel i ako sledvashtiq pyt ti si na negovo mqsto shte ti se iska nqkoi da se zastypi za teb nali ?!

ProstoAz
06-23-2007, 06:57
Напротив - ако се беше застъпил и се беше намесил, последствията щяха да са по-сериозни. Твоя приятел като е видял 38-годишни подпийнали мъже въобще не е трябвало да ги поглежда даже. Една плесница - голямата работа. За урок ще му е.

Allmighty
06-24-2007, 00:33
Много добре, че не си се застъпил да ги предизвиквате допълнително... В днешно време аз ще ти кажа, че е доста по-добре да си мишчица! Аз съм прехвърлил вашата възраст вече, обаче се случва чат пат да попадна на разни такива бясни спортисти и боксаджии особено около НДК или детските партита. Е да ама всеки по-луд като мен и на 18+ години може за 50 кинта да си купи газов пистолет и за още 150 да го модне и да вземе правилните патрони. Няма да те убия, затова и не ме ебе да стрелям, обаче лицето ти ще стане на лютеница и за 10мин простотия цял живот ще ходиш обезобразен. Дреме ми на кура колко ходиш на фитнес и колко кила си. Като видите патлака свивате сърмите. Просто не можеш да знаеш от къде ще ти дойде. Не предизвиквай никой излишно, малко бой изгражда, ама ножче в корема или патрон НЕ.